ثبت برند در سعد آباد

در کلیه ی امور مربوط به کسب و کار ثبت شرکت و ثبت برند با اهمیت است این روزها برای اینکه بتوانیم شرکتی را تاسیس کنیم باید حتما ثبت برند کنیم تا از سوءاستفاده های احتمالی جلوگیری نماییم به همین جهت اگر شخصی بخواهد ثبت شرکت نماید بهتر است که با یک مشاور باتجربه در زمینه ثبت برند راهنمایی های لازم را دریافت کند تا از بقیه قوانینی که ثبت شرکت دارد آشنا شده و از حقوق خود برای شرکت بهره مند گردد.

سعدآباد یکی از شهرهای استان بوشهر می باشد که جمعیتی معادل بیش از 8هزار نفر را در خود جای داده است. از این رو برای ایجاد شغل برای هر شهروند باید متخصص های گوناگونی را به کار گرفت تا بتوان شرکت مناسب فعالیت را ثبت نمود امور ثبتی خو را به ما بسپارید

برای ثبت برند در سعد آباد نگران نباشید و کلیه ی امور را به ما بسپاید

این شهر از لحاظ امکانات شهری و تفریحی که دارد دیگر مردم نیازی به امکانات شهرهای دیگر را ندارند و در همین شهر خود نیازهای خود را برآورد می کنند.

ثبت برند

ثبت برند با ارزش و پر اهمیت است و میتواند نتیجه ی مطلوبی را در کسب و کار شما بجای بگذارد شهر سعدآباد آثار باستانی های متعددی دارد که می توان گردشگران بسیاری را در آن جذب نمود و از دیدنی هایی که سعد اباد دارد به بازدیدکنندگان به نمایش گذارد و با ثبت شرکت گردشگری کسب در آمد نمود. این آثار باستانی و زیارتگاه هایی که دارد شامل:

آثار باقی‌مانده از شهر توز (توج) نزدیک به روستای زیراه

کاخ هخامنشی (بردک سیاه) در روستای دورودگاه

کاخ هخامنشی (سنگ سیاه) بین روستای جتوط و نظرآقا

تل خندق در شهر وحدتیه که به احتمال زیاد مربوط به دوره صفوبه می‌باشد (سکه شاه اسماعیل اول در آنجا پیدا شد)

غارهای سنگی (چهل خانه) در شمال شهر سعدآباد در حاشیه رودخانه شاهپور

قبرستان تاریخی بور نزدیک روستای سبا (کانسرخ)

آب انبار، قلعه و آسیاب‌های آبی در منطقه زیراه

امامزاده بی بی خاتون نظرآقا

آمازاده شاه قطب الدین حیدر دورودگاه که از نوادگان امام موسی کاظم (ع) می‌باشد.

امامزاده آقا میر هداف واقع در سعدآباد

امامزاده شاه قاسم در منطقه وحدتیه

امامزادگان آقانور و بی بی نور در روستای سیاه منصور سفلی

جاذبه های گردشگری موجود در سعد آباد

آبشار شول

چشمه زیراه

کوه نرگسی در منطقه وحدتیه

سد سعدآباد بر رودخانه شاپور

سراسر سواحل رودخانه شاپورو دالکی که در مشرق و مغرب بخش سعدآباد واقع شده‌اند

سد سرقنات بر روی رودخانه دالکی که آب نخیلات منطقه سعدآباد را تأمین می‌کند.

این شهر از جمعیت بالایی برخوردار بود ه است و شما میتوانید برای ثبت برند در سعد آباد اقدام نمایید شما می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت ها با شماره های تماس موسسه حقوقی و ثبتی برترین مجری فوق تخصصی امور ثبتی مانند ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت، ثبت برند و ... تماس حاصل فرمایید و همچنین از مشاوره رایگان نیز بهره مند گردید.

مراحل ثبت برند در سعدآباد

با ثبت برند در سعد آباد به رشد و پیشرفت خود کمک کنید اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت شرکت تکسفیر، از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

مراحل ثبت برند در سعدآباد  :

(1تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

(2دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

(3بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

(4ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

(5پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ما میتوانیم کلیه ی امور ثبتی در شاخه های مختلف ،شهر های کشور و حوزه های کاری متفاوت کمک کنیم

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید با ثبت برند در سعد آباد برای رسیدن به هدف با کارشناسان ثبتی و حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید و مشاوره ای دقیق از کارشناسان ثبتی ما دریافت نمایید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید

برای انجام مراحل ثبت شرکت در کرج با ما تماس بگیرید

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.