ثبت برند در هرمزگان

یکی از اهداف کلی ثبت برند استفاده نمودن از امکانات و امتیازات بعد از ثبت برند به عنوان ارتقای سطح کیفی محصولات و خدمات و همچنین به پیش بردن اوضاع اقتصادی و انتفاعی مجموعه می باشد .

شما با ثبت برند می توانید در چارچوب و قوانین تجاری قدم گذارید و در حوزه های وسیع تری نسبت به قبل فعالیت نمایید.

جهت اینکه بتوانید یک فعالیت کاری بدون مشکل و سوءاستفاده ای داشته باشید حتما باید ثبت برند نمایید تا بتوانید اهداف کاری خود را بدون هیچ دغدغه های اضافی به انجام برسانید،

شما اگر ثبت برند انجان ندهید و یک نامی هم برای فعالیت های خود برگزینید، و این نام در هیچ کجا به ثبت نرسیده باشد و همزمان هم یک شرکت دیگری به طور اتفاقی یک شرکت یا شخص هم نام فعالیت شما تاسیس کند مصرف کننده محصول و یا مشتریان به کدام شرکت می توانند اعتماد کنند

پس بهتر است که نام تجاری خود را به ثبت برسانید تا زحماتی که در جهت توسعه برند انجام می دهید بیهوده نباشد و امتیاز و اعتماد کسب نمایید

مراحل ثبت برند

مراحل ثبت برند شما در موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر به نحو احسنت به پایان میرسد ما امروز در مورد یکی از استان های جنوبی کشور ایران به استان هرمزگان می رویم و در مورد چگونگی ثبت برند در هرمزگان به گفتگو می پردازیم.

استان هرمزگان 14 جزیره را دارا می باشد به نام های:

جزیره کیش

جزیره قشم

جزیره ابوموسی

جزیره لاوان

جزیره هندرابی

جزیره شتور

جزیره لارک

جزیره هرمز

جزیره هنگام

جزیره تنب بزرگ

جزیره تنب کوچک

جزیره سیری

جزیره فرور بزرگ

جزیره فرور کوچک

ما میتوانیم شما را در رسیدن به هدفتان یاری کنیم که این جزایر و مرکز استان هرمزگان (بندر عباس) مرکز مهم فعالیت های اقتصادی و تجاری به شمار می رود و این شهر نقش بسیار مهمی در زمینه صادرات و واردات کشور ایفا می‌کند. از جمله بندر شهید رجایی، پالایشگاه نفت بندرعباس، کارخانه آلومینیوم المهدی، کارخانه آلومینیم هرمزگان، کشتی‌سازی خلیج‌فارس، فولاد و سیمان هرمزگان و... را می توان برشمرد.

ثبت برند در کرج

با انجام مراحل ثبت برند خود به گسترش تبلیغات و رونق اقتصادی خواهید رسید با توجه به اینکه درآمد این استان جزو اولین استان های کشور است می توان جزو پردرآمدترین استان های ایران به حساب آورد و این استان موقعیت مناسبی جهت ایجاد شغل و در آمد و همچنین ثبت شرکت را دارا می باشد.

از نظر موقعیت اقتصادی که این استان دارا می باشد فعالیت کلی مردم این استان در حوزه ماهی گیری، کشاورزی و تجارت مشغول هستند و علاوه بر این نیز این استان معادن بسیاری از قبیل گاز، نفت، کرومیت و ... را دارا می باشد و مناطق جزیره کیش و جزیره قشم جزو مناطق تجاری از نظر اقتصادی جهت سود آوری به شمار می رود.شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت برند در هرمزگان مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در هرمزگان به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت تجاری

ثبت علامت، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید :

تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه

– تاریخ و شماره ثبت علامت

– اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد

– رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت

– اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است

– تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد

– حق الثبتی که دریافت می شود

– امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد

– امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

پس از ثبت علامت

پس از ثبت علامت، تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود.

تصدیق مزبور، باید از جمله حاوی

تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن،

اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت،

نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود، تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است،

تاریخ صدور تصدیق،

مدت اعتبار ثبت علامت ،

و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد.

همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت علامت، اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.