ثبت برند در مرودشت

در دنیای امروز همه دغدغه مشکلات مالی و کسب درآمد و شغل مناسب خود هستیم. افراد به دو دسته تقسیم بندی می شود یک دسته ریسک پذیر و دسته دیگر از ریسک کردن بیزارند و به هیچ عنوان قبول نمی کنند که در حیطه ای که مشغول به فعالیت هستند

اقدام به ثبت برند نمایند و فعالیت های تجاری خود را توسعه دهند اما اگر همان فرد آگاهی های لازم را در مورد چگونگی ثبت برند کسب کند با ثبت کردن علامت تجاری خود می تواند تمامی نگرانی های خود را در رابطه با سوء استفاده سایر رقبا در سراسر کشور را برطرف نمایند و با خیال راحتتر و با پشتوانه محکمتری به فعالیت های تجاری خود توسعه بخشند.

شما برای ثبت برند خود به یک کارشناس با تجربه در زمینه ی ثبت برند نیازمندید تا اطلاعات کافی در زمینه ثبت برند را کسب کنید و این کار تنها با مشاوره گرفتن انجام پذیر است شما میتوانید با مراجعه به موسسه ی با سابقه ی تکسفیر به نحو احسنت به نتیجه برسید

ثبت برند چگونه انجام می شود؟

اما ثبت برند چگونه انجام می شود و چه مدارکی نیاز است تا یک ثبت برند موفقی داشته باشیم؟ با ما همراه باشید تا شما عزیزان را با چگونگی مراحل ثبت برند آشنا نماییم.

مَرودَشت یکی از شهرهای واقع در استان فارس می باشد. این شهر در ۴۰کیلومتری شمال استان فارس واقع شده است. جمعیت بخش مرکزی شهرستان مرودشت بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵بالغ بر بیش از 200 هزار نفر می باشد که هم اکنون مرودشت جزو دومین شهر بزرگ استان فارس پس از شیراز به شمار می رود.

صنایع دستی شهرستان مرودشت شامل قالی، گبه و گلیم، جاجیم، حصیربافی، گیوه دوزی و غیره می‌باشد. که شما می توانید با ثبت شرکت در مرودشت فعالیت های هنری و کاری خود را گسترش دهید و موفقیت های بیشتری را زمینه کاری خود قرار دهید.

ثبت برند

شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

تنها با یک بار مشاوره در جهت ثبت برند میتوانید سالها به امور کسب و کار خود رسیدگی کنید برای ثبت برند در مرودشت مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی مدارک ثبت شرکت،مراحل ثبت شرکت،هزینه ثبت شرکت کافیست با شماره های موجود در سایت ارتباط بگیرید و با تعیین وقت برای مشاوره با شما آماده باشید

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در مرودشت به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت برند

در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید :

تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه

تاریخ و شماره ثبت علامت

اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد

رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت

اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است

تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد

حق الثبتی که دریافت می شود

امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد

امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

پس از ثبت برند

پس از ثبت علامت،

تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن

به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود

تصدیق مزبور، باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن

اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت

نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود

تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است

تاریخ صدور تصدیق

مدت اعتبار ثبت علامت

و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد

همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت علامت

اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن

از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او

بدون عذر موجه

مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد

هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید

 

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید ما میتوانیم شما را در رسیدن به هدفتان به نحو احسنت یاری کنیم .

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت برند تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بودافتخار ما انجام مراحل ثبت برند برای شماست و موفقیت شما در کار و فعالیتتان آرزوی ماست.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

ما میتوانیم شما را در انجام مراحل ثبت شرکت در کرج و هر استانی در کشور عزیزمان یاری کنیم

برای رسیدن به هدف خود در زمینه های ثبتی نگران نباشید و به موسسه ی تکسفیر مراجعه کنید و بریا رسیدن به هدف خود تلاش داشته باشید

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.