ثبت برند در سرخه

از راه های ارتباطی و موقعیت اجتماعی مناسب در جامعه و کشور شغل مناسب می باشد که هر فردی که دارای یک تجربه و یا استعداد مناسبی برخوردار باشد و پشتکار بسیاری را داشته باشد می تواند یک ثبت برند وفقی را ایجاد کند و موجب اشتغالزایی در سطح شهر و کشور گردد هر مشکل بیکاری را حل نمایید

می توانید به اقتصاد کشور کمک شایانی را نمود و طبق نیاز هر شهر و استان می توان شرکت را تاسیس نمود تا معظل بیکاری را در سطح شهر کاهش داد با سپردن مراحل ثبت برند در هر شهر و استانی به موسسه ی تکسفیر سالها به موفقیت خواهید رسید

مراحل ثبت برند

ما میتوانیم شما را در انجام مراحل ثبت برند یاری کنیم همچنین امروزه با توجه به گسترش فعالیت های تجاری و لزوم گسترش تبلیغات در بین رقابت کنندگان عرصه تجارت لزوم ثبت یک برند معتبر در بین اصناف مختلف می تواند کمک بسیار شایانی به رقابت کنندگان عرصه تجارت نماید.

لذا با ثبت یک برند معتبر شما می توانید از شهرت و اعتبار فراوانی در بازار بهره مند گردید و موفقیت بیشتری را نیز در بین رقبای تجاری خود به دست آورید.

شهرستان سرخه یکی از شهرهای استان سمنان است که با استان سرخه از جنوب و شهر شهر فیروزکوه از شمال و از سمت شرق به با شهرستان های استان سمنان و از سمت غرب با شهر آرادان همجوار می باشند.

از مکانهای تاریخی شهر سرخه که معروف می باشند به نام های:

قلعه جهان‌آباد

مسجد چهل ستون سرخه

بقعه پیر غریب

حمام بیرون دژ

منزل حاج حشمت

آب‌انبار سرخه

کاروانسرای لاسجرد

مسجد امام حسین

امام زاده سید محمد بن زید سرخه

قلعه افتر

آرامگاه اعلاء الدوله و درویش محمد

و...

ثبت شرکت و ثبت برند در سرخه

اقتصاد شهر سرخه شامل محصولات کشاورزی می باشد که فراورده هایی به نام انار، خربزه، صیفی جات، پنبه، جو و گندم اشاره نمود. و اگر می خواهید که از بهترین محصولات را عرضه نمایید می توانید ثبت شرکت نمایید تا با ثبت شرکت بتوانید از تسهیلات بانکی که برخوردار می شوید

محصولات خود را توسعه ببخشید که مردم شهر سرخه به سوی کاشت درخت زیتون رو آورده اند که در سال های آینده محصول زیتون این شهر یکی از بهترین محصولات سرخه زیتون و پسته خواهد شد که هم اکنون کارخانه روغن زیتون در این شهر فعالیت می کند.

از جمله ثبت شرکتی که می توانید در این شهر داشته باشید محصولات دامی و طیور در سرخه است که در واقع صنعت طیور در سرخه نسبت به صنعت دامپروری از رشد بهتری برخوردار می باشد که پرورش مرغ، تخم مرغ و شتر مرغ را می توان نام برد که جهت بهره مندی از مزایای دریافت تسهیلات و وام های بانکی، ثبت شرکت نمایید تا علاوه بر وام بانکی از مزایای بیشتر دیگری نیز استفاده نمایید و شرکت صنایع غذایی خود را توسعه بدهید.

با توجه به اینکه شهر سرخه از معادن نمک و گچ در پیرامون شهر فعالیت دارند. همچنین واحد تولیدی کربنات سدیم در جنوب شهر سرخه قرار دارد که از مواد اولیه نمک و آهک اطراف سرخه جهت تولید کربنات سدیم به کار می رود. صنعت پلاستیک نیز در سرخه نیز از رونق بسیار مناسبی برخوردار است و بخش های کوچک بسیاری اقدام به تولید قطعات پلاستیک می نمایند.

همچنین شهرک‌های صنعتی زیادی در شهرستان فعالند که شامل:

شهرک صنعتی تخصصی گچ افتر

شهرک صنعتی سرخه در شرق شهرسرخه

شهرک صنعتی تخصصی گچ عبدالله‌آباد

شهرک صنعتی تخصصی گچ مؤمن آباد

ناحیه صنعتی برکیان

و...

ثبت برند

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد.

برای ثبت برند درسرخه مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در سرخه است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت

 

تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه – تاریخ و شماره ثبت علامت

– اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد

– رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت

– اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است

– تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد

– حق الثبتی که دریافت می شود

– امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد

– امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

پس از ثبت علامت

تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود. تصدیق مزبور، باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن،

اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت، نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود، تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است،

تاریخ صدور تصدیق، مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد. همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت علامت،

اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بودبرای کسب اطلاعات بیشتر در خدمت شما عزیزان هستیم.

02632401712

09125934724

برای ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج با ما در ارتباط باشید موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیربا ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.