ثبت برند در تویسرکان

امروزه با توجه به گسترش فعالیت های تجاری و لزوم گسترش تبلیغات در بین رقابت کنندگان عرصه تجارت لزوم ثبت یک برند معتبر در بین اصناف مختلف می تواند کمک بسیار شایانی به رقابت کنندگان عرصه تجارت نماید. لذا با ثبت برند معتبر شما می توانید از شهرت و اعتبار فراوانی در بازار بهره مند گردید و موفقیت بیشتری را نیز در بین رقبای تجاری خود داشته باشید

تویسرکان جمعیتی معادل 65 هزار نفری می باشند که این شهر در جنوب الوند و شهر همدان واقع می باشد که به دلیل بزرگی و متعدد بودن درخت های گدو این شهر معروف گشته است که بعد از شهرهای ملایر، نهاوند 4امین شهر بزرگ استان همدان می باشد که با توجه به جمعیت آن می بایست شغل ها و فرصت های شغلی متعدد و بسیاری را ایجاد نمود و با ثبت برند در تویسرکان می توانید این موقعیت شغلی را برای خود و اطرافیان فراهم نمایید.

ثبت برند در حوزه های کاری متفاوت

صنعت شهر تویسرکان دارای 7 بخش کارخانه می باشد به نام کارخانه سیم و کابل، شرکت فیلتر سرکان، شرکت فاران شیمی با تولید اسید سالیسلیک اسید، شرکت سرکان شانه‌بل، شرکت حمیل و شرکت نادرلبن که علاوه بر تأمین داخل شهرستان شهرهای کشور را نیز پوشش می‌دهد. و شرکت صنایع غذایی هوبره دشت تویسرکان تولیدکننده میوه و سبزیجات خشک و سبزیجات منجمد می باشد.

این شهر صنایع دستی بسیاری برای ثبت برند صنایع دستی در اختیار دارند و می توان صنایع خود را توسعه ببخشند شامل: فرش بافی و قالی بافی، منبت کاری

ثبت برند و لوگو

ثبت برند در زمینه های بسیاری وجود دارد که بسته به شرایط و موقعیت خود یک انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید . به عنوان مثال فردی که در رشته حقوق فارغ التحصیل شده است بهتر است ثبت برند معتبر نماید تا در کار خود موفق گردد. یک فردی که در هنرهای دستی ماهر است می بایست در ثبت شرکت کارهای هنری و صنایع دستی اقدام کند تا متناسب با نوع حرفه کاری خود یک ثبت شرکت موفقی را تجربه نماید.

شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت برند در تویسرکان مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند و علامت، مراحل ثبت برند در تویسرکان به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت و برند، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید :

تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه

– تاریخ و شماره ثبت علامت

– اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد

– رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت

– اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است

– تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد

– حق الثبتی که دریافت می شود

– امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد

– امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .


ثبت شرکت و ثبت برند

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بودتمامی مراحل ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج در موسسه ی حقوقی تکسفیر به نحو احسن به پایان میرسدمراحل ثبت برند در تویسرکان و یا هر شهر و استانی را به موسسه ی تکسفیر بسپارید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.