چهارشنبه, 24 بهمن 1397 ساعت 14:54

همه چیز در مورد ثبت برند

همه چیز در مورد ثبت برند4.5 امتیاز از 2 رای

منظور از برند یک طرح، نماد و یا عبارت است . هنگامی که یک شرکت تاسیس می‌شود و شروع به کار خود می‌کند با توجه به زمینه فعالیت تجاری و به منظور احراز هویت، احتیاج به یک نام یا برند دارد که باید حتما فارسی باشد.

ثبت برند برای تمامی مشاغل و محصولات مختلف در زمینه های خدمات، بازرگانی، تولیدی و ... قابل اخذ می باشد.

هرتجارت و کسب و کاری برای داشتن یک تبلیغات در حوزه ی محصول تولیدی خود و برای متمایز کردن محصول خود و جلوگیری از اقدامات ناسالم سودجویان از محصول تولیدی شما به یک برند احتیاج دارید و میتوانید با این برند خود ابتدا به گسترش کسب و کار و تبلیغات بپردازید و کیفیت محصول خود را بالا ببرید و رشد اقتصادی و موفقیت در بازار رقابت را تجربه کنید.

شما باید مراحل ثبت برند را طی کنید و از مزایای بیشمار برند خود بهره مند شوید مراحل ثبت برند خود را به موسسه حقوقی تکسفیر بسپارید و با ثبت برند حرفه ای تر فعالیت کنید شما با ثبت برند خود کیفیت و ویژگی ای منحصر به فرد محصول خود را به ثبت میرسانید و از سودجویی افراد سود جو جلوگیری میکنید.

برند میتواند برای شما سودآوری بسیار داشته باشد و به کار و حرفه ی شما ارزش بدهد در واقع شما اگر یک برند ثبت شده داشته باشید و فعالیت خود را ادامه دهید در آینده به محبوبیت و سرشناسی میرسید در صورتی که اگر بدون برند کار کنید زحمات خود را به حدر میدهید شما میتوانید همچنین اقدام به فروش برند خود کنید.

این نام تجاری (برند) به مدت 10 سال متعلق به شخص متقاضی است و هر شرکت فقط با نام تجاری خودش می‌تواند فعالیت انجام دهد و بعد از مدت 10 سال قابل تمدید خواهد بود. البته با پرداخت هزینه مقرر، قابل تمدید است‌. یک مهلت ارفاقی شش ماهه که از پایان دوره شروع می‌شود، برای پرداخت هزینه تمدید با پرداخت جریمه تاخیر در نظر گرفته می‌شود.

علت حمایت از برند و حقوقی که از ثبت برند کسب خواهید کرد:

با ثبت برند از سمت قانون حمایت شوید

اگر میخواهد حق انحصاری نسبت به برندی که سالها با آن کار کرده اید داشته باشید باید اقدام به ثبت برند کنید از این طریق اگر سودجویی به عرضه ی کالایی مشابه کالای شما اقدام کرد و با کیفیت اندک خدمات خود خدمات پر کیفیت شما را زیر سوال برد و باعث شد که محصول شما را از انتخاب خریدار دور کرد و زحمات شما را حدر داد امکان شکایت داشته باشید البته یک سودجو هیچگاه تصمیم بر سواستفاده از یک برند ثبتی را نخواهد داشت و شما در پناه قانون و به صورت ثبتی به فعالیت خود ادامه میدهید

اگر برند را ثبت نکنید سودجویان و رقبا باعث میشوند که سرمایه‌گذاری شما در بازاریابی یک محصول به هدر رود. اگر برند خود را ثبت نکنید ممکن است رقیبی برندی مشابه برند شما را به ثبت رسانند و مشتری را گمراه کنند و مشتری با دیدن آن برند گمراه شود و فکر کند که برند شماست و محصول سودجو و رقیب را خریداری کند.

بعلاوه، تفویض اجازه استفاده از یک علامت تجاری ثبت شده به شرکت‌های ثالث بسیار آسان‌تر است و در نتیجه می‌تواند منبع درآمد بیشتری برای شرکت/شخص بوجود آورد یا اساس انعقاد یک موافقت‌نامه اعطای نمایندگی فروش باشد.

یک برند ثبت شده که محبوبیت کسب کرده است. برای دریافت وام از موءسسات مالی یتواند اقدام کند .

چه علامت هایی ثبت نمیشوند؟

علامت و برندی که قادر نباشد كالاها يا خدمات صاحب خود را از كالاها و خدمات افراد دیگر جدا سازد و نتواند تمایز بین آن ها را به افراد جامعه معرفی کند و نشان دهد .

برند هایی که در قانون و شرع نباشند غیر قابل ثبت خواهند بود.

برند های گمراه کننده ای که افراد را در زمینه ی کالا ها ، خدمات و خصوصیات کالا ها به نتیجه نمیرسانند و برای افراد گمراه کننده هستند.

اگر علامتی که میخواهید ثبت کنید شبیه یکی از نشان های نظامي‌، پرچم کشور‌ و ارگلان های دولتی باشد به هیچ عنوان ثبت نخواهد شد

اگر برند انتخابی شما حتی به میزان کم شبیه برندی در زمینه ی خدمات شما فعالیت داشته باشد حتی این شباهت بسیار کم باشد ثبت نمیشود زیرا برای افراد جامعه گمراه کننده خواهد بود.

اگر برند شما شبیه یک برند بسیار معروف حتی اگر در حوزه ی کاری دیگر باشد به ثبت نخواهد رسید

برای انتخاب برندی که میخواهید ثبت کنید باید خلاقانه عمل کنید و برندی منحصر به فرد که در شان شما و خدمات شما باشد و ویژگی ها و خصوصیات کالای شما را برای مشتری روشن سازد شما با این برند سالها فعالیت خواهید داشت و برند شما با کیفیت خدمات شما میتواند به محبوبیت و معروفیت بسیار بالا دست یابد.

برند هایی که در فرهنگ دهخدا معنی نداشته باشند قابل ثبت نخواهند بود

هنگامی که میخواهید برندی را ثبت کنید دقت داشته باشید که برند شما از نظر نام و معنای نام بسیار باارزش باشد زیرا این نام در گوش شنونده بیانگر ویژگی ی محصولات و خدمات شما خواهد بود این نام هرچه منحصر به فرد و جذاب باشد به شما در رشد کاریتان کمک بیشتری خواهد کرد

چه علائمی قابلیت ثبت دارند؟

شما باید برند و علامتی را انتخاب کنید که نشان دهنده ویژگی محصولات شما باشد و به صورت واضح شما را به مشتری معرفی کند و دلنشین باشد و قانونی باشد و نشان دهنده ی کار و حرفه ی شما باشد

-علائم با استاندارد های معین:

از این علائم برای نشان دادن تائید استفاده می شود مثل گواهی‌نامه استاندارد کیفیت "ISO 2000" یک گواهی‌نامه شناخته شده در سطح جهانی است.

- علائم اشتراکی:

این علام مخصوص شرکت ها می باشد که از این نشان به منظور معرفی خود استفاده می‌کنند.

مراحل ثبت برند

شما باید در اداره مالکیت صنعتی برند خود را به ثبت برسانید در کشور عزیزمان ایران هر برندی به ثبت نخواهد رسید و باید برند مدنظر شما با قوانین و موازع شرعی جامعه هم سو باشد.

شما باید به این نکته بسیار توجه داشته باشید که برند انتخابی شما باید حتما قابلیت ایجاد تمایز و فرق با محصولات و خدمات رقابتی را دارا باشد همچنین باید برند دارای اصالت باشد ، از حروف لاتین در آن استفاده نشده باشد و در صورت استفاده از حروف لاتین صاحبان برند دارای کارت بازرگانی باشند.

سعی کنید علامت خود را از جایی و مطابق برندی انتخاب نکنید و سعی داشته باشید که برند شما زاده ی ذهن خلاق خودتان باشد.

بعد از انتخاب نام برند خود به تهیه اظهار نامه ثبت برند اقدام کنید .اظهارنامه از اولین و مهم ترین اسناد شما برای ثبت یک برند خواهد بود. اظهارنامه را میتوان اینگونه معرفی کرد که یک برگه ی حقوقی است که حاوی اطلاعت برند و مالک آن به همراه تمامی موارد حقوقی مورد نیاز است .این سند پر اهمیت و با ارزش است و تنها یک کارشناس میتواند آن را به طور دقیق تکمیل کند این کار را به کارشناسان با تجربه و با سابقه ی موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید

پس از تنظیم اظهارنامه باید اقدام به ثبت نام در سایت اداره مالکت صنعتی کنید در این مرحله میتوانید کلیه ی شرایط ثبت را به طور دقیق بررسی کنید در این حین باید وارد سایت اداره مالکیت صنعتی شوید و در قسمت مالکیت معنوی اطاعات مربوط به متقاضی و همچنین اظهار نامه تهیه شده و کلیه ی مدارک مورد نیاز را بارگذاری و درج کنید و در اتمام کار تقاضای شما با دریافت کد رهگیری ارسال خواهد شد.

بررسی تقاضا توسط اداره مالکیت معنوی ، در این صورت مشکلات برند شما را بررسی میکنند و مهلت یک ماهه به شما خواهند داد تا به رفع مشکلات بپردازید و اگر برند کلا امکان ثبت نداشت آن را رد میزنند.

اگر برند شما با مشکلی مواجه نشد باید برای تشکیل پرونده اقدام کنید و به همراه اصل مدارک و کپی آنها حضوری به اداره مالکیت معنوی بروید و هزینه ی ثبت برند را بپردازید

شما باید هزینه روزنامه رسمی دادگستری و هزینه روزنامه کثیرالانتشار را بپردازید تا برند شما اگهی این مرحله فرصتی برای زمانی که مدعی و شاکی نسبت به این برند وجود داشته باشد .کسانی که احساس میکنند ثبت برند شما میتواند به برند آنها آسیب بزند میتوانند شکایت کنند.

اداره مالکیت معنوی بعد از اینکه یک ماه از اگهی برند گذشت گواهینامه ثبت برند را برای مدت 10 سال استفاده متقاضی صادر میکند

پس از صادر شدن گواهینامه برند بار دیگر ثبت برند شما اگهی میشود که به آن اگهی دوم برند میگویند.

برای انجام کلیه ی مراحل ثبت برند به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه کنید و صفر تا صد کار را با هزینه ای بسیار مناسب به کارشناسان با تجربه و با سابقه ی ما بسپارید.

مدارک ثبت برند

با تهیه ی مدارک ثبت برند خود میتوانید صفر تا د مراحل را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید و برای پیشرفت خود اولین گام را بردارید همچنین میتوانید برای سهولت بیشتر در کار نیز اقدام به خرید برند کنمید و از مراحل ثبت برند فارغ شوید

 • اقدام به تکمیل و پرکردن فرم اظهارنامه ثبت برند
 • کامل کردن و جمع آوری مدرک های لازم و ارسال کلیه ی مدارک
 • کپی مدارک شناسایی متقاضی اعم از شناسنامه و کارت ملی
 • برابر اصل شده از جواز تولید یا پروانه کسب برای شرکت و اشخاص حقوقی
 • یک کپی از برند درخواستی خود و توضیح مختصری در برگی جداگانه در حوزه ی خصوصیات علامت
 • پرداخت هزینه و تاییده ی پرداخت

پس از تهیه ی مدارک لازم برای ثبت برند به موسسه ی ما مراجعه کنید و کلیه ی مراحل ثبت برند را از صفر تا صد به ما بسپارید و در زمان خود صرفه جویی کنید و برای گسترش و رونق کار خود به هدف هایتان برسید شما با ثبت برند مزایای بیشماری را کسب میکنید و میتوانید رشد قابل توجهی را احساس کنید.

ما در انجام مراحل ثبت برند شما را از صفر تا صد هزینه ها اگاه میسازیم و در حین انجام وظیفه هیچگونه هزینه ای را به قرارداد شما اضافه نخواهیم کرد شما میتوانید با اعتماد خود به مجموعه ی ما به نتیجه برسید و کارشناسان ثبت برند ما تمام تلاش خود را دارند تا شما را به نتیجه ی محبوبتان برسانند و نام تجاری شما را ثبت نمایند.

مزایای ثبت برند

 • مزایای ثبت برند بیشمار است و همچنین میتوانید برای خرید برند نیز اقدام کنید با ثبت برند سالها از مزایای برند استفاده کنید تبلیغات مفید داشته باشید و و یک گسترش حرفه ای در کسب و کار خود را تجربه کنید.
 • همچنین این امکان نیز برای مشتریان وجود دارد تا محصولات خود را از یکدیگر تشخیص دهند.
 • به شرکت ها این امتیاز را میدهد تا محصولات‌ خود را از دیگر محصولات رقبا در بازار جدا کنند و همچنین برای ایجاد بازاریابی و ایجاد اعتبار ، شهرت ، و نام و رسم برای شرکت‌ شماست
 • امکان حق بهره برداری از آنها با اجازه ی صاحبان آنها به افراد دیگر داده می‌شود و همچنین امکان فروش آن نیز وجود دارد
 • از واجبات برای موافقت‌ نامه‌ها در حوزه ی دریافت نمایندگی ها میباشند
 • ثبت یک برند ارزش و دارایی کسب و کار شما را افزایش میدهد
 • شرکت‌ها را در سمتی سوق میدهد که کیفیت محصولات تولیدی خود را افزایش دهند
 • هنگامی که قصد دارید وام دریافت کنید یک برند ثبت شده میتواند به شما کمک کند 

پا ثبت برند و ثبت شرکت در کسب و کار خود پیشرفت خواهید کرد و به صورت حرفه ای امور تجاری خود را رونق دهید.

هزینه ثبت برند

مزایای بیشماری که ثبت برند برای شما به ارمغان می آورد شما را در حوزه ی فعالیت کاریتان موفق میکند و باعث میشود که شما روز به روز پیشرفت کنید

شما با یک بار هزینه ثبت برند سالها از مزایای ثبت برند خود استفاده میکنید و مسیر پیشرفت خود را هموار میسازیدشما میتوانید مراحل ثبت برند خود را به موسسه حقوقی تکسفیر بسپارید دیگر نیازی نیست نگران انجام مراحل ثبت برند خود باشید

شما میتوانید با ثبت برند به هدفتان برسید شغل خود را گسترش دهید و فعالیت خود را رونق بخشید و حتی زمانی که قصد ادامه ی فعالیت در حوزه ی کاری خود را ندارید به فروش برند خود اقدام کنید.

موسسه ی حقوقی تکسفیر با 18 سال سابقه در زمینه ی ثبت برند در حوزه های شغلی متفاوت و در شهرها و استان های مختلف میتواند با سابقه ی خود و تجربه های کسب شده ی خود در زمینه ی ثبت برند شما را به نحو احسن در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه به هدفتان برساند شما با ثبت برند در حوزه ی کاریتان میتوانید با کیفیت محصول خود در بین مردم جامعه محبوب شوید.

گسترش و حرفه ای شدن در کارتان را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید تا برندی در شان و نزلت شما را برای فعالیتتان به ثبت برساند تنها کافیست مراحل ثبت برند خود را به ما بسپارید.

 

و با ثبت نام تجاری خود این حق را از سودجویان میگیرید تا نتوانند از نام تجاری شما که به محبوبیت رسیده است استفاده کنند و زحمات چندین ساله ی شما را به حدر بدهند ثبت برند امروزه جزو اصلی و حتی ریشه ی کسب و کار شما میباشد.

و میتواند شما را به اقتصاد بالایی برساند و به طبع شما میتوانید با کسب نیرو ی جوان از بیکاری جامعه جلوگیری کنید و از استعداد ها و توانایی خود استفاده کنید و محبوبیت را تجربه نمایید تا روز به روز موفق تر شوید.

شما با ثبت برند کیفیت ، کارایی، مزایا،فواید و صف های محصول خود و تولیدات و خدمات خود را به ثبت میرسانید همچنین با ثبت برند تمام تلاش ها و زحمت هایی را که در طول سالیان دراز انجام داده اید و اسم و رسمی که به دست اوره اید را به ثبت رسانده و فعالیت در حوزه ی کاری خود را قانونی کرده اید و به صورت حرفه ای به فعالیت خود ادامه خواهید داد.

با ثبت برند در طبقه ی کاری خود میتوانید به سمت پیشرفت و توسعه ی کسب و کار خود قدم های بزرگی را بردارید.

ما میتوانیم شما را در ثبت برند مواد غذایی و ثبت برند در هر طبقه ای یاری کنیم و شما را به اهدافتان برسانیم تنها کافیست با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و کلیه ی امور را به ما بسپارید و از تجربه ی ما در رسیدن به موفقیت خود و اهداف خود بهره مند شوید.

چگونه میتوانیم برند خود را ثبت کنیم ؟

اگر میخواهید برند خود را ثبت کنید به شما تبریک میگوییم زیرا که برای کسب و کار خود اقدام مناسبی را انجام میدهید و در پیشرفت و رشد کاری خود به موفقیت بیشتر دست پیدا خواهید کرد اگر میخواهید از کالا ها ، خدمات و تولیدات خود و همچنین از نام و تجارت خود در برابر سودجویان محافظت کنید باید برند خود را ثبت کنید و برای این کار به یک مشاور با تجربه و امین نیازمندید.

با ثبت برند مشتری شما را بهتر و زود تر پیدا میکند و مشتری با نام تجاری محصولات است که قیمت و هزینه محصول و کیفیت محصولات را باهم مقایسه میکند و به سرغ با صرفه ترین و بهترین کیفیت محصول میرود و همچنین با ثبت برند شما میتوانید قانونی کیفیت محصول خود را بالا ببرید و این اطمینان را داشته باشید که هیچگونه سواستفاده ای از کالای شما نخواهد شد.

با مراجعه به موسسه ی حقوقی تکسفیر میتوانید برند خود را ثبت کنید و صفر تا صد مراحل ثبت برند را به ما بسپارید کارشناسان با تجربه و توانای ما با تجربه ی کافی در این زمینه شما را به نحو احسنت به هدف میرسانند.

برای ثبت برند خود کافیست کلیه ی مدارک لازم قانونی را فراهم کنید و با رعایت کامل مقررات ،مراحل قانونی ثبت آن را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید تا با به کار گیری تجربه ی خود برند شما را در زمانی کوتاه و به نحو اجسنت به پایان برساند.

این حق شماست تا برند خود را به ثبت برسانید و سالها زحمات با کیفیت خود را ثبت کرده و به پیشرفت کاری خود بیندیشید.می توانند پس از اسکن مدارک و انجام مراحل اینترنتی از طریق سامانه ی اینترنتی www.ip.ssaa.irمراحل ثبت برند را به ما بسپارید.

ثبت برند و تغییرات در برند چگونه است ؟

کادر مجرب و با تجربه و حرفه ای تکسفیر تمام تلاش و نیروی خود را بر این پایه بنا نهاده است تا شما را به نحو احسنت در مسیر انجام مراحل ثبت برند یاری نمایند.

ما میتوانیم مراحل ثبت برند را برای شما به بهترین شکل ممکن و با کارشناسان ثبتی با تجربه به پایان برسانیم همچنین با توجه به اینکه مدت برند که ده ساله است میتوانید اقدام به تمدید برند خود کنید همچنین میتوانید تغییراتی را در خصوص طبقه ی برند انجام دهید و حوزه ی کاری خود را عوض کنید و یا میتوانید  طبقه ای را به طبقه ی کاری خود اضافه کنید و در آن بقش هم فعالیت کنید  همچنین میتوانید اعتراضات در خصوص رد ثبت برند خود را در موسسه ی حقوقی ثبتی تکسفیر جویا شوید و برای آن راه حل پیدا کنید کارشناسان مجرب تکسفیر میتوانند با تجربه ی کاری خود شما را در راستای به ثبت رساندن برندتان یاری نمایند و کلیه ی مراحل نقل و انتقال برند ها به درستی به انجام میرسانیم و در این خصوص مشاوره ای دقیق و حرفه ای را نیز برای شما عزیزان در نظر گرفتیم تا شما عزیزان را در استای اهدافتان به موفقیت برسانیم،قابل ذکر است که در زمانی که قصد فعالیت با برند ثبتی خود را ندارید میتوانید حق استفاده از آن را به فرد دیگری در حوزه ی کاری مربوطه داده تا فعالیت کند و یا آن را به فرد دیگری بفروشید.

ثبت برند و هدف از ثبت برند چیست ؟

هدف از ثبت برند کسب اطمینان و حافظت از برند و ثبت کیفیت محصول و خدمات شماست و از سودجویی سود جویان جلوگیری میکند ، ثبت برند با رسمیت بخشیدن و دادن سود اقتصادی به صاحبان آنها یک سرمایه گذاری امن و سودمند برای شما خواهد بود.

زمانی که شما باید با نام تجاری که انتخاب کرده اید شروع به فعالیت کنید اگر اقدام به ثبت برند خود نکنید امکان دارد که از شما ، محصولات و خدمات و همچنین از کیفیت محصول شما سواستفاده شود به این صورت که شما سالها با نام تجاری خود کار کرده اید و یک فرد دیگر با همین نام شروع به ارائه ی خدمات کند.

در واقع در این صورت شما در این سالها برای آن فرد کار کرده اید و تبلیغات داشته اید و اعتبار جمع کرده اید و حق هیچگونه اعتراضی ندارید حتی ممکن است فرد سودجو برند را ثبت کند در این زمان است که تمام زحمات شما به حدر رفته است .

ممکن است فردی با نام تجاری شما شروع به فعالیت کند و خدماتی با کیفیت پایین را عرضه کند و کیفیت و محصول شما را در بازار رقابت زیر سوال ببرد و سالها زحمات و تلاش شما را به باد دهد در صورتی که با ثبت برند به موفقیتی چندین برابر میرسید.علاوه بر محبوبیت و کسب درامد و پیشرفت روز افزون در بازر رقابت از مزایای دیگری بهره مند خواهید شد.

چه برند هایی ممنوع برای ثبت هستند ؟

برند قابل ثبت باید برندی باشد که مخالف عرف و قانون جامعه نباشند

پرچم ایران و علامت های پرچم ایران و پرچم های کشورهایی كه ایران استفاده آن را ممنوع کرده باشد.

نشانه های دولتی ، علامت هلال احمر

كلمات و عبارات دولتی

علامت تجاری موسسات رسمی مانند هلال احمر و صلیب احمر و نظایر آن.

علائم و نشانی كه مخل انتظامات عمومی یا منافی عفت باشند.

 

ثبت برند بین المللی

ثبت برند بین المللی را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید واز ویژگی منحصر به فرد موسسه ی ما که صداقت در کار است و کسب رضایت مشتری را در الویت قرار داده است بهره مند شوید در ثبت برند بین المللی در ابتدا لازم است در کشور مبدأ برند مورد نظر مطابق با قوانین و مقررات آن کشور و بصورت رسمی به ثبت برسانید.

با عضویت ایران در کنوانسیون پاریس هر برند تجاری که در ايران ثبت شود در سيستم مادريد (بین المللی) نیز قابل ثبت است.برای ثبت برند بین المللی علاوه بر رقابت در بازار کشور خود در بازار کشورهایی که برند شما در آن ثبتت شده است میتوانید رقابت کنید جهانی شوید کار خود را توسعه ببخشید و به صادرات محصول خود بیندیشید و کارآفرینی کنید.

مراحل ثبت برند بین المللی

با سپردن مراحل ثبت برند بین المللی خود به موسسه حقوقی تکسفیر موفقیت در ثبت برند قانونی خود را حتمی بدانید ویژگی منحصر به فرد ما کسب رضایت مشتری است و برای پیشرفت و توسعه ی کاری شما تمام تلاش و تجربه ی خود را به کار میگیریم.

ثبت برند بین المللی شما را جهانی میکند و محصول و خدمات شما را برای افراد جامعه خود و همچنین کشور های همسایه گسترش میدهد و علاوه بر اینکه در کشوره خود در بازار پیشرفت میکنید و معروفیت و محبوبیت کسب میکنید در کشور های دیگر نیز موفق میشوید و با صادرات میتوانید به افزایش تولیدات و خدمات خود و همچنین کارافرینی و کمک به آینده ی کشور خود کمک کنید.

ثبت برند بین المللی اقدامی تخصصی و حرفه ای است و به یک تجربه نیازمند است موسسه ی با سابقه ی تکسفیر و کارشناسان با تجربه ی ما سالها فعالیت در این حوزه و کسب تجربه ی دیرینه در این حوزه شما را به نحو احسنت به نتیجه ی مطلوب میرساند شما باید بدانی که برای اینکه برند شما در ایران و سازمان جهانی ثبت برند بدون مشکل ثبت شود بر روی تخصص و حرفه ی ما حساب کنید و با ثبت برند حوزه ی فعالیت خود را گسترش کنید.

موسسه ی حقوقی تکسفیر برای سهولت در کار شما و به جای دریافت دو بار هزینه از شما و صرفه جویی در زمان شما که به نصف زمان میرسد برند و لوگوی شما را یکجا باهم به ثبت میرساند بنابراین هرچه سریع تر برای ثبت برند و لوگوی خود اقدام کنید.

 

 

بازدید 456 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 بهمن 1397 ساعت 14:54
محتوای بیشتر در این بخش: « ثبت شرکت در شهر کرج