چگونه ثبت برند را انجام دهیم

ژانویه 07

چگونه ثبت برند را انجام دهیم

چگونه ثبت برند را انجام دهیم

برای گرفتناطلاعات در زمینه های ثبت برند در کرج با موسسه ی حقوقی تکسفیر در تماس باشید و کلیه ی اطلاعات را در مقوله های متنوع در حوزه ی مدارک ثبت برند در کرج ، خرج ثبت برند در کرج ، مدت زمان لازم برای ثبت برند در کرج کسب کنید

مراحل ثبت برند در کرج

طراحی اسم برند از مهم ترین عوامل ثبت برند است

1-دقت داشته باشید که برند باید چنان قوی طراحی و رسم شود که مشتری مبتلا به سردرگمی نشود و نیرو تشخیص تفکیک علائم بر روی محصولات را داشته باشد .

2- علامت تجاری و بازرگانی شما می بایست کاملاَ جدید و مبتکرانه باشد، به طوری که دارای طراحی و ابعاد و شکل و رنگ خاصی باشد .

دقت کنید که در موارد زیر برند شما ثبت نمشود و رد میشود

1) در صورتی که علامت مخالف مقررات قانون باشد.

2) چنانچه علامت قبلاَ به اسم دیگری ثبت شده و یا همانندگی علامت با علامت دیگری که ثبت شده است به اندازه ای باشد که مصرف کنندگان عادی یعنی اشخاصی را که اطلاعات مخصوصی ندارند به اشتباه بیندازد"

مدت زمان ثبت برند

در بعضی موارد، یک نام تجاری ثبت شده که دارای شهرت بالایی است شدنی است از موسسات مالی وام گیرد که از اهمیت علائم برای موفقیت کسب و کار می باشد.

مدت اعتبار ثبت برند ده ساله از تاریخ تسلیم اظهار نامه ثبت آن می باشد که با پرداخت مجدد زمان آن را تمدید کرد. اسم بازرگانی یک ایده است. قبل از اینکه نام تجاریتان را بدزدند اقدام به ثبت آن بنمایید.

علامت بازرگانی یا تجاری چگونه ثبت می‌شود؟

با مراجعه به موسسه ی حقوقی تکسفیر و همچنین مشاوره با کارشناسان ثبت برند ما میتوانید از چگونگی ثبت برند مطلع شوید و مراحل کاری را از صفر تا صد به ما بسپارید

تفاوت بین ثبت برند بازرگانی حقیقی و حقوقی چیست ؟

تفاوت بین علامت تجاری بازرگانی حقیقی و حقوقی فقط در مدارک مورد بیچارگی آن میباشد. برای شخص حقیقی کل مدارک باید به اسم شخص مورد نظر باشد و پیوسته به طبقه و فعالیت مورد نظر باشد.

برای نمونه کسی که جواز کسب آن مربوط به مواد غذایی باشد نمی تواند علامت را در طبقه غیر از مواد غذایی ثبت کند.

برای شخص حقوقی تمام مدارک و مجوزها به نام شخصیت حقوقی یعنی کمپانی باشد و طبقه باره عقیده برای ثبت باید در موضوع شرکت بیان شده باشد.

اگر طبقه باره عقیده در موضوع شرکت نباشد میتواند پیوست سوژه کند. یعنی سوژه مورد عقیده را به شرکت اضافه کند و پس از آن اقدام به ثبت برند کنند.

بازدید 499 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 07 آبان 1397 ساعت 12:24