ثبت برند در شهرک صنعتی شن زار

امروزه باتوجه به گسترش فعالیت های تجاری و برندینگ و ایجاد رقابت در بین صاحبان حرف در موضوع فعالیت های مختلف تولیدی ،خدماتی و اقتصادی لزوم ثبت برند معتبر در بین رقیبان تجاری از اهمیت خاصی برخوردار است.برای انجام مراحل ثبت برند خود در موسسه ی تکسفیر اقدام نمایید

شهرک صنعتی شن زار یک شهرک صنعتی غیردولتی می باشد که مجموعه ای کامل با مساحتی بالغ بر 450 هکتار در 35 کیلومتری استان تهران و در مجاورت بزرگراه تهران - مشهد، انتخابی ایده آل برای استقرار واحدهای صنعتی در منطقه می باشد.

این شهرک صنعتی شن زار شاید اولین شهرک صنعتی با زیر ساخت فیبر نوری باشد که می تواند امکانات استفاده از تکنولوژی های مخابراتی و الکترونیکی برتر را در اختیار صاحبان صنایع قرار دهد.

شهرک صنعتی شن زار با هدف تامین فضای مناسب در سطح استاندارد های جهانی بنا گردیده که از امکانات وسیع،گسترده و کافی به همراه مزایای جذاب در محیطی انعطاف پذیر آماده ایجاد و تشکیل فضای فعالیت کسب و کاری ایمن می باشد.

واحدهای صنعتی :

زمین های موجود در قطعات قسمت بندی پیش بینی شده برای استقرار واحدهای صنعتی از شغل های دسته بندی شده زیر طراحی گردیده است:

صنایع سلولزی - صنایع نساجی - صنایع فلزی - کانی غیر فلزی - صنایع برق و الکترونیک - مجموعه صنایع فن آوری اطلاعات پژوهشی - بازرگانی.

که این ترکیب بندی به همراه صنایع کوچک کارگاهی خدماتی رفاهی ، در مجموعه ای با ارتباط علمی و منطقی فضاها طراحی و اجرا گردیده است.

ترکیب قطعه بندی قطعات صنعتی طوری طراحی شده است که می تواند صنایع از متراژ 1700 متر به بالا را در خود جای دهد.

وجود امکانات ارائه شده در شهرک صنعتی شنزار :

زمین تسطیح شده با حصارکشی دور تا دور فضاها، ماموران امنیتی آموزش دیده و کنترل های مکانیزه امنیتی، راه های دسترسی مناسب، آب و برق و گاز متناسب با واحدهای صنعتی، فضای سبز مناسب و کافی.

واحدهای خدماتی :

واحدهای کارگاهی مطابق با پلان و قسمت های تعیین شده شامل حدود 490 واحد سوله به مساحت تقریبی بین 90 الی 450 متر مربع بوده وشامل نیم طبقه و سرویس بهداشتی و آشپزخانه می باشد. تامین برق و آب مناسب، این واحدها را آماده بهره برداری نموده است.

جهت ثبت شرکت، ثبت برند و ثبت تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت برند شهرک صنعتی شن زار توسط موسسه تکسفیر

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در شهرک صنعتی شن زار به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت

ثبت علامت، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید :

تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه

– تاریخ و شماره ثبت علامت

– اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد

– رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت

– اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است

– تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد

– حق الثبتی که دریافت می شود

– امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد

– امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

پس از ثبت علامت تجاری

پس از ثبت علامت، تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود. تصدیق مزبور،

باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن، اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت، نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود، تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است،

تاریخ صدور تصدیق، مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد. همان طور که اشاره شد،

در ظرف سی روز پس از ثبت علامت، اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.