ثبت برند در مراغه

مراغه یکی از شهرهای مهم استان آذربایجان شرقی می باشد که دومین شهر بزرگ محسوب می گردد. این شهر دارای آثار دیدنی و جذاب بسیاری دارد و این شهر در کنار رودخانهٔ صوفی‌چای در دامنهٔ جنوبی کوه سهند و در ۱۳۵ کیلومتری جنوب مرکز استان واقع می باشد.

و با توجه به را های ارتباطی که با دیگر شهرستان ها دارد از جمله مراغه در جنوب غربی استان آذربایجان شرقی، در مشرق دریاچه ارومیه و بر دامنه جنوبی کوه سهند قرار گرفته و از شمال به شهرستان تبریز، از شرق به شهرستان هشترود، از جنوب به شهرستان میاندوآب و از غرب به دریاچه ارومیه محدود است. و یک موقعیت بسیار مناسب برای سرمایه گذاری جهت تاسیس و ثبت برند در مراغه می باشد و موجب اشتغالزایی در این شهر مهم گشته و کمک شایانی به رشد کشور عزیزمان ایران می گردد.

 

 

از لحظ اقتصادی در مراغه می توان کشاورزی را نام برد:

ترکیب مشاغل و توزیع منابع درآمد در شهرستان مراغه در مجموع نشان می‌دهد این شهرستان در قالب فعالیت‌های اقتصادی یک مرکز کشاورزی به شمار می رود. کلیه فعالیت‌های صنعتی تولید محصولاتی از قبیل کشمش، خشکبار، عسل، مواد لبنی، پوست، فرش و سایر مواد غذایی است لذا می‌توان نتیجه گرفت که فعالیت‌های صنعتی نیز به فعالیت‌های کشاورزی بستگی دارد.

و همچنین در تولید میوه. که در اطراف شهر مراغه مملو از باغ‌های انگور و سایر میوه‌ها است که طرفین رودخانه صوفی‌چای و دره شمالی آن را پوشانیده‌اند. باغات انگور مراغه از منظم‌ترین تاکستان‌های کشور محسوب می‌شوند و همه‌ساله مقدار زیادی سبزه و کشمش حاصل از این باغ‌ها به خارج از کشور صادر می‌شود که به علت کیفیت عالی دارای موقعیت ویژه‌ای در این بازارها است.

از نظر صنعت بخواهیم در مورد شهر مراغه بگوییم:

مراغه سالانه با تولید حدود ۶۵ هزار متر مربع فرش ابریشمی که ۷۰ درصد آن صادراتی است رتبه دوم تولید این کالا را در کشور دارد.

عمده فعالیت‌های تولیدی و صنعتی در شهر مراغه از جمله صنایع دستی، مواد غذایی، صنایع بزرگ صابون سازی مراغه، شیشه سازی و کارخانه های تولید شن وماسه … می‌باشد. این شهر از جهت راه‌های ارتباطی زمینی ریلی و هوایی در جایگاه خوبی قرار دارد و به دلیل ارزان بودن کارگر، زمین و در اختیار داشتن تمام امکانات طبیعی و بالقوه و همچنین آب و هوای بکر، جاذبه خوبی را برای سرمایه گذاران بخش صنعت فراهم نموده است.

هزینه ثبت برند

شما میتوانید از مزایای بیشمار ثبت برند سالها استفاده کنید اگر مراحل ثبت برند را طی کنید و هزینه های مربوط به آن را یکبار طی کنید اگر بخواهیم برند شرکتی را ارزان ثبت کنیم باید بگوییم هیچ ارزانی بی دلیل نیست به طور کلی اگر مراحل ثبت برند را مورد بررسی قرار دهیم به نتیجه می رسیم که هزینه هایی که واریز می شود

و همچنین سرمایه اولیه ثبت یک برند هزینه آنچنانی ندارد. اما این فقط مربوط به واریزهای رسمی ثبت برند می باشد.

موسسه حقوقی تکسفیر با بیش از ده سال سابقه در امور ثبتی برندها توسط کادری مجرب و زبده در کمترین زمان ممکن بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات در خصوص ثبت شرکت و اعمال تغییرات انواع شرکت ها و موسسات می باشد.

ویژگی برند خوب

برند می بایست چیزی از هدف تولید محصول، کیفیت، منافع ، استفاده هاو طرز عمل آن و غیره پیشنهاد کند

برند باید ساده،کوتاه و دارای تلفظ ساده بوده و به خاطر سپردن آن آسان باشد. برای مثال:لوکس ، ژیلت ، بی بی سی، نایک، بیک و

برند باید به سادگی تبلیغ و شناسایی شود

برند باید بخشی از یک حالت و طبیعت دائمی باشد

برند باید ساده ، شفاف و جذاب باشد

باید قابل ثبت و حمایت حقوقی باشد

باید مشخص و دقیق باشد

باید اقتصادی بوده و قابل تولید مجدد و تکثیر باشد

باید اصل باشد ( غیر تقلیدی)

نباید به چندین گونه تلفظ شود

نباید تهاجمی (به کسی یا چیزی) و یا اهانت آمیز باشد.

باید تصویر خوبی ایجاد کند

نباید قدیمی و کهنه باشد

باید دارای صدای لذت بخش در هنگامی که آن را می شنوید باشد

برای خرید برند با ما تماس بگیرید

هزینه ثبت برند

برای هزینه ثبت برند و کسب اطلاعات کافی از مراحل ثبت برند و هزینه ثبت برند شما میتوانید با موسسه ی حقوقی تکسفیر در تماس باشید و مشاوره در زمینه ثبت برند را کسب کنید شما با یک بار هزینه ثبت برند سالها از مزایای ثبت برند بهره مند میشوید و سالیان سال میتوانید پیشرفت کنید

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.