ثبت برند در گلپایگان

از امور ثبت برند در گلپایگان می توان به ثبت برند تجاری، ثبت شرکت خدماتی، ثبت شرکت حمل و نقل، ثبت شرکت حقوقی و مهندسی و سایر دیگر ثبت برندها را می توان نام برد. گلپایگان شهری از شهرهای استان اصفهان می باشد و از نظر را ه های ارتباطی که دارد ما بین شهر خمین، نجف آباد، خوانسار واقع می باشد

 

به جهت کشاورزی و دامداری که شهر گلپایگان دارا می باشد این شهر یکی از مهمترین قطب های این اقتصاد کشور به حساب می آید.

بیشتر مردم این شهر به کشاورزی و دامداری مشغول می باشند که به طورغیر مستقیم به عنوان شغلی از شغل های دوم کشاورزی و دامداری می باشندکه محصول با کیفیتی که در این شهر زانزد است انگور گلپایگان می باشد. و از محصولات دامداری این شهر لبنیات آن می باشد که به جهت همین دامداری معروف گردیده است.

از صنایع دستی شهر گلپایگان، منبت کاری و قالی بافی را می توان نام برد که سایر صنایع شامل: نمدبافی، گلیم بافی، خطاطی، نقاشی و... می باشد که این هنرها از فنون و نقوش گوناگونی بهره گرفته است که دارای پیشینه تاریخی می باشد. و ثبت شرکت صنایع یکی از امور اساسی برای بانوان به شمار می رود. و اگر شرکتی را ثبت نمودند می توانند از تغییرات شرکت نیز بهره مند گردند.

آثار تاریخی موجود در این شهر، کاروانسرای قدیمی در گلپایگان، مسجد جامع، یادگار دوران سلجوقی، بازار چار سوق و ...

دانشگا ه ها و مراکز علمی این شهر می توانند دانشجویانی تربیت کنند که بتوانند پس از اتمام تحصیل کاآفرینی نموده و ایجاد اشتغال نمایند و ثبت برند کنند.

که این دانشگاه ها شامل:

دانشگاه پیام نور گلپایگان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان

دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان

دانشکده فنی شهدای گلپایگان

دانشگاه علمی کاربردی

و...

این شهر از نظر صنعت عبارتند از:

صنعت پژوهان کیا

خودرو سازی سایپا

خودرو سازی دیار

شرکت گلپا ساب

که با سرمایه گذاری می توان شهرک های صنعتی بسیاری را تاسیس نمود. و شرکت های بسیاری در آن به فعالیت بپردازند. مانند سایر شهرک صنعتی های دیگر :

شهرک صنایع پایین دست پتروشیمی

شهرک صنایع غذایی در نیوان

کارخانه پتروشیمی قائد بصیر

شرکت فناوری ذوب گلپایگان

ثبت برند و نام تجاری

از صنایع مهم گلپایگان می‌توان کارخانه های بزرگ لبنیات پگاه گلپایگان، تولید دانه طیور، پتروشمی قائد بصیر، زرفنرسایپا، بهران محور سایپا، شرکت گلپا ساب، صابر لاستیک، خودرو سازان سپهر، سردساز خودرو، لوله و پروفیل گلپایگان، پلیمر گلپایگان، پلی اتیلن گلپایگان، پویا صنعت، نصیر ماشین، سایپا پلوس، صنعت پژوهان کیا، فناوری ذوب، تولید پولیکا، موزاییک سازی، سنگ بری و تولید گچ و... را نام برد. با توجه به رشد نمودن معادن سنگ و طلا در اطراف محدوده شهرستان گلپایگان، صنعت تراشکاری و قالب سازی و متالورژی از رونق فراوانی برخوردار گشته است.

اگر قصد ثبت برند یا علامت تجاری دارید و به دنبال اشخاص حرفه ای می باشید تا تمامی اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد و یک ثبت شرکت موفقی را تجربه کنید می توانید این امور ثبتی را به ما بسپارید.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با بیش از ده سال سابقه درخشان پذیرای امور ثبتی شما عزیزان از جمله ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و ... با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن می باشیم.

برای ثبت برند در گلپایگان مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در گلپایگان به صورت ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت، در دفتر مخصوصی به صورت ذیل به عمل می آید :

تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه – تاریخ و شماره ثبت علامت – اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد

– رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت – اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است

– تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد – حق الثبتی که دریافت می شود

– امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد – امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .


هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت برند تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بودبرای انجام امور ثبتی خود میتوانید با ما در ارتباط باشید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.