ثبت برند در دهگلان

برای اینکه یک برندی را ثبت نماید باید ثبت برند انجام دهد تا در نقاط دیگر از شهر و کشور برندی هم نام شرکت شما فعالیت نکند و با وجود محصولات و اسم مشترک باعث نگردد که دیگر مردم به هیچ کدام اعتماد نکنند چون با ثبت برند می توانید اعتماد سازمان های دولتی و مردم را جلب نمایید و محصولات ارزنده ای را به بازار عرضه کنید

امروزه ما می توانیم به روش های فروانی فرصت های شغلی بسیاری را برای خود فراهم کنیم به عنوان مثال اگر در زمینه ای تخصص داریم با کمی اندیشه و برنامه ریزی می توانیم یک کار آفرینی ایجاد کنیم ولی اگر از نظر سرمایه دچار بحران می باشیم می توانیم با افراد سرمایه گذار شریک شده و فعالیت های کاری را توسعه ببخشیم.

اما قبل از اقدام به این امر مهم می بایست با روش ها و قانون های ایجاد شغل آشنا شویم و از افراد حرفه ای در این زمینه کمک بگیریم به همین دلیل موسسات حقوقی و ثبتی در جهت امر تاسیس شرکت آماده راهنمایی کارآفرینان و ثبت شرکت می باشند.

ما میتوانیم مراحل ثبتی شما را ازجمله ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج را به نحو احسن به اتمام برسانید

ثبت شرکت در دهگلان

ثبت شرکت در دهگلان یکی از شهرهای دیگر در جهت اقدام به ثبت شرکت می باشد که در استان کردستان واقع می باشد. و این شهر جمعیتی معادل بیش از 45 هزار نفر جمعیت دارد. که در هر شهری نیاز به شغل وجود دارد و با کمک مسئولین می توان شغل های متعددی را در سطح شهر و کشور ایجاد نمود.

این شهر از جهت دارا بودن سطح سواد جزو اولین شهر استان کردستان به شمار می رود. و روستای قادرمرز که در شهرستان دهگلان واقع می باشد به عنوان با سواد ترین روستای کشور در استان کردستان می باشد.

صنعت و کشاورزی در شهر دهگلان می توان از نظر گسترش یافتن صنایع به شهرک صنعتی دهگلان که از بزرگترین شهرک صنعتی در استان کردستان می باشد اشاره نمود.

عمده ترین محصولات کشاورزی در دهگلان شامل:

جو، گندم،ذرت، سیب زمینی، زعفران، چغندر، یونجه و سایر محصولات دیگر است. و همچنین صنعت دامپروری در شهر دهگلان در رتبه برتر تولیدکنندگان استان قرار دارد.

شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت برند در دهگلان مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در دهگلان به صورت ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید :

تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه

– تاریخ و شماره ثبت علامت

– اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد

– رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت

– اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است

– تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد

– حق الثبتی که دریافت می شود

– امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد

– امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .


هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت برند تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.