ثبت برند در ایوانکی

در برخی از شهرها زمینه هی شغلی وجود دارد که با هر شهر دیگر کاملا متفاوت می باشد به عنوان مثال از نظر صنایع دستی که دارد بسیار شهرت دارد و می تواند جهت توسعه کاری خود آن را ثبت برند نماید و مثلا در شهر دیگر از لحاظ مناطق دیدنی و گردشگری که دارد می تواند در ثبت شرکت گردشگری موفق باشد و این که چگونه این نوع شناخت ها از شهرها به مشاوران ثبت برند بر می گردد که راهنمایی های لازم را جهت انواع ثبت شرکت و فعالیت های آن می توان کسب نمود و با دیدی باز یک شغلی را ایجاد نماییم.

همچنین امروزه با توجه به گسترش فعالیت های تجاری و لزوم گسترش تبلیغات در بین رقابت کنندگان عرصه تجارت لزوم ثبت یک برند معتبر در بین اصناف مختلف می تواند کمک بسیار شایانی به رقابت کنندگان عرصه تجارت نماید. لذا با ثبت برند معتبر شما می توانید از شهرت و اعتبار فراوانی در بازار بهره مند گردید و موفقیت بیشتری را نیز در بین رقبای تجاری خود به دست آورید.

ثبت برند و لوگو

ایوانکی یکی از شهرهای واقع در استان سمنان در کشور ایران می باشد که جمعیتی معادل بیش از 12 هزار نفر جمعیت در آن زندگی می کنند و ایجاد شغل برای هر فرد در هر شهر از موارد ضروری می باشد.

اکنون شهر ایوانِکِی یکی از فعال‌ترین مناطق شهر صنعتی استان سمنان با دارا بودن 3 شهرک صنعتی فعال می باشد و به این دلیل از مهاجرپذیرترین شهر از استان های اطراف شهر را دارا می باشد. و مردم این شهر کشاورزی نیز مشغول می باشند که از مهمترین محصولات کشاورزی آن انار و خربزه می باشد.

مهدی شهر از جمله معدود شهرهایی است که دارای 3 شهرک صنعتی در مسیر جاده ابریشم می باشد که معدن های بسیاری از جمله گچ، آهک و نمک را دارد و اینکه وجود این شهرک های صنعتی موجب گسترش این شهر گردیده است.

مراکز علمی و آموزشی مهدی شهر که با اتمام تحصیل هر دانشجو، نیاز شغلی در شهر ایجاد می گردد و با شراکت سرمایه گذاران و به کارگیری افراد متخصص به همراه فارغ التحصیلانی که آماده استفاده از علم خود می باشند می تواند در ثبت برند و فعالیت نمودن شرکت ایجاد کرد.

که این مراکز علمی شامل:

دانشگاه آریا

دانشگاه ایوان کی

مؤسسه آموزش عالی مولوی

دانشگاه پیام نور ایوانِکی

دانشکده سما واحد ایوانکی

که برای ثبت شرکت و تغییرات شرکت خود به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت برند در ایوانکی مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در ایوانکی به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت برند

ثبت علامت، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید :

تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه – تاریخ و شماره ثبت علامت

– اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد

– رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت

– اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است

– تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد

– حق الثبتی که دریافت می شود

– امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد

– امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

ثبت برند و نام تجاری

پس از ثبت علامت، تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود. تصدیق مزبور،

باید از جمله حاوی تاریخ ثبت برند و شماره ثبت آن، اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت، نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود،

تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است،

تاریخ صدور تصدیق، مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد. همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت علامت،

اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود ما میتوانیم شمارا رساندن به اهداف ثبتی تان یاری کنیم .

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.