ثبت برند در شادگان

یکی از شهرهایی که دارای نخلستان های بسیاری در پیرامون خود دارد در استان خوزستان واقع است که این شهر متاسفانه به دلیل بیکاری کمبود آب آشامیدنی و کشاورزی به طور چشمگیری کاهش یافته است که می باید در جهت جبران این مشکل چاره ای اندیشید و معضل بیکار یرا در شهر کاهش داد. ما در ادامه به چگونگی ثبت برند در شادگان می پردازیم با ما همراه باشید

مراحل ثبت برند خود را به ما بسپارید ما میتوانیم شما را در انجام مراحل ثبت برند یاری کنیم با ساختن مراکز علمی و فرهنگی در سطح شهر می توان تحصیل کرده گان بیشتری را در جامعه تربیت نمود تا با توجه به رشته تحصیلی و یا تخصص و حرفه ای که دارند بتوانند کارآفرینی برای خودو دیگران ایجاد کنند و خیلی از افراد جویای کار را به کار بگیرند تا معضلات اقتصادی و بیکاری در سطح شهر کاهش یابد.

ثبت برند و لوگو

همچنین برای ثبت برند می بایست افراد سرمایه گذار با مشارکت نمودن خود در کنار متخصصین سهمی از سود شرکت را از ان خود نمایند تا تولیدات داخلی کشور افزایش یابد و مردم از جنس ایرانی استفاده کنند تا تحت حمایت همگان گردیم. تالاب شادگان با دارا بودن ظرفیت‌های بی شمار سرمایه‌گذاری، همچنان در مسیر تعالی قدم برمی‌دارد.

این شهر دارای دو دانشگاه به نام‌های دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور می‌باشد. که سالانه دانشجویان بسیاری تحصیل می کنند.

پایه اقتصاد مردم شادگان بر کشاورزی استوار است که از محصولات عمده کشاورزی در شهر شادگان برنج، گندم و خرما می باشد و همچنین مردم شهر شادگان در بخش تولیدات دامی مانند لبنیات نیز مشغول می باشند.

شما می توانید در حوزه های بسیاری ثبت شرکت نمایید مانند ثبت شرکت مهندسی، ثبت شرکت گردشگری، ثبت شرکت تجهیزات پزشکی، ثبت شرکت حمل و نقل و ....

جهت فعالیت های مرتبط با تجهیزات پزشکی، انجام امور مربوط به تجهیزات پزشکی به شرح ذیل می باشد:

1.تولید وسایل و تجهیزات پزشکی

2.واردات وسایل و تجهیزات پزشکی

3.صادرات وسایل و تجهیزات پزشکی

4.توزیع و عرضه وسایل و تجهیزات پزشکی

5.ارائه خدمات پس از فروش در حوزه وسایل و تجهیزات پزشکی

6.ارائه خدمات مشاوره و تجهیز وسایل و تجهیزات پزشکی به موسسسات پزشکی

7.ارائه خدمات کنترل کیفی تجهیزات پزشکی

8.ارائه خدمات پس از فروش در قالب ضوابط شرکت های ثالث ارائه دهنده خدمات

9.ارائه خدمات مشاوره فنی تجهیزات پزشکی

10.ارائه خدمات ممیزی و ارزیابی

جهت اقدام برای تاسیس شرکت تجهیزات پزشکی،دریافت مجوز از مراجع ذی صلاح مورد نیاز است. اداره کل تجهیزات پزشکی به علت ارتباط مستقیم این تجهیزات با سلامت کاربران، صدور مجوز برای تجهیزات پزشکی را لازم و ضروری دانسته است.

مراحل ثبت برند در شادگان توسط موسسه تکسفیر

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در شادگان به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

پرسش ها و سولات متداول خود را در زمینه های ثبت برند در هر شهر و استانی و در هر طبقه ی کاری از ما جویا باشید ما میتوانیم شما را به نحو احسنت به هدفتان نزدیک کنیم و تمام تلاش و تجربه ی خود را به کار میگیریم تا شما را به موفقیت نزدیک کنیم و شما بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید

پس از ثبت علامت

تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود. تصدیق مزبور، باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن،

اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت، نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود، تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است، تاریخ صدور تصدیق،

مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد. همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت برند،

اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.