ثبت طرح صنعتی در هشتگرد

شهرک صنعتی در شهرستان هشتگرد در شمال شهرک ولیعصر از شرق تا غرب آن امتداد یافته است

و یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی کشور را دارا می باشد و به دلیل وجود کارخانه های بسیاری که در این شهرستان دارد مهاجران بسیاری را به خود جذب کرده و باعث تولید شغل برای هموطنان شهر هشتگرد و شهرهای اطراف آن گردیده است

با توجه به موقعیت جغرافیایی که در آن دارد موقعیت بسیار مناسبی را برای ایجاد شغل همچنین تاسیس و ثبت طرح صنعتی دارا می باشد

و می تواند فرصت های شغلی بی شماری را در زمینه هایی که اشخاص تخصص دارند انجام دهند ما در این مقاله به یکی از این تخصص هایی که می تواند شما را در ایجاد شغل در هشتگرد کمک کند عنوان می کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

84 24 40 32 - 026          |          174 1986 - 0912

ثبت طرح صنعتی در هشتگرد در زمینه طرح صنعتیهای خدماتی ، بازرگانی ، تولیدی و... توسط کارگروه تخصصی ثبت طرح صنعتی موسسه تکسفیر انجام می پذیرد.

مزایا ثبت طرح صنعتی در هشتگرد باعث می شود که اشخاص حقیقی با گردهمایی چند شریک اقدام به تشکیل شخص حقوقی در قالب طرح صنعتی جهت انجام امور فعالیتی خود نمایند. مدارک و مراحل ثبت طرح صنعتی در هشتگرد را می توانید با کارشناسان موسسه تکسفیر تماس حاصل فرمایید.

ثبت طرح صنعتی در هشتگرد

اگر تصمیم به ثبت طرح صنعتی خدماتی را دارید به ادامه این مطلب ما را همراهی نمایید.

ثبت طرح صنعتی در هشتگرد

برای ورود به دنیای کسب و کار و پیشرفت اقتصادی ، نخستین گامی که در این راه باید بگذارید ، ثبت طرح صنعتی در هشتگرد می باشد . با تاسیس و راه اندازی طرح صنعتی فعالیت خود را قانونی و اصولی نمایید .

پس از فراهم نمودن شرایط و مدارک ذکر شده نسبت به تهیه ی طرح صنعتی اقدام نمایید. برای راه اندازی یک طرح صنعتی خدماتی لازم می باشد که تمامی مراحل ذکر شده را اجرا نمایید.

کادر مجرب موسسه حقوقی تکسفیر، با ارائه خدمات حرفه ای و کارآمد، هر نوع فعالیت ثبت طرح صنعتی چه ظاهر کالا، بسته بندی ، صنعتی و... شما را در تمامی مراحل تاسیس شرکت یاری می نمایند.

ثبت طرح صنعتی در هشتگرد

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.