پروانه بهره برداری تولید نرم افزار

اکتبر 14

پروانه بهره برداری تولید نرم افزار

پروانه بهره برداری تولید نرم افزار

شرایط دریافت پروانه بهره برداری برای واحدهای تولید کننده نرم افزار در وزارت صنعت، معدن و تجارت تسهیل شد

به گزارش ایسنا، مهندس فرزاد اسماعیل زاده، مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات ،وزارت صنعت، معدن و تجارت در این خصوص گفت: با آغاز به کار دولت یازدهم و عنایت ویژه به صنعت نرم افزار که از صنایع سبز و پیشرفته محسوب می‌شود، بازنگری بر روی دستورالعمل دریافت پروانه بهره برداری نرم افزار آغاز شده بود.

وی با اشاره به برگزاری جلسات جهت بازنگری بر روی دستور العمل پروانه بهره برداری افزود:

تشکیل جلسات کارشناسی متعدد و بررسی های لازم دستورالعمل جاری تسهیل شد و شرایط اعطای این پروانه براساس معیارهای جدید و با تکیه بر استانداردها و خدمات پس از فروش، مجددا تهیه و به امضای مقام عالی وزارت رسید.

اسماعیل زاده در ادامه ضمن تاکید بر روند تسهیل در شرایط دریافت پروانه بهره برداری اظهار داشت : از این پس شرکتهای نرم افزاری می توانند با شرایط ساده تری از تسهیلات این پروانه نظیر معافیت مالیاتی چهار ساله، در اولویت بودن دریافت تسهیلات و تخفیفهای موجود در مصرف انرژی بهره مند شوند.

گفتنی است شرکتهای نرم افزاری که تا کنون با شرایط قبلی موفق به دریافت پروانه بهره برداری نرم افزار نشده اند می توانند، مجددا به سامانه www.amarsanat.mimt.gov.ir/software رجوع نمایند. (متن دستورالعمل در این سامانه قابل مشاهده است.)

http://www.isna.ir/news/94060301740

بازدید 497 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 22 مهر 1397 ساعت 15:54