ثبت برند در فریدون شهر

امروزه باتوجه به گسترش فعالیت های تجاری و برندینگ و ایجاد رقابت در بین صاحبان حرف در موضوع فعالیت های مختلف تولیدی ،خدماتی و اقتصادی لزوم ثبت برند معتبر در بین رقیبان تجاری از اهمیت خاصی برخوردار است. شهر فریدون شهر یکی از شهرهای استان اصفهان می باشد که در غرب این استان واقع می باشد و از سمت یونسکو جزو امن ترین شهر دنیا به شمار می رود و طبق سرشماری سال 90 معادل بیش از 14 هزار نفر جمعیت دارد

 با انجام مراحل ثبت برند خود به موفقیت برسید این شهر از وضعیت مناسب و خوبی در زمینه گردشگری، ورزش‌های زمستانی، ماهی، تولید برق، آب معدنی، عسل، لبنیات، گیاهان دارویی، محصولات کشاورزی و … دارا می باشد.

ثبت برند

فریدون شهر بعد از شهرهای خوانسار، نجف آباد و شهرضا، در مرتبه ی چهارم تولید عسل در استان اصفهان می باشد. تولید عسل در این شهر از کیفیت و مرغوبیت خاصی برخوردار می باشد و در چندین نمایشگاه ملی نخستین رتبه ی کیفیت را به خود کسب نموده ‌است.

اقتصاد در این شهر که دارای معادن زیادی در اطرف شهر و برخی از آن ها وجود دارد عبارتند از: سنگ آهن، سنگ‌های تزئینی، باریت و مرمریت. که افراد سرمایه گذار می توانند در این فعالیت سهیم باشند و شرکت معادنی را تاسیس کنند و فعالیت های خود را در زیر سایه مزایای ثبت شرکت به کار بگیرند.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد.

همچنین امروزه با توجه به گسترش فعالیت های تجاری و لزوم گسترش تبلیغات در بین رقابت کنندگان عرصه تجارت لزوم ثبت یک برند معتبر در بین اصناف مختلف می تواند کمک بسیار شایانی به رقابت کنندگان عرصه تجارت نماید. لذا با ثبت یک برند معتبر شما می توانید از شهرت و اعتبار فراوانی در بازار بهره مند گردید و موفقیت بیشتری را نیز در بین رقبای تجاری خود به دست آورید.

ثبت علامت تجاری در کرج

این شهر ویژگیهای تاریخی متعددی را دارا می باشد که از نظر قدمتی که دارد پیشینه ی تاریخی بسیار کهنی دارد. که از نظر ثبت شرکت گردشگری از اهمیت والایی برخوردار است. و می توانید از این طریق کسب در آمد نمایید.

و این شهر از لحاظ جاذبه های گردشگری از زیباترین شهرهای استان فارس در شمال آن می باشد بر خلاف عظمت و ارزشی که این بنای تاریخی آرامگاه کوروش و پاسارگاد در گردشگری، تاریخ، تمدن و ایرانشناسی دارا می باشد، این بنای تاریخی و فرهنگی جایگاه واقعی خود را در نگرش ما همچنان پیدا نکرده است و در حقیقت هنوز ما آن را نشناخته‌ایم پس جهت شناساندن این آثار تاریخی بهتر است ثبت شرکت نمایید تا با تبلیغاتی که این ثبت شرکت در اختیار قرار می دهد می توان به کل کشور و جهان معرفی نمود.

از نظر موقعیت جغرافیایی که این شهر دارا است از سمت شمال به شهرستان آباده و خرم بید، و از سمت جنوب به شهرستان مرودشت منتهی می گردد که این خود می تواند موقعیت مناسبی برای ثبت شرکت حمل و نقل فراهم باشد.

از یکی از مهمترین شهرستان هایی که در استان فارس در کشاورزی و دامداری دارای اهمیت می باشد شهر پاسارگاد می باشد. و بیشتر از 60 در صد مردم این شهر به این شغل اشتغال دارند که از فراورده های کشاورزی آن می توان به جو، گندم، صیفی جات، حبوبات، ذرت و ... اشاره نمود.

موسسه حقوقی تکسفیر جهت ثبت شرکت، تغییرات شرکت ، ثبت برند و ثبت برند در کرج سایر امور ثبتی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

مراحل ثبت برند در فریدون شهر

مراحل ثبت برند در فریدون شهر را به ما بسپارید اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در فریدون شهر به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بودبرای انجام امور ثبتی خود با ما در ارتباط باشید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.