ثبت برند در محمدشهر

سپتامبر 09

ثبت برند در محمدشهر

ثبت برند در محمدشهر

شهر محمدشهر یکی از شهر های استان کرج می باشد که در بخش مرکزی شهرستان کرج واقع است. که دارای راه های ارتباطی با ماهدشت و راه کرج و مشکین دشت و مهر شهر می باشد. محمدشهر از چند محله مهم و با پتانسیل بالای رشد در چند سال اخیر تشکیل شده است

که دارای مرقد امام زاده و همچنین پارک جنگلی تازه تاسیس در کوی جعفریه، می‌باشد که هر روزه صدها نفر در این بخش سرسبز دیدن می کنند که طرح هایی مانند اصلاح معابر و خیابان‌ها، احداث مناطق تفریحی و تفرجگاه ویژه سالمندان و آموزش شهروندان نیز در شهر محمدشهر، در حال اجرا است.

که در این شهر موقعیت های مناسبی جهت کارآفرینی و ثبت برند در محمدشهر وجود دارد که می توان با ثبت برند از مزایا و همچنین امتیازات دولتی برخوردار شد، موسسه حقوقی تکسفیر با داشتن کارشناسان مجرب و باتجربه شما را یاری می نمایند

ثبت برند در محمدشهر

برای موفقیت در یک شغل مانند قالیشویی و شما باید تبلیغات داشته باشید و خودتان را معرفی کنید تبلیغات و معرفی از طریق یک برند انجام میشود شما با انتخاب یک نام برای برند خود و انجام مراحل ثبت برند در محمدشهر موفق خواهید شد.

مدارک ثبت برند در محمدشهر

مدارک ثبت برند در محمدشهر شخص حقیقی:

کپی کارت بازرگانی(در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد)

کپی مجوز فعالیت(جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)

کپی شناسنامه

کارت ملی

مدارک ثبت برند در محمدشهر شخص حقوقی:

کپی روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت(از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال گذشته باشد)

کپی مجوز فعالیت(جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)

کارت بازرگانی(در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد)

کپی شناسنامه

کپی کارت ملی

مراحل ثبت برند در محمدشهر

برای انجام مراحل ثبت برند در محمد شهرکافی است تا با یک مشاور ثبت برند در تماس باشید موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه ی ثبت برند با شما همراه است مراحل ثبت برند اینگونه است که پس از تکمیل مدارک ثبت برند ابتدا متقاضی با ثبت اظهارنامه خود تقاضای ثبت از اداره مالکیت صنعتی میکند و بعد از دریافت شماره اظهار نامه ثبت برند یا علامت تجاری که با سال شروع میگردد و منحصر به فرد و پرونده میباشد روندش در اداره ثبت برند یا علائم تجاری شروع می شود.

پس از واریز هزینه از طریق درگاه اینترنتی رمز اظهار نامه از طریق سامانه پیامکی به شماره موبایل شما ارسال میشود و در صورت تایید کارشناس، کارشناس مسئول و رئیس اداره ثبت برند آگهی نوبت اول می شود و میتوانید آنرا در روزنامه رسمی قوه قضاییه درج کنید. هزینه های پرداختی در اداره روزنامه به صورت برخط میباشد و نیازی به فیش واریزی در بانکها نیست.

به مدت زمان یکماه با توجه به چاپ در روزنامه رسمی به اشخاص ثالث که در آن طبقه شغلی فعالیت میکنند اجازه داده میشود که در صورت اعتراض آنرا به اداره مالکیت صنعتی و مراجع قضایی و دادگاهها اعلام نمایند و پس از مدت فوق الذکر در صورتی که هیچگونه اعتراضی وجود نداشته باشد شخص یا اشخاص حقوقی، آگهی دوم رسمی مالکیت صادر می شود و مالکیت ده سال اعتبار دارد. در طی این روند هر اظهارنامه از فیلتر کارشناس، کارشناس مسئول و رئیس اداره می گذرد و هرگونه مشابهت باعث عدم ثبت و در نهایت رد اظهارنامه می گردد.

هزینه ی ثبت برند

برای هزینه ی ثبت برند در محمد شهرموسسه ی حقوقی تکسفیر شما را در این زمینه با صداقت تمام همراهی میکند موسسه ی حقوقی تکسفیر با مناسب ترین هزینه و در مدت زمان بسیار اندک مراحل ثبت برند شما را به پایان میرساند

مزایای ثبت برند

داشتن تبلیغات در حوزه ی کاری و منحصر به فرد کردن محصول از محصولات مشابه در بازار و جلوگیری از اقدامات ناسالم سود جویان و جلوگیری از تولید تقلبی آنها از محصول شما با کیفیت پایین و ضرر به شما جلوگیری میکند و شما و محصولاتتان را معروف میکند و اعتماد مشتری به شما جلب خواهد شد

بازدید 153 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 12:06