اخذ کد اقتصادی در پردیس

در شهر جديد پرديس با توجه به امکانات گردشگری - توریستی و سیاحتی که دارد یکی از زیباترین شهرستان های استان تهران می باشد، وهمچنین ارتفاعات ،‌ آب و هواي مطبوع و موقعيت خاصی که دارد و جاذبه‌هاي طبيعي، شيب و پوشش گياهي مناسب با چشمه‌سارهای جاری در اقصی نقاط طبیعت جای دارد.

و در چهارفصل سال چشم‌انداز زیبایی را ایجاد کرده است از جمله منطقه جوزک، منطقه آبشار کمرد، منطقه واصفجان منطقه پیست آبعلی، دریاچه سدلار و منطقه لار، دریاچه تار، و بسیاری از مکان‌های دیدنی و تاریخی که با نزدیکی به شهرستان دماوند، می‌تواند اوقات فراغتی سالم و به یادماندنی در ذهن توریستها، گردشگران و مسافران داشته باشد.

 

با توجه به این زیباییها و مناطق توریستی که در شهرستان پردیس موجود می باشد اشخاصی می توانند با نوعی کارآفرینی در حوزه های مختلف در این شهرستان به ایجاد و تاسیس یک شرکت بپردازند و از مزایای اخذ کد اقتصادی خود بهره مند شوند.

از ويژگي‌هاي دیگر پرديس آزادراه تهران، پرديس می باشد ، كه با بهره‌برداری از این آزادراه حلقه ارتباطی از شرق تهران به استان‌های شمالی و شمال شرق آسان شده و فاصله شهر جديد پرديس با تهران را از25 كيلومتر به 17 كيلومتر کم کرده است.

مزایای اخذ کد اقتصادی در پردیس

با توجه به اینکه مردمان امروزی وابستگی زیادی جهت تأمین خدمات و کالاها به غیر ، انتخاب گزینه ای مناسب و مورد اطمینان برای انجام فعالیت مورد نظر خود امری حساس و حائز اهمیت است

از این جهت به طبع انتخاب مجموعه ای از افراد برای قبول تعهد کار بهتر از یک شخص می باشد

این مجموعه ی افراد می توانند مانند یک عضو شرکتی در آمده و نیازهای مردم را با توجه به توانایی ها و تجربیاتی که دارا می باشند در جهت رفع آن برآیند .برای اخذ کد اقتصادی علاوه بر این موارد شرح داده شده مزایای دیگری نیز دارد: اخذ کد اقتصادی، تغییرات شرکت، ثبت تغییرات شرکت، ثبت برند، اخذ و دریافت کارت بازرگانی، ثبت لوگو می باشند

برای دریافت اطلاعات در زمینه های هزینه اخذ کد اقتصادی،مدارک اخذ کد اقتصادی،مدت زمان سپری شده برای اخذ کد اقتصادی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مدارک اخذ کد اقتصادی کدام اند؟

برای انجام مراحل اخذ کد اقتصادی در پردیس و یا هرشهرستانی باید ابتدا به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه کنید و با کسب اطلاعات در حوزه ی مدارک لازم برای اخذ کد اقدام به تهیه ی آن نموده و مراحل را از صفر تا صد به ما بسپارید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.