ثبت برند در جم

امروزه باتوجه به گسترش فعالیت های تجاری و برندینگ و ایجاد رقابت در بین صاحبان حرف در موضوع فعالیت های مختلف تولیدی ،خدماتی و اقتصادی لزوم ثبت برند معتبر در بین رقیبان تجاری از اهمیت خاصی برخوردار است

برای انجام کلیه ی امور ثبتی خود به موسسه ی با سابقه و با تجربه ی تکسفیر مراجعه کنید هر شهر و استان بسته به موقعیت اجتماعی، دانشگاه و مراکز علمی موجود در شهر و استان، شرایط راهی و ارتباطی شهرها و عامل های دیگر، می توان ثبت شرکت های گوناگونی را در نظر گرفت و با راهنمایی مشاوران موسسات حقوقی و ثبتی بتوانید یک ثبت شرکت موفقی را ثبت نمایید. شهر جم در استان بوشهر در جنوب کشور ایران قرار دارد. که طبق سرشماری سال 1395 معادل بیش از 30 هزار نفر جمعیت می باشد.

ثبت برند

اقتصاد در این شهر که در واقع می توان گفت وجود منابع کاری فراوان و پیشرفت های اقتصادی که در این شهر فراهم است موجب شده که در سال های اخیر مهاجران بسیاری را به خود جذب کند که در نتیجه این مهاجرپذیری، فرهنگ های گوناگونی را به این شهر افزوده است . که با وجود جمعیتی که این شهر دارا است بهتر است که شغل های گوناگونی را ایجاد نمود تا جوانان سطح شهر به یک شغل مناسبی مشغول باشند و کسب درآمد نمایند و معیشت های زندگی را بگذرانند.

از خصوصیت های اقتصادی که شهرستان جم دارا است مانند:

رشد و گسترش مراکز علمی و فرهنگی، آموزشی، رفاهی و ورزشی و همچنین بالا رفتن سطح تحصیلات و سوادآموزی در بین مردم شهر.

افزایش توسعه مراکز اقتصادی در بخش های صنعتی، کشاورزی و خدماتی.

افزایش ایجاد اشتغال و درآمدی در سطح شهر جم.

دارای منابع گازی و آب در کوه های هسایه.

و داشتن پتانسیل بالا جهت سرمایه گذاری در بخش های گردشگری، صنعتی، اقامت و خدماتی و ... برخوردار می باشد.

رشد ساخت و ساز و رونق مسکن به علت درخواست های بسیار.

راه های ارتباطی موجود در شهر جم شامل:

شهر جم با فیروزآباد، شیراز

جم با گله دار، مهر، لامرد

جم با بندر کنگان، بندر بوشهر

جم با شهرستان های عسلویه، پارسیان، بندر لنگه، بندرعباس

جم با شهرهای ریز، دوراهک، خورموج، بند بوشهر

که با وجوداین راه های ارتباطی که شهر جم دارا می باشد می توان ثبت شرکت حمل و نقل تاسیس نمود تا توسط این راه های ارتباطی مناسب یک شغلی را برای خود و دیگران ایجاد کنیم.

شهر جم یکی از مهمترین پشتیبان های صنعتی و کشاورزی مردمان ثروتمند و بازرگان بوده است که موجب تامین هزینه های مایحتاج مردم شهر گردید.

که جهت ثبت شرکت، ثبت برند و ثبت تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت برند در جم

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در جم به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید :

تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه – تاریخ و شماره ثبت علامت – اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او – اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد – رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت – اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است

– تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد – حق الثبتی که دریافت می شود

– امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد – امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .


هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت برند تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت برند تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.