ثبت برند در سپیدان

جهت کسب درآمد و موقعیت شغلی مناسب می بایست با افراد کارشناس در آن زمینه کاری مشورت و آگاهی های لازم را کسب نمود تا بتوانیم برنامه ریزی مناسبی جهت ایجاد شغل در آینده داشته باشیم که از جمله این اموری که می بایست اطلاعات کسب نمود ثبت برند می باشد

که با این عمل می توان برنامه ریزی مناسبی را در آینده شرکت فراهم نمود و این امر با مراجعه و تماس با کارشناسان و مشاوران با تجربه موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر می توانید در کمترین زمان ممکن و کمترین هزینه با خیالی آسوده ثبت شرکت نمایید با انجام امور ثبت برند خود در موسسه ی تکسفیر به تبلیغات بیشتر و گسترش کار خود بیندیشد

ما میتوانیم شما را به نحو احسنت به هدفتان برسانیم و برند و نام تجاری شما را ثبت کنیم از شهرستان های مناسب جهت ثبت شرکت شهرستان سپیدان می باشد که در استان فارس واقع می باشد و جمعیتی معادل بیش از 90 هزار نفر جمعیت دارد.

ثبت علامت تجاری

این شهرستان در قدیم دارای رونق و بازار و اقتصاد مالی بسیاری بوده است که پس از سال ها و اتفاق زلزله موجب شده که این رونق مانند سابق نباشد و از رونق آن کاسته شده است. و این شهر از جهت موقعیت اقلیمی و جغرافیایی که دارا می باشد می توان به یکی از مناطق بیناوالو و انگور درخت کبوده و ... اشاره نمود و زراعت در این شهر شامل جو، گندم، عدس و لوبیا قرمز می باشد. که ثبت شرکت مواد غذایی در این شهر می تواند از الویت خاصی برخوردار باشد.

وجود پیست سوارکاری و پیست اسکی و مناطقی مانند آبشار مارگون و چله گاه دارای رونق خاصی می باشد که همچین مورد هایی موجب پر رونق شدن صنعت گردشگری گرد.

از جمله مناطق تفریحی و گردشگری که در این شهرستان می توان نام برد شامل:

دریاچه‌ها: برم فیروز، برم شش پیر

امامزاده‌ها: امامزاده سلطان علی

کوه‌ها: کوه رنج، کوه برم فیروز

آبشارها: آبشار مارگون، آبشار چیکان، آبشار مورزیان

تنگه‌ها: تنگ تیزاب، تنگ غوره دان، تنگ آبسرد، تنگ بغدیون

چله گاه

پیست‌های اسکی: پیست اسکی پولادکف، پیست اسکی تربیت‌بدنی

ثبت برند

از آنجایی که اردکان دارای جایگاه مناسبی برای سرمایه‌گذاری می باشد مانند شهری بی نظیر در استان فارس می درخشد. که این جایگاه مناسب جهت سرمایه گذاری داخلی و خارجی می باشد که واردات و صادرات برای این شهر از امتیاز مناسبی برخوردار گشته است. که برای ایجاد شغل نیازمند نیروی جوان و کاری می باشد که از بالاترین سرمایه گذاری می باشد و می توان ثبت برند تجاری نمود و مراحل پیشرفت را یکی پس از دیگری در این شهر تجربه نمود.

کارخانه جاتی که این شهر دارد می توان به کارخانه تولید کبریت سپیدان و کارخانجات اب معدنی اشاره نمود. در منطقه سپیدان کارخانه های کامپوزیت سازی فراسان وفراپاکس ، کارخانه کمربند سازی اخشان از آشکارترین کارخانه های این منطقه به شمار می رود.

مراحل ثبت برند در سپیدان

شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت برند در سپیدان مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در سپیدان  :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت برند، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید :

تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه – تاریخ و شماره ثبت علامت

– اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد

– رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت

– اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است

– تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد

– حق الثبتی که دریافت می شود

– امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد

– امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

پس از ثبت علامت، تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن،

به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود. تصدیق مزبور، باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن،

اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت،

نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود، تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است،

تاریخ صدور تصدیق، مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد. همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت علامت،

اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.