ثبت برند در پرند

سپتامبر 06

ثبت برند در پرند

ثبت برند در پرند

ثبت برند در انواع مختلفی(خدماتی،تجاری،بازرگانی،صنعتی و ...)و در شهرها و استان های مختلف را به ما بسپارید شهرستان پرند شهری است تازه تاسیس در شهرستان رباط کریم استان تهران واقع می باشد.

این شهر با توجه به اینکه یک مرکز بسیار عالی از جهت ایجاد خود اشتغالی و محیا نمودن فرصت های مناسب شغلی جهت اینکه نیاز جمعیت در این شهر رفع شود و با در نظر گرفتن حجم انبوهی سرمایه گذاری در ارتباط با امکانات و تاسیسات ساخت و احداثی در شهر جدید پرند می تواند به تاسیس و ثبت برند در پرند بیانجامد

جمعیت شهر جدید پرند در سرشماری سال 95 بالغ بر نزدیک 100 هزار نفر می باشد که با وجود این جمعیت شهر پرند دارای نیروگاه که در سال 83 احداث شد

ثبت برند

اکنون شهر جدید پرند در راستای ایجاد و جذب کارگاه های تخصصی و مرکز های خدماتی و رفاهی و بقیه امکانات لازم در یک شهر می باشد و همچنین به دلیل الکترونیکی شدن و وجود فناوری اطلاعات به عنوان یک عامل و نکته کلیدی در آموزش تجارت و صنعت به کار می رود و موجب ایجاد الکترونیکی شدن این شهر شده است با وجود این موضوع فرصت خیلی خوبی برای افرادی که در حوزه نرم افزاری و کامپیوتری تخصص دارند برای تاسیس و ثبت برند نرم افزاری در این شهر به وجود آمده است.

و می تواند خدمات برتری را به مردم ساکن این شهر ارائه دهند و همچنین با به ثبت رساندن شرکت هم می توانند از مزایای قانونی که قانون در اختیار شرکت هایی که بسته به نوع شرکت انتخابی خود برمی گزینند امتیازات ویژه ای را در اختیار اشخاص قرار داده و حتی می توانند با ایده های نوین حتی در کل کشور خدمات خود را معرفی نمایند و با شرکت در مناقصات و در نتیجه گرفتن پروژه در مناقصات پیشرفت های عظیمی را از آن خود نمایند.

موسسه حقوقی تکسفیر آماده ی دریافت هر گونه ثبت برند و انجام تمامی مراحل مورد نیاز ثبت برند در پرند، ثبت تغییرات شرکت و تغییرات شرکت برای شما عزیزانی که قصد تاسیس شرکت، کارگاه، کارخانه و حتی یک کسب و کار کوچکی که موجب ایجاد شغل در سطح شهر می باشید در کمترین زمان ممکن انجام می دهند پس به هیچ عنوان نگران تمامی مراحل حقوقی و ثبتی آن نباشید انجام تمامی این مراحل را به ما بسپارید.

فرصت های سرمایه گذاری بسیاری در شهر جدید پرند قابل اجرا می باشد از قبیل:

طرح احداث بیمارستان فوق تخصصی، احداث انتقال آب های زیرزمینی به شهر پرند، ایجاد پارک جنگلی، ایجاد و احداث هتل جهت جذب گردشگران و مسافرین، ایجاد پمپ بنزین، سالن ورزشی، سینما، شهرک صنعتی و تفرجگاه های تفریحی ورزشی و خیلی امکانات و خدمات دیگر که این شهر در جهت احداث آن نیاز دارد

هزینه ثبت برند در پرند

موسسه ی حقوقی تکسفیر شما را در کلیه ی مراحل ثبت برند همراهی میکند و از شما میخاهد که نگران هزینه ثبت برند در پرند نباشید و به ما اعتماد کنید برای تبلیغات عالی و جلوگیری از سوء استفاده ی سود جویان رشد اقتصادی بالا و رقابت صحیح و امن در بازار رقابت به یک ثبت برند نیازمند هستیم

ثبت برند بسیار مهم و حیاتی در زمینه ی شغلی محصوب میشود و شما را در کسب و کارتان موفق میکند هر شرکت در کرج برای پیشرفت کاری به یک ثبت برند نیازمند است موسسه ی حقوقی تکسفیر به عنوان یک شرکت ثبت برند در پرند شما را در انجام مراحل ثبت برند یاری میکند و از شما میخاهد که نگران هزینه ثبت برند در پرند نباشد.

مراحل ثبت برند

با ثبت برند خود میتوانید به موفقیت شغلی رسیده و گسترش کاری را تجربه کنید

مراحل ثبت برند در پرند

مراحل ثبت برند در پرندبه چند مرحله تقسیم می گردد. پس از تکمیل مدارک ثبت برند باید ابتدا متقاضی با ثبت اظهارنامه خویش تقاضای ثبت از اداره مالکیت صنعتی نماید.

پس از دریافت شماره اظهار نامه ثبت علامت تجاری که با سال شروع میگردد و منحصر به فرد و پرونده میباشد روندش در اداره ثبت علائم تجاری شروع می شود.

پس از واریز هزینه از طریق درگاه اینترنتی رمز اظهار نامه از طریق سامانه پیامکی به شماره موبایل شما از طریق شماره 201212 ارسال میشود. در صورت تایید کارشناس، کارشناس مسئول و رئیس اداره ثبت برند آگهی نوبت اول می شود و میتوانید آنرا در روزنامه رسمی قوه قضاییه درج نمایید. هزینه های پرداختی در اداره روزنامه به صورت برخط میباشد و نیازی به فیش واریزی در بانکها نیست.

به مدت زمان یکماه با توجه به چاپ در روزنامه رسمی به اشخاص ثالث که در آن طبقه شغلی فعالیت مینمایند اجازه داده میشود که در صورت اعتراض آنرا به اداره مالکیت صنعتی و مراجع قضایی و دادگاهها اعلام نمایند.

بعد از مدت فوق الذکر در صورت عدم اعتراض شخص یا اشخاص حقوقی، آگهی دوم رسمی مالکیت صادر می شود و مالکیت ده ساله اعطا می گردد. در طی این روند هر اظهارنامه از فیلتر کارشناس، کارشناس مسئول و رئیس اداره می گذرد و هرگونه مشابهت باعث عدم ثبت و در نهایت رد اظهارنامه می گردد.

برای جلوگیری از پیچیدگی و سردرگمی در مراحل ثبت برند میتوانید با موسسه ثبت شرکت مهرآوید با توجه به گستردگی فعالیت در زمینه ثبت برند در کرج فعالیت های مربوطه را با کمترین ایراد انجام می دهد.

 

مدارک ثبت برند در پرند برای شخص حقیقی :

- کپی شناسنامه و کارت ملی شخص مالک جدید

- اصل سند صلح

- اصل گواهی مصدق ثبت برند

مدارک ثبت برند در پرند برای شخص حقوقی :

روزنامه رسمی تأسیس

روزنامه رسمی آخرین تغییرات

کپی شناسنامه و کارت ملی اعضای شرکت

اصل سند صلح

اصل گواهی مصدق ثبت برند

بازدید 235 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 11:53