ثبت شرکت در شهر کرج

فوریه 16

ثبت شرکت در شهر کرج

ثبت شرکت در کرج از اهمیت بالایی برخوردار است و اقتصاد جامعه به آن بستگی دارد و ثبت شرکت در کرج رونق اقتصادی برای شما به همراه دارد کرجاز بزرگترین استان های کشور به حساب می آید.جمعیّت این شهر طبق آمار رسمی سال ۱۳۹۰ برابر ۱٬۶۱۴٬۶۲۶ نفر می‌باشد که از این جهت در حال حاضر پس از شهرهای تهران و مشهد و اصفهان به‌عنوان چهارمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌رود.با توجه به افزایش جمعیت در کرج شما تنها راهی که دارید تا استعداد های خود را استفاده کنید و از تحصیلات خود استفاده کنید و مهارت های خود را برای کسب درامد رونمایی کنید انجام مراحل ثبت شرکت در کرج میباشد.

 

 

ثبت شرکت که امروزه طرفداران بسیاری دارد، از جمله اقدامات قانونی است که باید با توجه به ضوابط و قوانین تجارت توسط شرکت ها انجام شود . با ثبت شرکت می توان مزایای ویژه ای را به شرکت وارد کرد و از خدمات و تسهیلات بهتری برخوردار شد، مهم ترین مزیت ثبت شرکت اقدام برای شرکت در مناقصات و مزایده ها می باشد و البته رسمی بودن شرکت و قرار داد ها نیز بسیار چشمگیر است.

در این مثاله سعی داریم تا درک درستی از ثبت شرکت و ثبت شرکت در کرج را به شما عزیزان ارائه دهیم تا با آگاهی بهتر نسبت به ثبت شرکت در کرج اقدام نمایید .

اگر نیاز به ثبت شرکت در کرج دارید ، می توانید در هر یک از مراحل ثبت ، از متخصصان ما در موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر راهنمایی و مشاوره های لازم را دریافت نمایید .

 

کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و همچنین جمعیت این شهر نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران جوان‌تر است و هم‌اکنون بعنوان یکی از کلان‌شهرهای کشور ایران به‌شمار می‌آید.

موسسه ی حقوقی تکسفیر در انجام مراحل ثبت شرکت در کرج همراه شماست و میتواند شما را در هر شهر و استانی که هستید و در هر زمینه ی کاری یاری نماید برای ثبت شرکت در کرج به موسسه ی ما مراجعه کنید.

 با توجه به هزینه های پایین کرج از لحاظ مسکن و دفاتر تجاری و اداری نسبت به تهران و همچنین موارد ذکر شده ذیل ثبت شرکت در کرج می تواند مفید واقع شود موسسه ی حقوقی تکسفیر در ثبت شرکت و ثبت شرکت در کرج میتواند با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن شما را به هدفتان برساند .

هزینه ثبت شرکت در کرج

هزینه ثبت شرکت در کرج

برای ثبت شرکت خود تردید نکنید و تمام تلاش خود را داشته باشید تا به موفقیت خود دست یابید شما نیازی ندارید تا نگران هزینه ثبت شرکت در کرج باشید زیرا که با یک بار هزینه شما سالها میتوانید در کارتان موفق باشید.

و در مناقصات پیروز شوید بنابراین هزینه ی ثبت شرکت در کرج در برابر مزایای بیشمار آن ناچیز است و شما را به اهداف والایتان میرساند.

مزایای ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج میتواند شما را به روشنی های موفقیت برساند و مزایای بیشمار ثبت شرکت میتواند شما را قانع کند که برای استفاده از مزایای ثبت شرکت برای ثبت کردن نام شرکت خود اقدام کنید و کار و فعالیت خود را قانونی نمایید.

موسسه حقوقی تکسفیر مفتخر است با دارا بودن مشاوران متخصص و وکلای با تجربه و سابقه چند ساله در زمینه ثبت شرکت ، کلیه امور ثبتی ، رتبه بندی ، برند ، کارت بازرگانی،طرح توجیهی و جواز تاسیس و کلیه اموراداری همکاری اداره ثبت شرکتها در کرج شرایطی را فراهم نموده است که شمابه راحتی کلیه امور ثبتی شرکت خود را انجام دهید .

 • همسایگی استان های مهم کشور.
 • اتوبان ها ، راه و جاده ای مناسب برای دسرسی به نقاط مختلف کشور.
 • برخورداری از گردش مالی بالا.
 • وجود شهرک های صنعتی مهم در کرج.
 • وجود فرودگاه.
 • برخورداری از خط راه آهن سراسری ایران.
 • در صورتی که شرکت به ثبت رسمی رسیده باشد کلیه قرارداد ها و اساسنامه هایی که بین شرکا منعقد می شود کاملا رسمی بوده و هیچ یک بی اطلاع نخواهند بود .
 • فعالیت های تجاری و مالی بعد از ثبت شرکت کاملا قانونی و مجاز خواهد بود .
 • در هنگام انحلال و یا ورشکستگی شرکت به وضع مالی شرکت به طور قانونی رسیدگی خواهد شد.

با ثبت شرکت می توانید به راحتی معاملات اقتصادی بزرگ را انجام دهید و از این طریق در مناقصات و مزایده ها شرکت کنید ، با ثبت شرکت در کرج هویت تجاری شما در استان البرز بارز خواهد شد و به عنوان یک شرکت تجاری معتبر و با مجوز شناخته خواهید شد.

تشکیل شرکت و ثبت شرکت در کرج

یکی از مهم ترین عوامل در رشد چرخه ی اقتصادی را شرکت ها شامل می شوند ، تاسیس شرکت و مدیریت آن یکی از اموری است که به صورت مستقیم برروی اقتصاد کشور تاثیر می گذارد ب.

از این رو نیاز به نظارت و هماهنگی ما بین شرکت های مختلف می باشد ، به همین جهت نیز طبق قانون تجارت کلیه شرکت ها موظف به ثبت شرکت بوده و باید تمامی خدمات و تولیدات و فعالیت های خود را به صورت رسمی و قانونی انجام دهند .

در قانون تجارت شرکتی که به ثبت نرسیده باشد از منظر قانون متخلف محسوب می شود و باید جریمه نقدی تخلف خود را پرداخت نماید ، از طرفی ممکن است تخلف شرکت ها به قدری زیاد باشد که با صدور انحلال شرکت همراه باشند.

ثبت شرکت در کرج

برای ثبت شرکت در کرج نیاز به ارائه مدارک مورد نیاز به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر خواهید داشت از این رو قبل از هر گونه اقدام برای ثبت شرکت درکرج باید مشاوره های لازم در خصوص نوع شرکت مورد نظر و نحوه و مراحل مورد نیاز برای ثبت شرکت را در دریافت نمایید .

اگر صاحب یک شرکت تجاری اساسی هستید حتما ثبت شرکت را انجام دهید ، زیرا استفاده از خدمات و مزایای شرکت تجاری ، فعالیت اقتصادی را بهبود بخشیده و بازدهی فعالیت اقتصادی را دچار پیشرفت چشمگیری می نماید .

در ادامه نیز مزایای ثبت شرکت مزایای بسیار زیادی را برای شرکت مناقصات و مزایده ها به همراه دارد ، تمامی این موارد مزایایی است که فعالیت فردی نداشته و البته در تجارت های فردی از مزیت هایی مانند فراهم شدن سرمایه ی بیشتر و تجمع تخصص هایی گوناگون برای دستیابی به هدفی واحد و به خصوص محدودیت مسئولیت فعالان تجاری غافل خواهید بود .

به همین دلایل است که امروزه نه تنها اشخاص بلکه دولت ها نیز فعالیت اقتصادی خود را در قالب شرکت های تجاری ارائه می کنند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرج

 1. دو نسخه اظهارنامه تکميل شده و تحویل آن.
 2. دو نسخه اساسنامه تکميل شده و تحویل آن به موسسه ثبت شرکت در کرج.
 3. تکميل و تنظیم فرم تعيين نام به ترتيب مدنظر صاحب شرکت و فيش واريزی.
 4. اصل گواهي بانکي مبني بر پرداخت سرمايه تعهدی(حداقل 35% سرمايه) همراه با فيش واريزي.
 5. اصل جواز فعاليت از مراجع مربوطه در زمانی که ثبت شرکت و موضوع فعالیت شما نيازمند مجوز باشد.
 6. کپی از مدارک برابر با اصل مديران و بازرسان.
 7. اصل گواهي عدم سوء پيشينه کلیه اعضاء هیأت مديره، مديرعامل و بازرسان.
 8. دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومي موسسين.
 9. دو نسخه صورتجلسه هيأت مديره تکميل شده.
 10. اگر ثبت شرکت توسط وکيل صورت پذيرد داشتن اصل وکالتنامه وکيل دادگستری ضروری است

 

مراحل ثبت شرکت در کرج

شما میتوانید مراحل ثبت شرکت در کرج را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید و اطمینان داشته باشید که مراحل را برای شما به نحو احسن انجام می دهیم.

مراحل ثبت شرکت در کرج را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید زیرا که موسسه ی تکسفیر با 18 سال سابقه ی کاری تجربه ای را کسب کرده است که میتواند شما در کوتاه ترین زمان و کم ترین هزینه به هدفتان برساند با ما تماس بگیرید و کیفیت کار ما را ببینید.

صفر تا صد ثبت شرکت در کرج

مراحل ثبت شرکت در کرج

موسسه ی حقوقی تکسفیر شما را از صفر تا صد مراحل ثبت شرکت اگاه میشاز و صفر تا صد کار را برعهده میگیرد و هیچونه نگرانی برای شما نیست زیرا که بزرگترین و پراهمیت ترین هدف ما رسیدن شما به مقصدتان میباشد و رضایت شما برای ما بسیار پر اهمیت است.

گام اول )پیدا کردن شریک امن و قابل اعتماد

سهامداران در شرکتی که به صورت مسئولیت محدود به ثبت رسیده باشند ۲نفر و در شرکت‌ی که به صورت سهامی خاص به ثبت برسند ۳‌نفر است.انتخاب شریک امن و قابل اعتماد از ضروری ترین کارهاست با انتخاب شریک امن و قابل اعتماد میتوانید سالها فعالیت کنید و این شریک با اعتماد میتواند شما در اداره ی امور شرکت یاری کند .

مسئولیت شرکا و سرمایه‌گذارها در شرکت با مسئولیت محدود به همان اندازه میزان سرمایه خودشان است. شریکی که سرمایه بیشتری در شرکت داشته باشد حق بیشتری دارد و همچنین مسئولیت بالاتری را نیز در برابر بدهی ها دارا است .

گام دوم )ورود به سامانه ثبت شرکت

وارد سایت سامانه ی ثبت شرکتها به نشانی Irsherkat. ssaa. ir شوید. در این سایت به قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت رفته و این گزینه را انتخاب کنید.

این سایت فرمی را برای شما نمایش میدهد که باید مرحله به مرحله اقدام به تکمیل این فرم کنید. درج اطلاعات در زمینه ی متقاضی اولین بحثی است که در این فرم‌ باید بادقت و به طور دقیق پر شود. شما باید در فرم پیش رویتان مشخصات خود را در درج کنید و با دقت این فرم را پر کنید. گزینه «گام‌بعدی» را زده و به مرحله ی بعدی مراجعه کنید.

گام سوم )تعیین و انتخاب نام شرکت

در این قسمت باید اقدام به درج کردن نام منسب برای شرکت در فرم کنید. اتنخاب و تعیین 5نام که مناسب با شغل و در زمینه ی خدمات شما باشد برای شرکت بر عهده ی شما عزیزان است این نام های انتخابی با توجه ب الویت بندی شما از نام اول بررسی میشوند و یک نام را در نهایت برای شرکت شما انتخاب میکنند.

انتخاب یک اسم نکات قانونی خاص خود را دارد در این زمینه دقت کامل را داشته باشید تا هر 5 نام شما رد نشود و زمان شما حدر نرود در همان ابتدا نام های خاص و غیر تکراری را برگزینید تا در زمان خود صرفه جویی کنید تا دوباره مجبور نباشید که 5 نام دیگر را انتخاب کنید به این نکته بسیار دقت کنید که نام شما نباید شبیه نام شرکت ها باشد و هرچه خاص تر و بروز تر باشد تایید نام زود تر به دست شما میرسد.

دثقت کنید که استفاده از اسامی مخفف شده ی اداره‌های دولتی باشد و شبیه این ارگان ها باشد به ثبت نخواهد رسید.پس از طی این مراحله یک کد رهگیری به شما میدهند.

گام چهارم )تعیین موضوع فعالیت شرکت

موضوع فعالیت کار و حرفه ی شما برای ثبت میباشد. مدت فعالیت شرکت را باید انتخاب کنید و یکی از 2گزینه «محدود»یا «نامحدود» را برگزینید.

 برای هرگونه فعالیت و خدمات و به کارگیری مدرک تحصیلی و استفاده از استعداد های خود همچنین فعالیت‌های علمی،فعالیت های آموزشی و پژوهشی میتوانید اقدام به ثبت شرکت کنید انتخاب موضوع شرکت همان فعالیتی میباشد که میخواهید برای آن اقدامات اولیه را طی کنید باید دقت داشته باشید که برخی فعالیت ها نیازمند مجوز از سازمان مربوط به خود را دارند و شما باید برای انجام فعالیت خود این مجوز ها را داشته باشید.

گام پنجم )تعیین نشانی شرکت

درج نشانی‌ای برای محل دفتر شرکت از واجبات است، دقت داشته باشید که شما باید حتما آدرس واقعی را ارائه دهید که در آن مشغول فعالیت هستید و نمیتوانید آدرس محل سکونت خود را دهید زیرا هنگامی که میخواهید برای شرکت خود کد اقتصادی دریافت کنید به همان آدرس درج شده در اساسنامه ممیز دارایی مراجعه میکند و کد اقتصادی را به شما نمیدهند و شما باید تغییر آدرس بدهید که در زمان و هزینه به نفع شما نخواهد بود این تغییر آدرس برای شما هم هزینه بر میباشد و هم زمان بر پس بهتر است در همان ابتدا مکانی را برای فعالیت خود تعیین کنید در غیر این صورت باید تغییر آدرس داشته باشید.

اما اگر هنوز مکانی برای انجام فعالیت خود انتخاب نکرده‌اید و مجبور به درج آدرس محل سکونت هستید میتوانید این کار را انجام داده و پس از اجاره ی محل فعالیت خود اقدام به تغییر آدرس کنید.دقت داشته باشید که تمام مدارکی که از سمت اداره ثبت شرکت‌ ها برای شما فرستاده می‌شود به همین آدرس درج شده می آید.

گام ششم )تامین و تعیین سرمایه شرکت

در قسمتی به نام سرمایه شخص حقوقی که در سایت مشاهده میفرمایید باید اقدام به تعیین میزان سرمایه شرکت کنید.اگر نوع شرکت شما سهامی باشد باید تعداد سهم شرکت و ارزش اسمی آن نیز در این فرم درج شود.

حداقل سرمایه ای که میتوانید برای شرکت خود انتخاب کنید ۱۰۰هزار تومان در نظر گرفته شده است که پایین ترین مبلغ است البته به این نکته توجه داشته باشید که سرمایه شرکت میتواند گزینه ی خوبی برای سنجش شرکت در برابر قرارداد ها باشد و میتواند نمایان اعتبار یک شرکت باشد.

در آغاز کار شرکت معقول میباشد تا سرمایه 10میلیون تومانی را برای شرکت خود در نظر بگیرید هرچه سرمایه ی شما بیشتر باشد واریزی های مربوط به اداره ثبت متفاوت میشود و با سرمایه های بیشتر باید واریزی های بیشتری را داشته باشید.

گام هفتم )معرفی شرکا و سهام داران

درج مشخصات مربوط به سهامداران و اعضا شرکت و شرکا در فرم پیش رو از واجبات است که باید نسبت به تکمیل آن به طور دقیق اقدام کنید.اطلاعات شناسنامه‌ای ، آدرس پستی و شماره تماس شرکا باید درج شود.

گام هشتم )تعیین سهام شرکا

سهام هر یک از شرکابه صورت دقیق و حساب شده باید مشخص شوند و در فرم درج شوند. با انتخاب نام شرکا تعیین می‌کنید که این شریک چه تعداد سهام دارد.

توجه داشته باشید که نوع سهام شما همان نقدی یا غیرنقدی بودن سرمایه‌ میباشد. سمت اشخاص را نیز باید تعیین کنید که در فرم‌های بعدی با آن مواجه میشوید.

گام نهم )تعیین شعبه شرکت

اگر قرار باشد شرکت شما در شهر مورد نظر و هر شهری در کشور ایران شعبه داشته باشد باید اقدامات مربوط به شعبه‌های شرکت نیز تعیین و درج شوند باید در فرم مربوط شعبه ی شرکت مشخصات شعب را به طور دقیق درج نمایید.

البته اگر در این زمینه به نتیجه ای نرسیده اید و فعلا شعبه ای را در نظر ندارید و تکلیف این موضوع را نمیدانید یا هنوز با سهامداران خود به نتیجه نرسیده اید و توافق نکرده اید باید معرفی شعب را به اینده بسپارید و در زمان مناسب برای آن اقدام کنید و به قسمت شعب در سامانه مراجعه کرده و گزینه مربوط به نداشتن شعب را انتخاب کنید.

هنگامی که قصد داشتید تا شعب شرکت و سمت اشخاص را مشخص کنید ، باید به سراغ تعیین سال مالی شرکت رفته و فرم مربوط به‌ صورتجلسه را با دقت تکمیل کنید.

گام دهم )بارگذاری اساسنامه درسایت

بارگذاری اساسنامه و شرکت‌ نامه پس از تأیید اطلاعات بر عهده ی شما میباشد. اساسنامه ها و شرکت‌ نامه ها فرم‌ های پیش‌ فرض هستند که باید به طور دقیق پر شوند و در قسمت اخر آن میتوانید اقدام به درج قوانین مخصوص شرکت‌ کنید.

حالا باید تصویری برابر اصل شده از اساسنامه خود را در سایت اداره ثبت شرکت‌ها بارگذاری کنید. از اینجا به بعد کار اصلی‌تان تمام است و فقط باید منتظر باشید تا اداره ثبت شرکت‌ها از شما بخواهد مدارک را برای آنها ارسال کنید. و به این فرم اضافه کنید

گام یازدهم )چاپ آگهی در روزنامه رسمی

پس از اینکه تمام مدارک توسط اداره ثبت شرکتها تایید شد، شماره ثبت شرکت به شما تحویل داده می‌شود. باید آگهی ثبت شرکت خود را در روزنامه رسمی چاپ کنید.

در این آگهی‌ای که شما چاپ می‌کنید اطلاعاتی مانند نام شرکت، نوع فعالیت و .... را مطرح می‌کنید.معمولا تا حدود ۲هفته بعد از مراجعه شما به دفتر روزنامه رسمی، آگهی ثبت شرکت در آن مندرج می‌شود.

 افراد یک شهر باید برای معرفی خود و تبلیغات خود مراحل ثبت شرکت را طی کنند و نام شرکت خود را به ثبت برسانند و فعالیت خود را به طور کامل قانونی کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های ثبتی با ما در ارتباط باشید.

 

بازدید 720 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 14 آذر 1397 ساعت 12:29