اهمیت ثبت شرکت

ثبت شرکت به شرکت اعتبار و درخشش خاصی می بخشد و موجب می گردد تمایل بیشتری برای همکاری ایجاد شود و آثار بسیار مهمی دارد که از لحاظ شرکای شرکت و مراجعین به شرکت دارای اهمیت زیادی است .

شما میتوانید مراحل ثبت برند در کرج و مراحل ثبت شرکت در کرج را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید و از مزایای بیشمار ثبت برند و ثبت شرکت بهره مند شوید و راه و مسیر پیشرفت در حوزه ی کاری خود را هموار سازید(ثبت برند)

حال مختصر به آن می پردازیم:

ثبت شرکت از لحاظ معامله کنندگان با شرکت از درجه ای از اهمیت برخوردار است که بدون مراجعه به آن اصولا نمی توانند معامله کنند .

زیرا کسی که قرارداد مهمی با شرکت منعقد می کند یا معامله ای را انجام می دهد باید این را بداند که سرمایه شرکت تا چه اندازه ای است و اختیار مدیران شرکت تا چه حدودی می باشد و قدرت این شخصیت حقوقی تا چه میزانی می باشند.

هرگاه شرکت به ثبت برسد قراردادهای منعقده بین شرکا رسمی است و در آینده هیچ یک نمی توانند همانند اسناد غیر رسمی از وجود شرکت نامه و اساسنامه و سایر تصمیمات که به ثبت رسیده است اظهار بی اطلاعی کند یا ایراداتی که اسناد غیر رسمی دارند را استناد کند.

ثبت کردن شرکت نوعی رسیدگی می باشد که متصدیان این امر انجام می دهند.

در ماده 195 قانون تجارت آمده است :ثبت کلیه شرکت های مذکور در این قانون الزامی و تابع جمیع مقررات ثبت شرکت ها است.برابر قانون ثبت اسناد ثبت شرکت نامه ها اجباری می باشد.

ثبت شرکت های تجاری باید در دایره ثبت شرکت ها و در خارج از تهران در اداره ثبت اسناد مرکزی اصلی شرکت به ثبت برسند.

با توجه به قوانین لازم هرگاه یکی از شرکت های تجاری مراحل مربوط به ثبت را طی ننمایدو به ثبت نرسد ،رسمیت نداشته و بر خلاف قانون بوده و مراجع ذیصلاح می توانند از انجام فعالیت های آن جلوگیری نمایند.ثبت کلیه شرکت های ذکر شده در قانون تجارت الزامی و تابع همه مقررات ثبت شرکت های است.

ثبت شرکت از لحاظ معامله کنندگان با شرکت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در قانون تجارت سابق مصوب 1303-1304 مقرراتی راجع به ثبت شرکت ها وضع شده بود که مربوط به شرکت های داخلی بوده و نامی از شرکت های خارجی برده نشده بود. شرکت های خارجی شرکت هایی می باشند که در ممالک خارج تشکیل می شود و به وسیله تاسیس شعبه در ایران به امور تجارتی اشتغال دارند.

ثبت شرکت ، ثبت برند ،  ثبت شرکت در کرج ، ثبت برند در کرج

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید

و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید

تغییرات شرکت

موسسه ی حقوقی تکسفیر تمامی تغییرات شرکت شما را به ثبت میرساند و شما را برای رسیدن به هدفتان یاری میکند شما کافیست برای ثبت تغیرات شرکت خود با موسسه ی حقوقی تکسفیر در تماس باشید

و مراحل ثبت تغییرات شرکت را به ما بسپارید ثبت شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است با ثبت شرکت میتوانید رشت قابل توجهی در زمینه ی فعالیت خود داشته باشید

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
متنی بنویسید...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.