دفاتر ثبت شرکت در کرج

سپتامبر 08

دفاتر ثبت شرکت در کرج

دفاتر ثبت شرکت در کرج

برای ثبت شرکت در کرج به شرایط و ضوابط خاصی نیازمندیم. در موسسه حقوقی تکسفیر به عنوان یکی از دفاتر ثبت شرکت در کرج آماده خدمت رسانی می باشد.برای کسب آگاهی کامل در زمینه های ثبت شرکت در کرج با ما در تماس باشید

مراحل ثبت شرکت در کرج

مراحل ثبت شرکت در کرج برای بسیاری از افراد که قصد آغاز کسب وکار خود را دارند مهم و مورد پسند خواهد بود. پس از تعیین زمینه کسب وکار و فعالیت تجاری خود می بایست برای ثبت شرکت و یا حتی ثبت برند خود اقدام نمایید. بدین منظور می توانید به سامانه ثبت شرکت ها ورود نمایید و یا اینکه این امر را به دفاتر ثبت شرکت در کرج مراجعه نماییم.

سامانه ثبت شرکت ها

پس از ورود به سامانه در قسمت پذیرش درخواست می تواند برای دفاتر ثبت شرکت در کرج خود اقدام نماید. تکمیل فرم ثبت شرکت نیز پروسه پیش رو شما خواهد بود که در آن اطلاعات شخصی شما و نیز ارسال مستندات مربوط به شرکت شما مانند اساسنامه ، مدیران ، هیئت مدیره و غیره را تکمیل نمایید.

اولین مراحل ثبت شرکت در کرج سرمایه شرکت

سایت اداره ثبت شرکت ها در خصوص سرمایه شخص حقوقی اطلاعاتی را درخواست می نماید که در این بخش می بایست میزان سرمایه شرکت را مشخص نماییم. برای دفاتر ثبت شرکت در کرج با مسئولیت محدود حداقل سرمایه مورد نیاز 100 هزار تومان می باشد.مبلغ اولیه سرمایه شرکت می تواند نشانه ای از اعتبار شرکت می باشد و این امر موجب می شود که برخی افراد سهم بیشتری را به عنوان سرمایه اولیه خود تعیین می نمایند.

دومین مراحل ثبت شرکت در کرج تعیین شرکاء شرکت

شرکاء کسب وکاری خود را مشخص نمایید. مشخصات سهامداران و اعضای اصلی شرکت را باید در سامانه درج نماییم. اطلاعات فردی شرکاء مانند شماره شناسنامه ، آدرس سکونت و نیز شماره تماس مواردی در این خصوص می باشد.

سومین مراحل ثبت شرکت در کرج اساسنامه شرکت

اساسنامه شرکت نیز موردی است که در سامانه دفاتر ثبت شرکت در کرج درج اطلاعاتی در این خصوص درخواست می گردد. تصویر برابر اصل شده اساسنامه می بایست در سامانه بارگذاری شود.

چهارمین مراحل ثبت شرکت در کرج آگهی در روزنامه رسمی

پس از تایید مراحل بالا به منظور ثبت شرکت و تائید تمامی مدارک، شماره ثبت شرکت به شما داده می شود. در گام بعدی می بایست شماره ثبت شرکت خود را در روزنامه رسمی چاپ گردد. اصل و یا کپی برابر اصل این آگهی در روزنامه رسمی لازم می باشد و همچنین در این آگهی اطلاعاتی مانند نام شرکت ، نوع فعالیت مطرح می شود.با ثبت شرکت ،ثبت برند و اخذ کد اقتصادی اوضاع کسب و کار خود را سامان دهید

بازدید 175 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 14:19
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image