ثبت برند در لردگان

ما میتوانیم شما را به نحو احسن در ثبت برند در لردکان اگاه سازیم جهت ثبت برند می بایست عناصر مهمی را در نظر گرفت که یکی از این عناصر آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر در چگونگی ثبت برند می باشد که نحوه و قوانین موجود در آن را دانسته تا یک ثبت برند موفقی را تجربه نمایید و همچنین آگاهی از مزایایی که ثبت برند در اختیار صاحبان برند قرار می دهند آگاهی داشته تا بتوان از مزایا استفاده نمود.

لردگان یکی از شهر های استان چهامحال بختیاری در کشور ایران است که در جنوب شرقی این استان قرار دارد از نظر جمعیتی بالغ بر بیش از 40 هزار نفر جمعیت دارد که از رشد جمعیتی بالایی برخوردار است و سومین شهر پر جمعیت در استان به شمار می آید

ثبت برند

برای انجام کلیه ی امور ثبتی خود به موسسه ی ما مراجعه کنید لُردِگان یکی از شهرهای استان چهارمحال و بختیاری ایران است. این شهر مرکز شهرستان لردگان بوده و در بخش مرکزی این شهرستان واقع شده‌است. اقلیم لردگان نیمه مرطوب گرم با زمستانهای نیمه سرد است.

صنایه این شهر شامل: قالی بختیاری، گلیم بافی، لباس‌های محلی، چنته، نمکدان، مفرش کشک و قارا،بنه یا پسته وحشی می باشد که جهت رونق بخشیدن به این امور می بایست ثبت برند نمود تا بتوان از شهرت شهر و کشوری برخوردار شد.

برای ثبت برند در لردکان نگران نباشید و با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و به سرعت به هدف خود برسید

ثبت برند با کمترین هزینه

اگر میخاهید ثبت برند با کمترین هزینه داشته باشید کافی است با موسسه حقوقی تکسفیر در تماس باشید زیرا ما با کمترین هزینه ممکن مراحل ثبت برند شما را به پایان میرسانیم اگر دنبال ثبت برند با کمترین هزینه هستید با موسسه ی حقوقی تکسفیر تماس بگیرید

مدارک لازم برای ثبت برند:

تکمیل فرم اینترنتی اظهارنامه ثبت برند

تکمیل و ارسال مدارک

کپی شناسنامه و کارت ملی اشخاص حقیقی

مجوز تولید یا پروانه کسب برابر اصل برای اشخاص حقوقی

کپی از علامت درخواستی وتوضیح در برگی جداگانه در خصوص علامت

تاییدیه پرداخت هزینه

ارائه مدارک مربوط به حق تقدم برای متقاضیانی که بخواهند به استناد تقاضای ثبت یا ثبت خارج از کشور از مزایای حق تقدم استفاده نمایند.

مزایای ثبت برند

تضمین می‌کند که مشتریان می‌توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص دهند.

شرکت‌ها را قادر می‌سازد محصولات‌شان را از یکدیگر متمایز سازند. ابزار بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت‌ها هستند. اجازه استفاده از آنها به اشخاص ثالث داده می‌شود و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می‌باشند. جزء ضروری موافقت‌نامه‌های اعطای نمایندگی هستند. ممکن است دارایی ازرشمند کسب و کار باشند. شرکت‌ها را تشویق می‌کنند در حفظ یا بهبود کیفیت محصولات سرمایه‌گذاری کنند.

ممکن است برای دریافت وام مفید باشند.

این مدت با درخواست مالک آن برای دوره‌های متوالی ده ساله با پرداخت هزینه مقرر قابل تمدید است‌. یک مهلت ارفاقی شش ماهه که از پایان دوره شروع می‌شود، برای پرداخت هزینه تمدید با پرداخت جریمه تاخیر در نظر گرفته می‌شود

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.