ثبت اختراع در هشتگرد

شهرک صنعتی در شهرستان هشتگرد در شمال شهرک ولیعصر از شرق تا غرب آن امتداد یافته است و یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی کشور را دارا می باشد

و به دلیل وجود کارخانه های بسیاری که در این شهرستان دارد مهاجران بسیاری را به خود جذب کرده و باعث تولید شغل برای هموطنان شهر هشتگرد و شهرهای اطراف آن گردیده است

با توجه به موقعیت جغرافیایی که در آن دارد موقعیت بسیار مناسبی را برای ایجاد شغل همچنین تاسیس و ثبت اختراع دارا می باشد و می تواند فرصت های شغلی بی شماری را در زمینه هایی که اشخاص تخصص دارند انجام دهند ما در این مقاله به یکی از این تخصص هایی که می تواند شما را در ایجاد شغل در هشتگرد کمک کند عنوان می کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

ثبت اختراع در هشتگرد در زمینه اختراع های معنوی ، غذایی ، فرمولاسیون ، صنعتی و... توسط کارگروه تخصصی ثبت اختراع موسسه تکسفیر انجام می پذیرد.

مزایا ثبت اختراع در هشتگرد باعث می شود که اشخاص حقیقی با گردهمایی چند شریک اقدام به تشکیل شخص حقوقی در قالب اختراع جهت انجام امور فعالیتی خود نمایند.

مدارک و مراحل ثبت اختراع در هشتگرد را می توانید با کارشناسان موسسه تکسفیر تماس حاصل فرمایید.

84 24 40 32 – 026       |         174 1986 - 0912

ثبت اختراع در هشتگرد

اگر تصمیم به ثبت اختراع دارید به ادامه این مطلب ما را همراهی نمایید.

ثبت اختراع در هشتگرد

برای ورود به دنیای کسب و کار و پیشرفت اقتصادی ، نخستین گامی که در این راه باید بگذارید ، ثبت اختراع در هشتگرد می باشد . با تاسیس و راه اندازی اختراع فعالیت خود را قانونی و اصولی نمایید .

پس از فراهم نمودن شرایط و مدارک ذکر شده نسبت به تهیه ی اظهارنامه اختراع اقدام نمایید.برای راه اندازی یک اختراع لازم می باشد که تمامی مراحل ذکر شده را اجرا نمایید.

کادر مجرب موسسه حقوقی تکسفیر، با ارائه خدمات حرفه ای و کارآمد، هر نوع فعالیت اختراعی چه خدماتی، نرم افزاری ، معنوی ، صنعتی ، فرمولاسیون و... شما را در تمامی مراحل اختراع یاری می نمایند.

ثبت اختراع

84 24 40 32 – 026       |         174 1986 - 0912

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.