اجاره کارت بازرگانی

خرید و فروش کارت بازرگانی ، اخذ کارت بازرگانی ، اجاره کارت بازرگانی و خطرات اجاره کارت بازرگانی

در ادامه توضیح خواهیم داد که کدام یک از موارد فوق مجاز و غیرمجاز خواهد بود. اخذ کارت بازرگانی با طی مراحلی از اتاق بازرگانی کشور اخذ میگردد ، ولی اجاره کارت بازرگانی ، امری غیرمجاز است که خطرات خود را در پیش دارد.

جهت اخذ کارت بازرگانی بصورت قانونی و آگاهی بیشتر از خطرات اجاره کارت بازرگانی با کارشناسان تکسفیر مشاوره رایگان داشته باشید :

 84 24 40 32 - 026         -|-         174 1986 - 0912

از خطرات اجاره کارت بازرگانی آگاه شوید.....مقاله ای که هر تاجر و بازرگان باید بدانند و یا حتی افراد مشتاق در انجام امور و فعالیت های تجاری ؛ اعم از واردات و صادرات.

ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بصورت قانونی در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین هزینه کارت بازرگانی خود را اخذ نمایید و دیگر خطرات اجاره کارت بازرگانی را به جان نخرید.

در سالهای اخیر افراد بسیاری با خرید و فروش کارت بازرگانی و حتی اجاره کارت بازرگانی ، از پرداخت مالیات کارت بازرگانی سرپیچی میکردند.به این معنا که خود این افراد شخصا به اخذ کارت بازرگانی اقدام نمی کردند.

اجاره کارت بازرگانی برای صاحب آن خطرات بسیاری دارد ، در ابتدا باید بدانید که با اجاره کارت بازرگانی ، مالیات کارت بازرگانی برای دارنده آن می باشد.

در ظاهر اجاره کارت بازرگانی ، به نفع ترخیصکار و صاحب کالا می باشد ، چرا که اجاره یک کارت بازرگانی مشترک بین چندین ترخیصکار باعث کاهش هزینه های ترخیص میشود ، اما کشف قاچاق کالا توسط یکی از همین ترخیصکاران ، مشکلات فراوانی را برای دارنده کارت بازرگانی بهمراه خواهد داشت.

باید گفت که کسی که کارش قانونی و اصولی باشه و نخواد قاچاق و خلافی کنه ، قشنگ اقدام به اخذ کارت بازرگانی میکنه کارت بازرگانی تون را اجاره ندین ، نفروشین!! که بعدا به دردسر بیفتین.

با داشتن شرایطی از جمله ؛ داشتن 23 سال سن ، کارت پایان خدمت یا معافیت و با تایید دونفر از اعضای اتاق بازرگانی ، کارت بازرگانی خود را اخذ نمایید و از اجاره کارت بازرگانی جدا خودداری فرمایید.

در صورت نیاز به اقدامات لازم در خصوص اخذ کارت بازرگانی و دانستن خطرات اجاره کارت بازرگانی در تمامی استانها اعم از :

       اخذ کارت بازرگانی و دانستن خطرات اجاره کارت بازرگانی در تهران

       اخذ کارت بازرگانی و دانستن خطرات اجاره کارت بازرگانی در کرج

       اخذ کارت بازرگانی و دانستن خطرات اجاره کارت بازرگانی در قزوین

       اخذ کارت بازرگانی و دانستن خطرات اجاره کارت بازرگانی در تمامی استانها و شهرستانها

کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید : 84 24 40 32 - 026         -|-         174 1986 - 0912

از همراهیتان سپاسگزاریم.

ثبت شرکت در کرج "تکسفیر" با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب و با چندین دهه تجربه ی موفق، با افتخار آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان، در زمینه های حقوقی و ثبتی نظیر ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت می باشد.

"در دپارتمان تخصصی ثبت شرکت تکسفیر و تمامی استانها و شهرستان ، میزبان شما بزرگواران هستیم."

موسسه حقوقی ثبتی تکسفیر ، ارائه دهنده انواع امور ثبتی ، اعم از ؛ ثبت شرکت ،ثبت تغییرات شرکت ، ثبت اختراع مالکیت فکری ،ثبت طرح صنعتی ،ثبت رتبه بندی شرکت ها و شرایط اخذ گرید ، ثبت لوگو ،ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی و دانستن خطرات اجاره کارت بازرگانی ، ثبت علائم تجاری ، مراحل پلمب دفاتر و ...

مشاوره رایگان : 84 24 40 32 - 026         -|-         174 1986 - 0912

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.