ثبت برند در بندر دیلم

برای ثبت برند در بندر دیلم نگران نباشید مراحل را به ما سپرده و در کمترین زمان ممکن گواهی ثبت برند خود را از ما دریافت نمایید یکی از شهرهای استان بوشهر که در واقع مرکز شهرستان دیلم می باشد بندر دیلم است. که این شهر از لحاظ موقعیت ارتباطی که با سایر شهرها دارد که از سمت شمال غربی استان بوشهر به شهر استان خوزستان و استان کهگیلویه و بویراحمد واقع می باشد مراحل ثبت برند خود را به ما بسپارید

ثبت برند

ثبت برند در بندر دیلم میتواند کسب و کار شما را گسترش فراوان دهد

این منطقه از نظر گردشگری و تفریحی بندرحماد از جاذبه‌های توریستی بندر دیلم می‌باشد. دانشگاه آزاد اسلامی هم اکنون در مقطع کاردانی و کارشناسی دارای رشته‌های حسابداری و رایانه و عمران و روانشناسی و الکتروتکنیک و مدیریت بازرگانی می باشد. و همچنین دارای دانشگاه پیام نور و و دانشگاه علمی کاربردی می باشند.

که می توان با وجود این رشته های تحصیلی ثبت شرکت ساختمانی، ثبت شرکت فناوری اطلاعات و امور رایانه، ثبت شرکت دفتر خدماتی، ثبت شرکت بازرگانی و ثبت برند در این حوزه ها و ... نمود. در واقع یکی از بهترین روش های ممکن جهت امن ترین شغل همان ثبت شرکت است که می توانید از حق و حقوق مادی خود بهره مند گردید.

شما می توانید جهت انجام ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر با بیش از ده سال سابقه درخشان تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن امور ثبتی خود را به ثبت برسانید و موفقیت را تجربه نمایید.

مراحل ثبت برند در بندر دیلم توسط موسسه تکسفیر

مراحل ثبت برند در بندر دیلم را از ابتدا تا انتها به ما بسپارید

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت شرکت تکسفیر، از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

مراحل ثبت برند در بندر دیلم

با انتخاب نام برند و و تایید شدن نام برند شما از سمت کارشناسان ما قسمت عظیمی از کار شما پیش رفته است

بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری


 انجام کلیه ی امور ثبتی خود را به ما بسپارید و از تجربه ی کارشناسان ما در انجام مراحل ثبت برند خود استفاده کنید

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

برای دریافت کلیه ی اطلاعات اعم از اطلاعات در زمینه ی مدارک ثبت برند در بندر دیلم هزینه ثبت برند در بندر دیلم،مدت زمان صرف شده برای ثبت برند در بندر دیلم با ما در تماس باشید

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.