ثبت شرکت فضای سبز

می 29

ثبت شرکت فضای سبز

ثبت شرکت فضای سبز

چنانچه مایل هستید در زمینه فعالیت های فضای سبز که شامل فضای سبز شهری ،پارک سازی ،محوطه سازی، ایجاد بستان ها و پارک های شهری ، فضای سبز بلوارها و میادین شهری و همچنین زیباسازی اماکن و نهادهای دولتی و ارگان های خصوصی مشغول شوید و یا با اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی قراردادهای مختلفی را در این حوزه کاری انعقاد نمایید، در ابتدا باید به صورت قانونی اقدام به ثبت شرکت نمایید و شماره ثبت و شناسه ملی شرکت خود را دریافت نمایید تا بتوانید در مناقصات و مزایدات مختلف نیز شرکت فرمایید. به شركتهایي پيمانكار فضاي سبز داده می شود كه در اساسنامه آن انجام عمليات كشاورزي،فضاي سبز مشخص شده و حداقل 51% اعضاء هيئت مديره و سهامداران داراي مدرك كارشناسي كشاورزي يا فضاي سبز باشد. در شركتهاي با مسئوليت محدود كه داراي 2 نفر سهام دار مي‌باشد يكي از اعضاء هيئت مديره باید دارای مدرک كارشناس کشاورزی یا فضای سبز باشد و همچنین سهام آن شخص حداقل 51% باشد. با توجه به پیچیدگی مراحل ثبت شرکت فضای سبز توصیه می شود با کارشناس با تجربه ما در تماس بگیرید. در زیر مراحل ثبت شرکت فضای سبز به اختصار توضیح داده می شود.

در زیر خلاصه ای این شرکت ها معمولا به صورت دو نوع سهامی خاص و مسئولیت محدود ثبت می شوندکه در ادامه شرایط ثبت آن بیان می گردد:

شرایط ثبت شرکت فضای سبز (سهامی خاص):

حداقل دارای 3 نفر عضو (عضو هیئت مدیره) و 2نفر بازرس (که بازرسین نباید از اعضای هیئت مدیره باشند) و همچنین یک نفر به عنوان منشی جلسه باشد .

حداقل سرمایه مورد نیاز یک میلیون ریال می باشد

زمان انجام پروسه ثبت به مدت 20 روز کاری می باشد.

حداقل 35 درصد سرمایه باید نزد بانک به نام شرکت پرداخت شود

مدارک لازم برای ثبت شرکت فضای سبز ( سهامی خاص):

کپی کارت ملی و شناسنامه (برابر اصل شده)

اصل گواهی عدم سوء پیشینه

امضای اقرار نامه

کپی برابر اصل مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع

شرایط ثبت شرکت فضای سبز ( با مسئولیت محدود):

حداقل دارای 2 عضو باشد

دارا بودن حداقل یک میلیون ریال سرمایه اولیه

تعهد یا پرداخت کل سرمایه

انجام پروسه ثبت شرکت بستگی به کارشناسی ارجاع شده توسط اداره ثبت شرکت ها دارد که در صورت تکمیل بودن تمامی مدارک و بدون اشکال بودن کار بین یک هفته تا بیست روز می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت فضای سبز (با مسئولیت محدود):

کپی کارت ملی و شناسنامه (برابر اصل شده)

اصل گواهی عدم سوء پیشینه

امضای اقرار نامه

ثبت شرکت «تکسفیر» یاری رسان شما در زمینه ثبت شرکت , ثبت برند ،ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج مورد نظرتان می باشد. با ما در تماس باشید.

بازدید 1497 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 08 خرداد 1397 ساعت 13:40
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image