ثبت اختراع در پردیس

در شهر جديد پرديس با توجه به امکانات گردشگری ، توریستی و سیاحتی که دارد یکی از زیباترین شهرستان های استان تهران می باشد،

و همچنین ارتفاعات ،‌ آب و هواي مطبوع و موقعيت خاصی که دارد و جاذبه‌هاي طبيعي، شيب و پوشش گياهي مناسب با چشمه‌سارهای جاری در اقصی نقاط طبیعت جای دارد و در چهارفصل سال چشم‌انداز زیبایی را ایجاد کرده است

از جمله منطقه جوزک، منطقه آبشار کمرد، منطقه واصفجان منطقه پیست آبعلی، دریاچه سدلار و منطقه لار، دریاچه تار، و بسیاری از مکان‌های دیدنی و تاریخی که با نزدیکی به شهرستان دماوند، می‌تواند اوقات فراغتی سالم و به یادماندنی در ذهن توریستها، گردشگران و مسافران داشته باشد.

هرگونه اختراع و داشتن افکار جدید در این شهر ، قابل ثبت است.ثبت اختراع در پردیس ، با کارشناسان تکسفیر :

84 24 40 32 – 026         |         174 1986 – 0912

با توجه به این زیباییها و مناطق توریستی که در شهرستان پردیس موجود می باشد اشخاصی می توانند با نوعی کارآفرینی در حوزه های مختلف در این شهرستان به ایجاد و اختراعی جدید در این استان باشند و از مزایای ثبت اختراع در پردیس خود بهره مند شوند.

از ويژگي‌هاي دیگر پرديس آزادراه تهران، پرديس می باشد ، كه با بهره‌برداری از این آزادراه حلقه ارتباطی از شرق تهران به استان‌های شمالی و شمال شرق آسان شده و فاصله شهر جديد پرديس با تهران را از25 كيلومتر به 17 كيلومتر کم کرده است.

مزایای ثبت اختراع در پردیس

با توجه به اینکه مردمان امروزی وابستگی زیادی جهت تأمین خدمات و کالاها به غیر ، انتخاب گزینه ای مناسب و مورد اطمینان برای انجام فعالیت مورد نظر خود امری حساس و حائز اهمیت است . از این جهت به طبع انتخاب مجموعه ای از افراد برای قبول تعهد کار بهتر از یک شخص می باشد .

این مجموعه ی افراد می توانند مانند یک عضو شرکتی در آمده و نیازهای مردم را با توجه به توانایی ها و تجربیاتی که دارا می باشند در جهت رفع آن برآیند .

برای ثبت اختراع علاوه بر این موارد شرح داده شده مزایای دیگری نیز دارد ، که کارشناسان ما به شما خواهند گفت.

ثبت اختراع در پردیس در انواع مختلفی قرار دارد : ثبت اختراع اظهاری ، ثبت اختراع تحقیقی.

هرگونه اقدام در خصوص مسائل ثبتی حقوقی ، ثبت اختراع در پردیس ، با کارشناسان تکسفیر در ارتباط باشید :

84 24 40 32 – 026|174 1986 – 0912

ثبت اختراع در پردیس ,ثبت اختراع , نحوه ثبت اختراع , چگونگی ثبت اختراع , مدارک ثبت اختراع , مراحل ثبت اختراع , شرایط ثبت اختراع ,ثبت اختراع در تهران ,ثبت اختراع در استان تهران ,ثبت اختراع در ایران , هزینه ثبت اختراع

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.