ثبت شرکت تولید سوزن منگنه کوچک

دسامبر 28

ثبت شرکت تولید سوزن منگنه کوچک

ثبت شرکت تولید سوزن منگنه کوچک

اگر قصد دارید مبادرت به ثبت شرکت تولید سوزن منگنه کوچک نمایید یا تولیدات آن را آغاز کرده اید ولی هنوز شرکتی را به ثبت نرسانده اید، با ما همراه باشید تا شما را با ثبت شرکت تولید سوزن منگنه کوچک آشنا کنیم.

آشنایی با تولید سوزن منگنه:

سوزن منگنه یکی از ابزارهایی است که این روزها توسط دانش آموزان در مدارس و منازل و توسط کارمندان ادارات دولتی و خصوصی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

سوزن منگنه در دستگاه منگنه یا ماشین دوخت قرار می گیرد و به منظور اتصال کاغذها و مقواها به یکدیگر مصرف می شود.

البته منگنه اقسام دیگری نیز دارد که منگنه بادی و منگنه برقی هستند و برای کارهای صنعتی قابل استفاده می باشند.

به دلیل اینکه هنوز بسیاری از کارهای اداری در کشور ما به صورت دستی و حضوری و بصورت کاغذی انجام می شود و تنها بخشی از کارها بصورت الکترونیکی و توسط اینترنت انجام می شود، میزان استفاده از سوزن منگنه در سطح بالایی قرار دارد.

به همین دلیل تولید سوزن منگنه به منظور عرضه در بازار داخلی کشور و حتی صادرات به کشورهای دیگر، سود زیادی خواهد داشت و علاوه بر کسب درآمد برای سرمایه گذار برای جامعه نیز مفید خواهد بود و منجر به اشتغال زایی خواهد شد.

علاوه بر سوزن منگنه های سایزهای بزرگ، سوزن منگنه های سایز کوچک که متناسب با دستگاه منگنه های کوچک هستند بسیار مورد استفاده قرار گرفته و برای کودکان که دستانی کوچک دارند یا برای مصرف توسط خانم ها مناسب است.

ثبت شرکت تولید سوزن منگنه کوچک:

برای ثبت شرکت تولید سوزن منگنه کوچک می توانید از انواع شرکت های تجاری، شرکت با مسئولیت محدود یا شرکت سهامی خاص را انتخاب نمایید.

شرکت با مسئولیت محدود با شرکت سهامی خاص از جهات اینکه هر شخص به اندازه ی سهام یا سرمایه ای که در شرکت می گذارد، در قبال بدهکاری های شرکت مسئول است به یکدیگر شباهت دارند.

اگر قصد همکاری با ادارات دولتی و شرکت در مزایده ها ومناقصه ها را دارید و قصد دارید اعتبار بیشتری با ثبت شرکت کسب نمایید ما به شما پیشنهاد می کنیم برای ثبت شرکت تولید سوزن منگنه از انواع شرکتها، شرکت سهامی خاص را انتخاب نمایید.

البته انتخاب بر عهده ی شماست و با توجه به معیارهایی همچون میزان سرمایه، انتخاب نوع سهامی یا غیرسهامی، تعداد نفرات شرکا و ... می توانید نوع شرکت را تعیین کنید.

ثبت شرکت تولید سوزن منگنه کوچک همچون مراحل ثبت سایر شرکتها بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت شرکتها انجام می شود.

ثبت شرکت تولید سوزن منگنه کوچک از نوع مسئولیت محدود:

  1. اگر قصد دارید شرکتی کوچک برای تولید سوزن منگنه تاسیس نمایید می توانید نوع آن را مسئولیت محدود انتخاب کنید.
  2. کمترین تعداد نفراتی که برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود نیاز است، دو نفر می باشد.
  3. افرادی که در این نوع شرکتها با یکدیگر شریک می شوند باید سرمایه ی شرکت را فراهم کنند و سرمایه در این نوع شرکت ها به سهام تقسیم نخواهد شد.
  4. با حداقل میزان سرمایه 100 هزار تومان (یک میلیون ریال) می توانید این نوع شرکتها را تاسیس کنید.

ثبت شرکت تولید سوزن منگنه کوچک از نوع سهامی خاص:

  1. اگر قصد دارید شرکتتان دارای اعتبار باشد و برای دریافت وام و تسهیلات از بانک بتوانید اقدام کنید و با سازمان های دولتی همکاری نمایید شرکت سهامی خاص بهترین گزینه برای شماست.
  2. برای تاسیس شرکت سهامی خاص نسبت به شرکت با مسئولیت محدود نیاز به تعداد نفرات بیشتری است، دو نفر بازرس و سه نفر هیئت مدیره برای تاسیس شرکت لازم است.
  3. با حداقل میزان سرمایه 100 هزار تومان (یک میلیون ریال) می توانید این نوع شرکتها را تاسیس کنید.
  4. تاسیس کنندگان این نوع شرکتها، تامین کنندگان سرمایه آنها هستند ولی پس از فراهم کردن سرمایه، سرمایه به سهام تقسیم می شود.
  5. شرکت سهامی خاص از جهت سهامی بودن شبیه شرکت های سهامی عام است ولی امکان عرضه ی سهام در بورس اوراق بهادار را ندارد.

هزینه ثبت شرکت تولید سوزن منگنه کوچک:

بطور کلی هزینه ثبت شرکت مبلغ ثابتی نیست که ما بتوانیم آن را اعلام کنیم.

در جلسات مشاوره هزینه ی ثبت شرکت بنا به نوع شرکت و سایر صحبتهایی که صورت می گیرد اعلام می شود و تحت هیچ شرایطی ما در موسسه ی حقوقی تکسفیر هزینه ی بیشتری در مراحل دیگر از مشتری طلب نخواهیم کرد.

هزینه ثبت شرکت شامل هزینه استعلام نام، تنظیم اساسنامه شخص حقوقی، چاپ آگهی تاسیس، متعلقات، پست، حق الوکاله و ... می باشد.

مدت زمان ثبت شرکت تولید سوزن منگنه کوچک:

در جلسات مشاوره مدت زمان ثبت شرکت اعلام می شود و این مدت زمان برحسب حوزه های ثبتی هر استان متفاوت است.

بطور کلی در صورت تکمیل و ارائه ی مدارک توسط شخص متقاضی، پروسه ی ثبت شرکت حدود دو هفته تا یکماه طول خواهد کشید.

بازدید 277 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید