اعتبار ثبت شرکت

به جای شرح دادن استعلام و چگونگی شماره ثبت شرکت ها ابتدا به تعریف شماره ثبت می پردازیم. منظور از شماره ثبت شرکت شماره ای چند رقمی است که یکی از موارد برای شناسایی هویت شرکت می باشد

شما میتوانید مراحل ثبت برند در کرج و مراحل ثبت شرکت در کرج را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید و از مزایای بیشمار ثبت برند و ثبت شرکت بهره مند شوید و راه و مسیر پیشرفت در حوزه ی کاری خود را هموار سازید(ثبت برند)

شناسنامه ملی یک شرکت عددی 11 رقمی است که ثابت است و از شروع ثبت تا زمانی که شرکت وجود دارد ثابت و بدون متغیر است.

می توان گفت شناسنامه ملی مهم ترین مورد شناسایی و استعلام وجود و یا عدم وجود یک شرکت می باشد. انواع شرکت ها را می توان با نام فامیلی اشخاص حقیقی مقایسه کرد.

منظور از واحد ثبتی اداره ثبت شرکت هایی است که که شرکت در آن به ثبت رسیده است و همانند محل صدور شخص حقیقی می باشد. واحد ثبتی ،اداره ثبت شرکتهایی است که شرکت در آن به ثبت رسیده است و همانند محل صدور شخص حقیقی می باشد.

در حال حاضر تنها ترین منبع قابل استناد برای همه اشخاص ، ارگانها ، سازمانهای دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور می باشد و تنها شرکتهایی معتبر می باشند که نام آنها در این سامانه موجود باشد ،در این سامانه داشتن یکی از 3 مورد :

1-     نام شرکت

2-     شماره ثبت شرکت

3-     شناسه ملی شرکت برای استعلام شرکت مورد نیاز و ضروری است ،با داشتن یکی از این 3 مورد می توان در صورت وجود داشتن آن شرکت اطلاعات کلی که در ابتدا توضیح داده شد را بدست آورد و به بیان بهتر می توان شناسنامه شرکت را مطالعه نمود.

شناسه ملی شرکت به هیچ عنوان قابل تغییر نیست اما شماره  ثبت شرکت در صورت داشتن تغییرآدرس از یک واحد ثبتی به واحد ثبتی دیگر قابل تغییر است.

برای اشخاص حقیقی شناسنامه ، کارت ملی و برای اشخاص حقوقی برگه ای که از سامانه استعلام اشخاص حقوقی صادر می گردد نشان دهنده مشخصات کلی اشخاص می باشد.

برای اشخاص حقیقی شناسنامه ، کارت ملی و برای اشخاص حقوقی برگه ای که از سامانه استعلام اشخاص حقوقی صادر می گردد نشان دهنده مشخصات کلی اشخاص می باشد.

موسسه حقوقی تک سفیر با بیش از ده سال سابقه در امور ثبتی شرکت ها توسط کادری مجرب در کمترین زمان ممکن،بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت بصورت تمام وقت آماده ارائه خدمات در خصوص  ثبت شرکت و اعمال تغییرات انواع شرکت ها و موسسات می باشد

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید

و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
متنی بنویسید...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.