پنج شنبه, 11 دی 2019 ساعت 11:22

ثبت برند تولید ظروف پلاستیکی درب دار

اگر قصد دارید به عنوان یک تولید کننده ظروف پلاستیکی درب دار، برای ثبت برند محصولات خود اقدام نمایید، مقاله زیر را مطالعه کنید تا با پروسه ی ثبت برند تولید ظروف پلاستیکی درب دار آشنا شوید.

ظروف پلاستیکی درب دار:

این روزها با پیشرفت تکنولوژی، جهان به سمت زندگی آسان و امکانات پیشرفته در حرکت است.

یکی از امکاناتی که در چند سال گذشته وارد لوازم آشپزخانه شده، ظروف پلاستیکی درب دار یا ظروف نگهدارنده می باشد.

ظروف پلاستیکی درب دار مانع فاسد شدن غذا و ورود هوا و میکروبها به داخل ظرف می شود.

برای نگهداری انواع غذاها در یخچال و فریزر می توانید از ظروف پلاستیکی درب دار استفاده نمایید.

طراحی های مدرن و زیبای این ظروف باعث شده که برخی از خانم ها برای سرو غذا و سالاد از این ظروف پلاستیکی استفاده نمایند.

برخی از این ظروف از پلاستیک خاصی تهیه شده اند و تحمل درجه ی حرارت بالا را دارند و از آنها جهت گرم کردن غذا در مایکروفر یا آون توستر استفاده می شود.

خانم ها و آقایان شاغل که تمایلی به حمل ظرف غذای فلزی که جاگیر و سنگین است ندارند می توانند از ظروف پلاستیکی درب دار برای بردن غذا به سرکارشان استفاده نمایند.

ظروف پلاستیکی درب دار برای دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی مناسب است و می توانند میوه های خرد شده یا تنقلات دیگر را در آن قرار دهند و به مدرسه ببرند و در زنگ تفریح مصرف نمایند.

مواردی که در بالا ذکر کردیم تنها گوشه ای از مزیت ها و موارد مصرف ظروف پلاستیکی درب دار می باشد.

افرادی که در حوزه ی ظروف پلاستیکی فعالیت می کنند و از بازار هدف ظروف پلاستیکی درب دار مطلع هستند، جهت معرفی محصولات خود به مشتری باید در فکر ثبت برند تولید ظروف پلاستیکی درب دار باشند تا مشتری محصولات آنها را بشناسد و بتواند بین محصولات تولید شده توسط شرکت مورد نظر با سایر محصولات مقایسه انجام دهد.

ثبت برند ظروف پلاستیکی درب دار:

برند ظروف پلاستیکی درب دار تنها نام آنها نیست، بلکه می تواند لوگو، طرح، عبارت یا اصطلاحی باشد که موجب معرفی و شناساندن محصولات آن شرکت تولیدی به مشتری می شود.

چرا باید برند ظروف پلاستیکی درب دار را ثبت کنید؟

محصولات زیبا با طراحی های مدرن و با کیفیت تولید کرده و روانه ی بازار می کنید، اما به دلیل سهل انگاری اقدامی برای ثبت برند انجام نمی دهید. در این حالت رقبا، محصولاتی مشابه محصولات شما را تولید کرده و روانه ی بازار می کنند به دلیل مشابهت محصولات به یکدیگر مشتری تشخیص نمی دهد کدامیک محصولات شماست و کدامیک محصول مشتری است. برند ابزاری برای شناخت و مقایسه محصولات با یکدیگر می باشد.

سالهاست در زمینه ظروف پلاستیکی درب دار فعالیت می کنید و برندی را برای محصولات خود در نظر گرفته اید، اما برند مورد نظر را ثبت نکرده اید. افراد فرصت طلب محصولاتی بی کیفیت را با برند شما روانه ی بازار می کنند. نتیجه این است که اعتبارتان را از دست می دهید و میزان فروشتان بطور چشمگیری کاهش می یابد.

با ثبت برند ظروف پلاستیکی درب دار، قانون از حقوق شما حمایت خواهد کرد و اگر شخصی قصد سو استفاده داشته باشد مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد.

پس از اینکه برند ظروف پلاستیکی درب دار را ثبت کردید و برند شما در بازار اسم و رسم پیدا کرد می توانید نمایندگی برند مورد نظر را به شرکت های تولیدی متقاضی واگذار کنید.

پس از ثبت برند ظروف پلاستیکی درب دار می توانید در رسانه ها تبلیغات گسترده ای انجام دهید و از این طریق میزان فروش محصولات خود را افزایش دهید.

در صورت تولید ظروف پلاستیکی درب دار مطابق با استانداردهای جهانی و کیفیت مرغوب، می توانید با ثبت برند علاوه بر توزیع و فروش محصولات در داخل کشور، صادرات ظروف نگهدارنده در خارج از کشور را انجام دهید.

اگر برندسازی صحیحی داشته باشید و از اصول بازاریابی استفاده کنید، مشتری با دیدن برند محصولات شما به یاد خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد کالای مورد نظر می افتد و احساس خاصی به وی القا می شود.

برای ثبت برند تولید ظروف پلاستیکی درب دار چه مدارکی باید ارائه دهید؟

شخص متقاضی ثبت برند تولید ظروف پلاستیکی درب دار باید رونوشت مدارک شناسایی خود را که شامل کپی کارت ملی و کپی شناسنامه می باشد، را ارائه نماید.

لوگو یا تصویر نشان تجاری ظروف پلاستیکی درب دار را در ابعاد 10 سانتی متر در 10 سانتی متر ارائه دهید.

فتوکپی مجوز انجام فعالیت در زمینه تولید ظروف پلاستیکی که می تواند جواز کسب، جواز تاسیس یا پروانه بهره برداری باشد را ارائه نمایید.

اگر ثبت برند تولید ظروف پلاستیکی درب دار برای شرکت (شخص حقوقی) انجام می شود، آگهی تاسیس و تغییرات شرکت در روزنامه رسمی را ارائه دهید.

اگر اسمی که برای ثبت برند تولید ظروف پلاستیکی درب دار انتخاب کرده اید لاتین می باشد، باید کارت بازرگانی ارائه نمایید.

مراحل ثبت برند تولید ظروف پلاستیکی درب دار چیست؟

  1. نام مناسب و جذابی برای ثبت برند تولید ظروف پلاستیکی درب دار انتخاب نمایید.
  2. به سایت سامانه مرکز مالکیت صنعتی جهت ثبت نشان تجاری مراجعه کنید.
  3. از نام برندی که انتخاب کرده اید در سامانه استعلام بگیرید تا تکراری نباشد.
  4. اظهارنامه ثبت برند که در سامانه موجود می باشد را پر کنید.
  5. مشخصات شخص حقیقی یا حقوقی که متقاضی ثبت برند است را به سایت وارد کنید.
  6. از مدارک ثبت برند که تهیه کرده اید، اسکن بگیرید و در سایت بارگذاری کنید.
  7. هزینه مربوط به ثبت برند را پرداخت نمایید.
  8. پس از اینکه کارشناسان سازمان، برند مورد نظر را مورد تایید قرار دادند، مدارک ثبت برند را به اداره مالکیت معنوی توسط پست بفرستید.
  9. پس از گذراندن مراحل بالا، باید آگهی ثبت برند را با فاصله ی زمانی یک ماهه و به تعداد دفعات دو بار در روزنامه رسمی چاپ کنید.
  10. در پایان گواهینامه ثبت برند تولید ظروف پلاستیکی درب دار به مدت 10 سال به متقاضی واگذار می شود.
بازدید 255 بار

نوشتن دیدگاه