اخذ کد اقتصادی در قلعه حسن خان

ژانویه 03

اخذ کد اقتصادی در قلعه حسن خان مطلب ویژه

اخذ کد اقتصادی در قلعه حسن خان

ثبت شرکت و اخذ کد اقتصادی در قلعه حسن خان یکی از راه حل های کاربردی جهت ایجاد یک شغل پر درآمد و مناسب می باشد و از مزایای قانونی آن از قبیل شرکت در مناقصات و مزایدات و همچنین برخورداری از حق بیمه و شناخته شدن و درنتیجه محبوبیت بهره مند می شوید .

قلعه حسن‌خان نام قدیمی شهرقدس امروزی در غرب استان تهران است. اما امروزه تنها نام محله ای می باشد که در مرکز شهرقدس که بیشتر به قلعه یا میدان قدس شناخته شده است.

برای ثبت شرکت و اخذ کد اقتصادی در قلعه حسن خان ابتدا باید اطلاعات جامعی در زمینه ثبت شرکت کسب کنیم که مهمترین آنها اولا در زمینه چگونگی فرآیند اداری ثبت شرکت در قلعه حسن خان می باشد.

و سپس اطلاعات مهم در زمینه نوع شرکت خود که می خواهیم انتخاب کنیم است که باید از بین هفت نوع شرکت تعریف شده در قانون تجارت ایران (ثبت شرکت سهامی خاص در قلعه حسن خان، ثبت شرکت سهامی عام، ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قلعه حسن خان، تعاونی ، تضامنی ، مختلط سهامی ،مختلط غیرسهامی و نسبی) با توجه به نیازمان به انتخاب بپردازیم .

سپس چگونگی انتخاب نام شرکت و انتخاب نام مناسب جهت شرکت است و بعد از آن باید راجع به موضوع شرکت بدانیم که دقیقا کاری است که می خواهیم انجام دهیم که در موضوع شرکت آن را بگنجانیم و درباره تمامی مراحل اطلاعات داشته باشیم.

موسسه ی حقوقی تکسفیر میتواند شما را در ثبت شرکت و اخذ کد اقتصادی در قلعه حسن خان یاری نماید.

برای برخورداری از مزایای اخذ کد اقتصادی در قلعه حسن خان میتوانید به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه کنید و کلیه ی مراحل را به ما بسپارید

برای کسب اطلاعات در زمینه های اخذ کد اقتصادی در قلعه حسن خان,مدارک لازم اخذ کد اقتصادی در قلعه حسن خان,چگونگی اخذ کد اقتصادی در قلعه حسن خان مشاوران و کارشناسان با تجربه ی موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر آماده ی مشاوره برای آگاهی شما عزیزان هستند

 

 

بازدید 264 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 بهمن 1397 ساعت 15:48

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید