ثبت برند در یاسوج

با ثبت برند خود به موقعیت های کاری مناسبی دست میباید زیرا که با محبوبیت در بین مردم پیشرفت را برای خود هدف قرار داده اید اگر میخواهید ثبت برندی موفق داشته باشید و ساکن یاسوج هستید میتوانید به صورت تلفنی با موسسه ی حقوقی تکسفیر در تماس باسید و کلیه ی مراحل را به ما بسپارید ی1کی از شهرهای جنوب غربی کشور ایران و مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، یاسوج می باشد که جمعیتی بالغ بر بیش از 130هزار نفر جمعیت دارد.

امروز می خواهیم به نحوه چگونگی ثبت برند بپردازیم که چگونه میشه یک شرکت را ایجاد نمود و جهت اینکه پیشرفت نماید چه عواملی می تواند تاثیر گذار باشد. پس با ما همراه باشید تا شما را در امر هدایت توسعه و رونق بخشیدن یاری نماییم.برای انجام مراحل ثبت برند و ثبت برند در کرج با ما در تماس باشید برای انجام امور ثبتی خود با ما در ارتباط باشید

شرایط ثبت برند

ثبت برند رد یاسوج برای شما بسیار با اهمیت است و امروزه در یک کسب و کار ثبت برند رد یاسوج حرف اول را میزند ما میتوانیم شما را به نحو احسن به هدفتان برسانیم علامت تجاری باید از خلاقیت و نوآوری برخوردار باشد.به عبارت دیگر می توان گفت علامت تجاری نباید تکراری و یا مشابه علایم مستعمل قبلی باشد.

علامت تجاری باید بنحوی طراحی شود که موجب خطا، اشتباه، فریب و گمراهی مخاطب و مشاهده کننده نگردد.

شما میتوانید هنگام طراحی برند و لوگوی خود با کارشناسان ما به گفت و گو بپردازید و از تجربه های ما نهایت استفاده را کنید علامت تجاری نباید طوری ترسیم گردد که در نظر مشتری ایجاد اشتباه کرده و وی را در تشخیص و تمییز علامت تجاری دیگر که قدری با هم مشابهت دارند، دچار سردرگمی و انتخاب نادرست کند.

ایجاد اشتباه در نظر مشتری گاه ممکن است با انتخاب نام منطقه ای خاص به عنوان علامت تجاری برای کالایی مشخص که در اصل بین کالا و آن منطقه ارتباطی وجود ندارد ، صورت پذیرد به نحوی که مصرف کننده به تصور اینکه کالا متعلق به آن منطقه است راجع به نوع و مبدا جنس دچار اشتباه شده و در انتخاب و خرید کالا گمراه گردد.

بدیهی است متصدی ثبت از ثبت طرح ها و نشان هایی که آرم و علامت شرکت و موسسه دیگری را تداعی نمایند خودداری بعمل می آورند.

همچنین، علامت تجاری یک شرکت باید در میان علایم شرکت های مشابه، مشخص و متمایز باشد و توسط افراد عادی بسهولت تمیز داده شود.

مراحل ثبت برند در یاسوج توسط موسسه تکسفیر

مراحل ثبت برند رد یاسوج را موسسه ی تکسفیر به نحو احسن به پایان میرساند و گواهی ثبت برند در یاسوج را در کمترین زمان ممکن به شما تحویل میدهد موسسه ی تکسفیر تمام مراحل ثبت برند در یاسوج را برعهده میگیرد و میتواند شما را به موفقیت نزدیک کند اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

مراحل ثبت برند در یاسوج  :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید :

تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه

تاریخ و شماره ثبت علامت

اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد

رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت

اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است 

تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد

حق الثبتی که دریافت می شود

امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد

امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

برای اطلاع از کلیه ی امور مربوط به ثبت برند و ثبت شرکت خود میتوانید با موسسه ی ما در ارتباط باشید و با کارشناسان ثبتی ما مشاوره داشته باشید و از تجربه ی کارشناسان ما استفاده کنید

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

کافیست برای ثبت برند در یاسوج با ما تماس بگیرید

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.