ثبت برند در گرگان

برای اینکه یک برندی را ثبت نماید باید ثبت برند انجام دهد تا در نقاط دیگر از شهر و کشور برندی هم نام شرکت شما فعالیت نکند

و با وجود محصولات و اسم مشترک باعث نگردد که دیگر مردم به هیچ کدام اعتماد نکنند چون با ثبت برند می توانید اعتماد سازمان های دولتی و مردم را جلب نمایید و محصولات ارزنده ای را به بازار عرضه کنید

با سپردن مراحل ثبت برند خود به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر میتوانید سالها به موفقیت برسید

همچنین در دنیای امروز، تجارت سرشار از تحرک و فعالیت و همچنین سرشار از پدیده های ناپایدار و عوامل متغیر و مختلف است، آنچه که به این عوامل می تواند نظم ببخشد ثبت برند است. شما با ثبت برند می توانید به موفقیت های بالاتر دست پیدا کنید.

این شهر دارای مراکز آموزش عالی و دانشگاه های بسیاری می باشد که فارق التحصیلان آن می توانند بعد از اتمام تحصیل با همکاری سرمایه گذاران در این شهر کارآفرینی انجام دهند تا یک فرصت شغلی مناسبی را برای خود و جوانان دیگر فراهم کنند و اقتصاد کشور را بهبود بخشید.

برخی از مراکز آموزش عالی شامل:

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

دانشگاه علوم تحقیقات گلستان

دانشگاه علوم پزشکی گلستان

دانشگاه آزاد اسلامی گرگان

دانشگاه گلستان

دانشکده پسران فنی شهید چمران

دانشکده دختران مائده گرگان         

مؤسسه آموزش عالی حکیم جرجانی

دانشگاه پیام‌نور مرکز گرگان

مؤسسه آموزش عالی میرداماد

مؤسسه آموزش عالی لامعی

مؤسسه آموزش عالی هیرکانیا

مؤسسه آموزش عالی بهاران

مؤسسه آموزش عالی ساعی

مؤسسه آموزش عالی استر آباد

مؤسسه آموزش عالی فخرالدین اسعد گرگانی

مؤسسه آموزش عالی گلستان

مؤسسه آموزش عالی لقمان حکیم گلستان         

مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت پیگیر

شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت برند در گرگان مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

بنر ثبت برند

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در گرگان به قرار ذیل است

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

حتما بخوانید: ثبت برند چقدر زمان میبرد؟

 

ثبت علامت برند شما در استان گرگان

ثبت علامت برند شما در استان گرگان

ما میتوانیم شما را در مدت زمانی اندک به نتیجه مطلوبتان برسانیم ثبت علامت، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید :

_تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه

– تاریخ و شماره ثبت علامت

– اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد

– رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت

– اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است

– تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد

– حق الثبتی که دریافت می شود

– امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد

– امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

 بنر پاسخ به سوال

ثبت بین المللی برند در گرگان

به منظور حمایت از حقوق ناشی از علائم تجاری ، تعدادی از کشورهای عضو کنوانسیون پاریس، اتحادیه بین المللی را جهت حمایت از مالکیت صنعتی در راستای کنوانسیون مزبور تشکیل داده و در آن سیستم مادرید را به عنوان دستورالعمل ثبت بین المللی علائم تجاری تصویب نمودند.

این سیستم شامل دو معاهده : موافقتنامه مادرید مورخ 1891 و پروتکل مرتبط با آن مصوب 1989 و همچنین آیین نامه مشترک می باشد.

لازم به ذکر است که درخواست ثبت بین المللی صرفاَ از طریق دفاتر مالکیت صنعتی کشورهای عضو سیستم مادرید امکان پذیر بوده و منوط به ثبت در کشور مبدا می باشد.

 

حوزه تقاضا و ثبت علائم تجارتي در گرگان

درحقوق ايران حق استعمال انحصاري علامت فقط به كسي متعلق دارد كه علامت را به ثبت رسانيده است(مستفاد ازماده ٢ ق.ث.ع.و.ا) ثبت علامت تجارتي اختياري است مگر درموارديكه قانون ثبت آن را الزامي دانسته باشد (مستفاد از تبصره ١ ماده ٢ ق.ث.ع.و.ا) به منظور جلوگيري از تقلب و تقليد و از نظر تسهيل نظارت در ساخت كالاهايي كه براي مصرفو استعمال مستقيم بر روي بدن انسان به كار ميرود

ماده ١ آيين نامه نصب وثبت اجباري علائم صنعتي بر روي بعضي از اجناس دارويي و خوراكي و آرايشي مصوب سوم ارديبهشت ماه١٣٢٨مقرر مي دارد:

تمام اجناس دارويي و طبي و مواد غذايي مشروحه در ماده ٥ اعم ازآنكه در داخل ايران و يادر خارج ساخته و وارد كشور شده و در بازار تحت اسم مشخصي بانصب برچسب به معرض فروش قرار مي گيرند بايد داراي علامت صنعتي يا تجارتي ثبت شده بوده و در روي برچسب نكات زير تصريح گردد:

 بیشتر بخوانید: سوالات متداول ثبت برند و علامت تجاری

اقدامات لازم بعد از ثبت برند در گرگان

اقدامات لازم بعد از ثبت برند در گرگان

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های گوناگون ثبتی در تمامی استان های کشور و خارج از کشور با ما در ارتباط باشید.

پس از ثبت علامت تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود. تصدیق مزبور، باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن، اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت، نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود، تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است، تاریخ صدور تصدیق، مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد.

همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت علامت، اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بودما میتوانیم گواهی ثبت برند شما را در کمترین زمان ممکن به شما تحویل دهیم.

 

سوالات متداول

 1. چه اطلاعاتی باید برای ثبت علامت برند در استان گرگان ارائه داد؟ برای ثبت علامت برند در استان گرگان، اطلاعات زیر لازم است:

  • تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه
  • تاریخ و شماره ثبت علامت
  • اسم، اقامتگاه، و تابعیت وکیل او در تهران، اگر اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد
  • و...
 2. چگونه می‌توان برند را بین‌المللی ثبت کرد؟ برای ثبت بین‌المللی برند، لازم است به کشورهای عضو سیستم مادرید مراجعه کرده و از طریق دفاتر مالکیت صنعتی آن کشورها درخواست ثبت کنید. این درخواست منوط به ثبت در کشور مبدا برند می‌باشد.

 3. آیا در رشت ثبت برند اجباری است؟در حقوق ایران، ثبت برند اختیاری است مگر در مواردی که قانون ثبت آن را الزامی دانسته باشد، مانند مواردی که در آیین‌نامه نصب و ثبت اجباری علائم صنعتی برخی اجناس مشخص شده است.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

 • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.