ثبت برند در سوسنگرد

ثبت برند در سوسنگر تضمینی است برای موفقیت شما امروزه باتوجه به گسترش فعالیت های تجاری و برندینگ و ایجاد رقابت در بین صاحبان حرف در موضوع فعالیت های مختلف تولیدی ،خدماتی و اقتصادی لزوم ثبت برند معتبر در بین رقیبان تجاری از اهمیت خاصی برخوردار است

باثبت برند در سوسنگر به امور تجاری و کسب و کار خود رونق ببخشید ما میتوانیم شما را در ثبت برند یاری کنیم و به نحو احسنت شما میتوانید کسب و کار خود را گسترش کنید

سوسنگرد شهری از شهرهای استان خوزستان است که در شمال غربی اهواز قرار گرفته است. و جمعیتی بالغ بر 80 هزار نفر جمعیت دارد.

ثبت برند در شهرهای مختلف

دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی شهر سوسنگرد که سالیانه دانشجویان بسیاری از این دانشگاه ها فارغ التحصیل گشته اند. یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه صنعتی شهدای هویزه که یکی از دانشگاه‌های دولتی استان خوزستان است می باشد که در سوسنگرد واقع شده است.

اکنون این دانشگاه دارای دو رشته مهندسی مکانیک و مهندسی برق،الکترونیک دانشجو است که در سال های آینده تعداد رشته های آن افزایش می یابد.

که فارغ التحصیلان می توانند برای کارآفرینی در ایجاد شغل برای خود اقدام کنند. دانشجویان مهندسی می توانند ثبت شرکت مهندسی نمایند و از مزایایی که ثبت شرکت در اختیار می گذارد برای توسعه بیشتر شرکت مهندسی خود به کار بگیرند.

شما می توانید با ثبت برند جهت گسترده نمودن فعالیت کاری خود و یا ثبت شرکت و ... با موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر در تماس باشید.

مراحل ثبت برند در سوسنگرد توسط موسسه تکسفیر

ما میتوانیم مراحل ثبت برند در سوسنگر را برای شما به نحو احسن در مدت زمانی کوتاه به انجام برسانیم

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در سوسنگرد به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

ثبت برند در سوسنگر محصول شما را از محصولات دیگر متمایز میکند و راه پیشرفت را برای شما هموار میسازد

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

برای ثبت برند خود در این شهر با ما تماس بگیرید

ثبت برند

ما افتخاز به ثبت رساندن برند های گوناگونی را داریم و میتوانیم تجربه ی خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم پس از ثبت علامت، تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود. تصدیق مزبور،

باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن، اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت، نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود،

تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است،

تاریخ صدور تصدیق، مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد. همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت علامت، اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت برند تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.