ثبت برند در کلمه

امروزه با توجه به گسترش فعالیت های تجاری و لزوم گسترش تبلیغات در بین رقابت کنندگان عرصه تجارت لزوم ثبت یک برند معتبر در بین اصناف مختلف می تواند کمک بسیار شایانی به رقابت کنندگان عرصه تجارت نماید. لذا با ثبت برند معتبر شما می توانید از شهرت و اعتبار فراوانی در بازار بهره مند گردید و موفقیت بیشتری را نیز در بین رقبای تجاری خود داشته باشید

 مراحل ثبت برند و ثبت شرکت خود را به ما بسپارید شرکت های بسیاری در سطح شهر مشغول فعالیت می باشند ولی اگر یکی از این شرکت ها، ثبت شرکت انجام نداده باشند موقعیت نامناسبی را برای خود ایجاد نموده اند چرا که با ثبت شرکت می توانند یک پشتوانه محکمی برای تمامی زحمات و فعالیت های خود در شرکت ایجاد کنند.

ثبت برند در شهر کلمه

شهر کلمه یکی از شهرهای استان بوشهر در جنوب کشور ایران می باشد که می توانید در شهر کلمه شرکت تاسیس کنید. جمعیت این شهر بالغ بر بیش از 2000 نفر جمعیت دارد که این شهر از نظر بزرگی و جمعیتی که دارد یکی از کوچکترین شهرهای کشور ایران به شمار می رود.

این شهر به دلیل اینکه دارای آثار باستانی در سمت شمالی شهر است نشان دهنده ی قدمت تاریخی می باشد. این شهر از نظر داشتن موقعیت جغرافیایی خوب و قرار گرفتن در بخش میانی بخ بوشکان، می تواند فرصت شغلی مناسبی را برای همگان به وجود آورد. و همچنین استقرار شدن بخشداری و نهاد های دولتی در این شهر باعث شده که فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در این شهر از رونق بیشتری برخوردار گردند.

و سرمایه داران و اشخاصی که تخصص کاری مناسبی دارند می توانند تاسیس شرکت و در نهایت ثبت شرکت نمایند و موجب پیشرفت شهر و کشور خود گردند هرچه سعی کنیم که تولیدات داخلی کشور خود را افزایش دهیم و با کیفیت نماییم می توانیم موفقیت را با دستان خود لمس کنیم.

و دیگر به محصولات خارجی نیاز نداشته باشیم. با ثبت شرکت شما می توانید از تسهیلات بانکی بهره مند گردید و وام بانکی دریافت کنید و در جهت بهبود شرکت و افزایش محصولات خود قدم بردارید.

ثبت برند و نام تجاری

این شهر نیز مانند شهرهای دیگر از جاذبه ای گردشگری زیبایی برخوردار است که گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است و به همین دلیل افراد زیادی برای گذراندن تعطیلات خود به طبیعیت زیبای این شهر مسافرت می کنند که این شهر از نظر جذب طبیعت گردی در استان بوشهر دارای اهمیت می باشد. پس بهتر است که ثبت شرکت گردشگری را نیز در اولویت فعالیت های کاری خود قرار دهید.

صنایع دستی مردم شهر کلمه در کنار شغل کشاورزی و دامپروری، خلق آثار هنری این افراد می باشد که شامل جاجیم بافی، گلیم بافی، زنبیل بافی و سایر صنایع دستی دیگر که با استفاده از مواد طبیعی موجود در طبیعت ساخته می شود.

مردان و زنان این شهر در کنار مشاغل کشاورزی و دامپروری با دستان هنرمند خود دست به خلق آثار هنری می زنند. گلیم و گبه، جاجیم، جانماز، تک (زیر اندازی که با برگ نخل می بافند)، زنبیل و دیگر آثار هنری که با استفاده از مواد موجود در طبیعت ساخته می‌شود. شما می توانید جهت رونق بیشتر صنایع دستی خود ثبت شرکت صنایع دستی نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی و ثبتی برترین مجری فوق تخصصی تکسفیر تماس حاصل فرمایید تا با مشاوران ما به رایگان اطلاعات جامعی کسب کنید. و انجام امور ثبتی مانند ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت و ... را با خیال راحت به ما بسپارید.

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

مراحل ثبت برند درکلمه :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

برای بهره مندی از مزایای ثبت برند باید اقدام به ثبت برند کنید شما میتوانید با مشاوره از کارشناسان ما مراحل ثبت برد خود را به نحو احسنت به پاین برسانید

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت برند تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.