ثبت برند در داراب

یکی از شهرستان هایی که قدمتی چند هزار ساله دارد و در جنوب شرقی استان فارس واقع می باشد شهرستان داراب است که این شهرستان ، شهرهایی به نام های داراب، دوبرجی، فدامی، جنت شهر را دارا می باشد. که جمعیت این شهر طبق سرشماری سال 95 جمعیتی بالغ بر بیش از 200 هزار نفر جمعیت دارد. که جهت ایجاد اشتغال برای جوانان این شهر بهتر است که اشخاصی که توانایی تاسیس شرکت دارند ثبت شرکت کنند

 برای ثبت برند خود در موسسه ی ما اقدام کنید این شهر از نظر موقعیت جغرافیایی که بر عهده دارد در جنوب خاوری استان فارس می باشد که از شمال با شهر های نیریز و استهبان و از بخش جنوب با شهر های لارستان و زرین دشت همسایه می باشد.

ثبت برند

اقتصاد در این شهر که مردم آن به شغل کشاورزی و کشت محصولاتی مانند جو، گندم، پنبه و ... مشغول می باشند که فراورده های زراعی و باغی را دارا می باشد که شامل: نارنگی، انگور، انار، لیمو و خرما را می توان نام برد.

از صنایع دستی که در این شهر شهرت دارد فرش‌بافی، با طرح کاشان است. و شرکت فرش بافی دارد که اعضای این شرکت از خود مردم این شهر می باشند و اشتغال دارند که جهت ثبت شرکت می توانید به موسسات ثبت شرکت مراجعه نمایید.

صنعت در این شهر متاسفانه رشد زیادی ندارد و دارای دو کارخانه مهمی است که یکی از آنها کارخانه سیمان و دیگری کارخانه تولید لوله پلی اتیلن است می باشد . که جهت توسعه صنعت در این شهر نیازمند افراد سرمایه گذار و افرادی که در هر زمینه ای تخصص دارند شراکت نموده و در جهت رشد و توسعه صنعت قدم بردارند و ثبت شرکت کنند.

مراکز صنعتی و کارخانه‌های شهر داراب که شامل موارد زیر می باشد از مهمترین مرکز صنعتی که در این شهر می توان نام برد کارخانه سیمان است که سایر مراکز صنعتی عبارتند از:

کارخانه صنایع تقطیر ساغر

کارخانه گلاب گیری لایزنگان

کارخانه پلی اتیلن امید داراب

نمایندگی تراکتور سازی گودرزیان داراب

کارخانه شیر داراب لبن

کارخانه خوراک دام دردانه داراب

دانشگاه‌ها و مراکز علمی در این شهرستان شامل:

دانشگاه پیام نور داراب

دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی داراب

آموزشکده فنی داراب

دانشکده پیراپزشکی داراب

آموزشکده کشاورزی داراب

دانشگاه آزاد اسلامی داراب

که با توجه به مراکز علمی و متعددی که این شهر دارا می باشد فارغ التحصیلان می توانند در شرکت های خدماتی، چاپ، مهندسی، ساختمانی، حمل و نقل و ... ثبت شرکت نمایند و موفقیت های بسیاری را بعد از اتمام تحصیل تجربه نمایند.

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در داراب به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

برای کسب اطلاعات در زمینه های گوناگون ثبت برند،ثبت شرکت،اخذ کد اقتصادی ،جواز تاسیس و .... با ما در ارتباط باشید

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت برند تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.