ثبت برند در شهمیرزاد

از اساسی ترین امور ایجاد شغل و فعالیت گسترده در سطح شهر و کشور ثبت برند می باشد که با توجه به روند افزایشی رشد جمعیت می بایست هر شخص برای اینکه یک برندی را ثبت نماید باید ثبت برند تجاری انجام دهد تا در نقاط دیگر از شهر و کشور برندی هم نام شرکت شما فعالیت نکند و با وجود محصولات و اسم مشترک باعث نگردد که دیگر مردم به هیچ کدام اعتماد نکنند چون با ثبت برند می توانید اعتماد سازمان های دولتی و مردم را جلب نمایید و محصولات ارزنده ای را به بازار عرضه کنید

 با انجام مراحل ثبت برند در کار خود پیشرفت کنید شهر شهمیرزاد یکی از شهرهای استان سمنان می باشد که این شهر از نظر تاریخی و گردشگری از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوری که شهر شمیرزاد به عنوان یکی از شهر های بین المللی گردشگری شناخته شده در ایران می باشد.

مکانهای دیدنی این شهر عبارتند از:

هفت چشمه

درخت کمان رستم

شیخ چشم به سر

پارک کوهستان

چهارمیدان

بلبل دره

منطقه ییلاقی کولیم

کشت و صنعت

منطقه ییلاقی پرور

منطقه ییلاقی چاشم

منطقه ییلاقی کاورد

منطقه ییلاقی فینسک

منطقه ییلاقی خطیرکوه

منطقه ییلاقی ملرد

چشمه روزیه

منطقه ییلاقی فولادمحله

منطقه ییلاقی جاشلوبار

و...

ثبت برند گردشگری

و ثبت برند گردشگری در این شهر می تواند درآمدی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اقتصاد شهر شهمیرزاد بر پایه کشاورزی می باشد که از اصلی ترین محصولات شهمیرزاد تولید گردو در شهر می باشد و توان صادراتی بالایی را دارد. که با ثبت برند در زمینه کشاورزی مثل بسته یندی حبوبات و غلات می توانید این محصولات را رونق و به نقاط دیگر نیز صادر کنید و از سود بیشتری برخوردار شوید.

شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت،ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت برند در شهسوار مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در شهسوار به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت برند

 

برای ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج به موسسه ی حقوقی تکسفیر مراجعه کنید


هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.