هلدینگ تکسفیر در راستای رفاه حال شما متقاضیان محترم کلیه مراحل تمدید جواز تاسیس را با دقت و کیفیت بالا در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.

تمدید جواز تاسیس می بایست پس از یکسال از صدور جواز تاسیس که مدت زمان معمول آن می باشد،انجام گیرد.تمدید جواز تاسیس پس از صدور آن تا دو بارامکان پذیرمی باشد.

 

تمدید جواز تاسیس در سایت بهین یاب که درگاه و وب سایت سازمان صنعت و معدن و تجارت می باشد صورت می پذیرد.

معمولا برای تمدید جواز تاسیس می بایست دلایلی موجه با سازمان صنایع و کارشناس مربوطه ارائه گردد ،لذا بیشتر اوقات این دلایل می تواند،تاخیر در خرید زمین ،تاخیر در ساخت سوله،تاخیر در آماده سازی خط تولید و........ باشد .

تمدید جواز تاسیس در سازمان صنایع در بسیاری مواقع در بسیاری از جواز ها صورت می گیرد به عبارت دیگر بسیاری از افراد چه در قالب حقیقی و یا در قالب حقوقی در موقعیت های زمانی خاصی اقدام به اخذ جواز تاسیس می نماید ولی به علت به وجود آمدن بعضی وقفه ها و مشکلات کار این دوستان و سرمایه گذاران به تعویق می افتد،در این موقع است که پس از طی یکسال جواز تاسیس نیاز به تمدید پیدا می کند.

تمدید جواز تاسیس معمولا به طور معمول در کوتاه ترین زمان اتفاق می افتد.

ابتدا می بایست به سازمان صنعت و معدن و تجارت استان مراجعه نمود و با کارشناس مربوطه که معاونت سرمایه گذاری مشخص می نماید ،مذاکره نمود.پس از آن می بایست در سایت بهین یاب ثبت درخواست نمود و پس از پیگیری های اداری جواز تاسیس به مدت یکسال دیگر تمدید می گردد.

تمدید جواز تاسیس در هولدینگ تکسفیر توسط کارشناسان با تجربه در حوزه صنعت انجام می پذیرد.ما مفتخریم با ارائه مشاوره کامل به چندین هزار کارخانه و کارگاه صنعتی در حوزه جواز تاسیس و پروانه بهره برداری و جوازهای تولید با کوله باری از تجربه در خدمت شما عزیزان محترم باشیم.

تمدید جواز تاسیس در مناطق آزاد نیز به همین روال موصوف صورت می پذیرد.در مناطق آزاد نیز جواز تاسیس اولین مجوزی است که پس از ثبت شرکت در منطقه آزاد و اخذ مجوز فعالیت اقتصادی اخذ می گردد.تمدید جواز تاسیس در اکثر کشور های جهان اول و پیشرفته از طریق اتوماسیون اداری صورت می پذیرد و چند روز بیشتر زمان بر نمی باشد.

تمدید جواز تاسیس از جمله تغییراتی است که در حوزه جواز تاسیس از طریق وبسایت بهین یاب انجام می گیرد .

با ما در تماس باشید و ازمشاوران ما یاری بگیرید.

 

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
متنی بنویسید...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.