ثبت برند در نیکشهر

با ثبت برند در حوزه و طبقه ی کاریتان پیشرفت خواهید کرد شهرستان نیکشهر به لحاظ اقلیمی، دارای اقلیم گرم بوده، از رودخانه‌های مهم آن می‌توان به رودخانه کاجو، تنگ سرحه،بنت، نیکشهر ـ داروکان و نسفران اشاره نمود. این شهرستان جزو نواحی کوهستانی استان به شمار می‌رود و کوه‌های آهوران مهمترین ارتفاعات این شهرستان را تشکیل می‌دهند. بیشتریت محصولات کشاورزی این شهرستان خرما، برنج و مرکبات می‌باشد با ثبت برند خود میتوانید کلیه ی امور تجاری خود را گسترش دهید و به کسب و کار حرفه ای بیندیشید و پیشرفتی چندین برابر بیشتر از رقبای خود داشته باشید

ما میتوانید در زمینه های مختلف ثبتی با کارشناسان متخصص در هر حوزه شما را برای رسیدن به هدفتان راهنمایی کنیم نیک شهر از طریق راه‌های اصلی آسفالته به شهرهای مهمی مانند چابهار، کنارک و ایرانشهر متصل است. همچنین راه آهن مهم چابهار - کرمان که در آینده به بهره‌برداری می‌رسد از این شهر عبور می‌کند. نیک شهر بعد از کنارک، نزدیکترین شهر به بندرچابهار است.

شهرستان نیکشهر بناهای تاریخی فراوانی دارد که نشانگر وجود تمدنهای پراکنده از هزاره‌های قبل از میلاد تا عصر حاضر در این منطقه است. برخی آثار برجسته شناسایی شده شهرستان عبارت‌اند از:

قلعه‌های تاریخی از جمله قلعه نیک شهر، بنت، اسپکه، هریدوک، سرمیچ، هیت و چانف.

ده محوطه و تپه پیش از تاریخ

پنج درخت کهنسال

مسجد عبدالقادر در مجاور قلعه نیک شهر

محصولات کشت برنج در سطح ۳هزار هکتار و برداشت دو بار در سال و نخیلات در ۶هزار هکتار و ۹۰۰هکتار یونجه با برداشت ۱۸چین در سال و انبه محصولات کشاورزی این شهرستان هستند؛ و به علت اینکه بین دو رودخانه گنگ و کشیک قرار دارد دارای آب کافی برای کشاورزی می‌باشد

شما با ثبت برند رد نیک شهر به موقعیت مناسب تر و پیشرفته تری دست یابید

ویژگی های یک برند مناسب

*پیام محصول را به مصرف کننده برساند .

*باعث افزایش فروش شود .

*این نام از لحاظ قانونی قابل شناسائی باشد .

*تلفظ آن ساده و روان باشد .

*به خاطر سپردن آن آسان باشد .

*توجه مصرف کننده را به خود جلب کند .

*مزایای استفاده از محصول را در خود داشته باشد .

*موقعیت محصول را درمیان محصولات رقیب مشخص سازد .

مراحل ثبت برند در نیکشهر توسط موسسه تکسفیر

مراحل ثبت برند رد نیک شهر زمانی به نتیجه ی درست منتهی میشود که شما یک مشاوره ی دقیق و حرفه ای داشته باشید موسسه ی حقوقی تکسفیر در خدمت شما عزیزان است اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت شرکت تکسفیر، از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در نیکشهر به قرار ذیل است

با انتخاب نام خود قدم اولیه را برداشته اید و باید برای

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

اقدام نمایید

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

 

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.