با توجه به پیشرفت دنیای امروز ما انسان ها نیز باید خود را با تکنولوژی های بروز دنیا وفق دهیم از جمله در نوع و شیوه کسب و کار. شاید در گذشته های دور وقتی شخصی می خواست یک برند تجاری را ثبت کند برایش آنچنان سخت نبود که باید ثبت برند کند

ولی امروزه با توجه به رشد جمعیتی و اقتصادی و بزرگ شدن شهرها موجب شده که زمانی قصد ثبت علامت تجاری خود را دارید می بایست برای سر و پا نگه داشتن فعالیت خود حتما ثبت برند نمایید تا با خیالی آسوده بتوانید هزینه های لازم را بر عهده بگیرید و زحمات بسیاری را بکشید

برای ثبت برند با ما همراه باشید از جمله شهر هایی که امروز قرار است جهت ثبت برند، چگونگی آن را بازگو کنیم با ما همراه باشید.

کلاته یکی از شهرهای استان سمنان است که در شهرستان دامغان واقع می باشد و جمعیتی معادل بیش از 4 هزار نفر را داراست و این شهر با تبدیل روستا به شهر یکی از نقاط شهری در در استان سمنان شناخته شده است. که بزرگترین روستای استان بوده و اکنون به شهر تبدیل گشته است.

اقتصاد در این شهر بر پایه کشاورزی و دامداری می باشد که مردم این شهر به شغل ها مشغول می باشند و کسب درآمد می کنند و همچنین جهت اینکه بتوانید محصولات دامی و کشاورزی خود را توسعه بخشید پیشنهاد می کنیم حتما ثبت برند نمایید تا محصولات ارزنده ای را به تمامی نقاط کشور عرضه نمایید و کسب و کار بزرگی را راه اندازی کنید.

زنان در این شهر علاوه بر اشتغال به کشاورزی و دامداری هنرهای صنایع دستی بسیار زیبایی را خلق می کنند که جهت گسترش دادن این هنرهای ارزنده بهتر است ثبت شرکت نمایند تا تمامی زحمات خود را به نام خود ثبت کنند. از جمله این صنایع ارزنده شامل: گلیم بافی، قالی بافی، جاجیم بافی، بافتن پاپوش و خیلی از هنرهای دیگر .

برای این شهر به دلیل وجود دو بافت جدید و سنتی می توانید ثبت شرکت مهندسی و یا ساختمانی نمایید تا علاوه بر بازسازی، به ساخت بناهای جدید اقدام کنید و پروژه های عظیمی را در اختیار بگیرید. که در این شهر بافت قدیمی که در ساختمان ها دیده می شود سبک سنتی می باشد که از جنس چوب، گل و سنگ بنا شده است.

اگر قصد ثبت شرکت دارید و به دنبال اشخاص حرفه ای می باشید تا تمامی اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد و یک ثبت شرکت موفقی را تجربه کنید می توانید این امور ثبتی را به ما بسپارید.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با بیش از ده سال سابقه درخشان پذیرای امور ثبتی شما عزیزان از جمله ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و ... با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن می باشیم.

برای ثبت برند در کلاته مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

مراحل ثبت برند درکلاته :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت برند تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بودبرای انجام امور ثبت برند و ثبت شرکت خود به موسسه ی تکسفیر مراجعه کنید و به صورت حضوری و یا تلفنی از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.