واگذاری پروانه بهره برداری

امروزه كليه صاحبان سرمایه برای شروع یک واحد تولیدی و شروع سرمایه گذاری جهت احداث کارخانه و یا هر فعالیت صنعتی دیگر باید نسبت به اخذ جواز تاسیس و پروانه بهره برداری اقدام کند ،

که با گذرداندن یکسری مراحل و ارائه مدارکی در پروسه زمانی موفق به این امر می شود ، البته در زمان کمتری نیز می توان به این امر نائل شد .

موسسه حقوقی تکسفیر با بیش از یک دهه سوابق کاری درخشان در امر اخذ انواع جواز صنایع ، کشاورزی ، بهداشتی ، اخذ انواع پروانه و تدوین طرح توجیهی و خرید ، فروش و انواع جواز و پروانه ها امکان ارائه مشاوره های فنی تخصصی به واحدهای صنعتی تولیدی را فراهم می سازد .

در زمینه واگذاری طرح توجیهی نیز ، تمامی طرح های تهیه شده مورد تایید کارشناسان سازمان صنعت ، معدن و تجارت یا کارشناسان بانک عامل قرار گرفته اند.

سفارش جهت تهیه طرح های جدید پذیرفته می شود. مدت زمان تهیه طرح بنا به نوع آن از سه روزه تا دو هفته متغیر می باشد.

ایجاد کارگروه‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف، حضور در مجامع علمی و مشاوره‌ای، اخذ گواهینامه‌های معتبر ملی و جهانی و انجام پروژه‌های متنوع و مختلف، بخشی از این تلاش‌هاست .

 

شما عزیزان با مراجعه به این وب سایت و پر کردن فرم های مشاوره و یا با تماس با ما از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید . ما معتقدیم وقت شما بسیار ارزشمند است پس نهایت تلاشمان را در جهت ارائه بهترین ها می نماییم.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
متنی بنویسید...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.