ثبت شرکت در خارج از کشور

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 715

جولای 16

ثبت شرکت در خارج از کشور

ثبت شرکت در خارج از کشور

چه در دوران تحریم چه پس ازکاهش و لغو تحریم ها از طریق ثبت شرکت در کشور مورد نظر خود ( از نظر تجاری) می توانید از مزایای داشتن یک شرکت خارجی برای بازرگانی و سرمایه گذاری بین المللی استفاده نمایید. به این شکل که شرکت واسط امور تجاری شما متعلق به خود شما باشد و امور نقل و انتقال پول و ثبت سفارش و ترانسفر کالا ازطریق شرکت خود شما انجام خواهد شد.

همچنین ثبت شرکت در خارج از کشور یکی از راه های گرفتن اقامت و ورود به آن کشور محسوب می شود. برای مهاجرت به یک کشور گاهی باید اقدام به سرمایه گذاری نمائید ولی ممکن است با صرف هزینه و وقت کمترازطریق ثبت شرکت بتوانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمائید. اطلاع ازقوانین حقوقی و ثبتی هر کشور امکان نیل به این هدف با سرعت و اطمینان بیشتر را برای شما فراهم می آورد لذا توصیه می کنیم در این خصوص با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ثبتی تکسفیر تماس حاصل نمایید.

افتتاح حساب بین المللی از روشهای دیگرتسهیل تجارت بین الملل است. با افتتاح حساب بانکی بین المللی علاوه بر امکان اخذ ویزا کارت، شما می توانید از امکانات اینترنت بانک و سوئیفت و حوالجات اینترنتی نیز به راحتی استفاده نمائید .البته محدودیت هایی نیز وجود دارد که می کوشیم شما را با این محدودیت ها و راه حل ها ی آن آشنا نمائیم.

مطالب مرتبط

ثبت شرکت در چین

ثبت شرکت در ترکیه

بازدید 752 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 25 تیر 1397 ساعت 07:50
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image