ثبت شرکت شماره

جون 17

ثبت شرکت شماره

ثبت شرکت شماره

موسسه حقوقی تک سفیر با بیش از ده سال سابقه در امور ثبتی شرکت ها توسط کادری مجرب در کمترین زمان ممکن،بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت بصورت تمام وقت آماده ارائه خدمات در خصوص ثبت شرکت و اعمال تغییرات انواع شرکت ها و موسسات می باشد.


از جمله خدمات ما :

  • ثبت انواع شرکت: (فنی مهندسی، پیمانکاری، خدماتی، بازرگانی ، چندمنظوره ، توزیعی ، دانش بنیان ، کامپیوتری و غیره)
  • ثبت موسسات ( غیر انتفاهی ،NGO ، حقوقی و غیره)
  • ثبت تعاونی (انواع مختلف(
  • ثبت اسم و علائم تجاری (فارسی/لاتین) ، لوگو ، لوگو تایپ ، شعار و غیره
  • مشاوره پیمانکاران (ثبت نام ساجات) ، رتبه بندی پیمانکاران ، مشاوران ، انفورماتیک
  • انجام کلیه تغییرات شرکتها و تنظیم تخصصی صورتجلسات ( نقل و انتقال سهام، تغییر آدرس، انحلال رسمی ، ورود و خروج شریک ، افزایش و کاهش سرمایه ، تغییر موضوع ، تغییر ماده و اساس نامه ، تاسیس شعبه قانونی ، انتخاب اعضای هیئت مدیره ، ثبت نمایندگی خارجی ، مجمع عمومی سالیانه ،تمدید بازرسی ، حق تقدم افزایش سرمایه ، تبدیل سهام با نام به بی نام و بالعکس ، پرداخت سرمایه تعهدی ، انتخاب هیئت مدیره و هیئت نظارت ، تعهد نامه هیئت مدیره ، الحاق به موضوع شرکت ، تصفیه و ختم تصفیه ، گواهی تأدیه)
  • اخذ کارت بازرگانی ، ثبت نام اتاق بازرگانی
  • اخذ کداقتصادی ، تشکیل پرونده مالیاتی ، تعیین حوزه ، کد اقتصادی 16 رقمی ، ارزش افزوده ، معاملات فصلی ، مالیات بر حقوق
  • ثبت شرکت در مناطق آزاد

شماره تماس موسسه حقوقی تکسفیر:

32401712-026   

32401708-026

5934724-0912

8934724-0912

مدارک لازم برای ثبت شرکت

شما برای ثبت شرکت با ابتدا مدارک لازم برای ثبت شرکت در کرج را تهیه کنید و از کارشناسان ما در زمینه های ثبت شرکت مشاوره و راهنمایی بخواهید موسسه ی حقوقی تکسفیر شما را در انجام مراحل ثبت شرکت همراهی میکند.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در کرج با مسئولیت محدود

دو جلد اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود و امضاء ذیل تمام صفحات آن توسط کلیه سهامداران . ( نمونه اساسنامه )

برای ثبت شرکت در کرج باید دو نسخه صورت جلسه مجمع عمومی مؤسسین و هیئت مدیره که به امضاء سهامداران و بازرسین رسیده باشد را تهیه کنید . ( نمونه مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره )

برای ثبت شرکت در کرج باید مبلغ 40000 ریال به شماره حساب سیبا 2171329011009 بانک ملی به نام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت تعیین نام پرداخت کنید

برای ثبت شرکت در کرج باید تکمیل فرم تعیین نام ( نمونه فرم فرم تعیین نام.doc تعیین نام)را انجام دهید

معرفی نامه نمایندگان ، در صورتیکه سهامداران و اعضا هیئت مدیره از بین اشخاص حقوقی باشند و ارائه تصویر روزنامه رسمی آگهی تاسیس یا آخرین تغییرات آن .

تائیدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار ، مبنی بر غیر دولتی بودن آن .

تذکر: در صورتی که مقداری از سرمایه شرکت آورده غیر نقدی باشد( اموال منقول و غیرمنقول) ارائه تقویم نامه کارشناس رسمی دادگستری الزامی است و در صورتی که اموال غیر منقول جزء سرمایه شرکت قرارداده شود ارائه مستندات مربوطه ضروری است .

اخذ مجوز در صورت نیاز بنا به تشخیص کارشناس اداره ثبت شرکتها ( جدول مبانی اخذ مجوز فعالیت شرکت ها و موسسات غیر تجاری )

دو برگ تقاضا نامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل آن و امضاء ذیل تقاضانامه توسط کلیه سهامداران. ( نمونهتقاضانامه تکمیل شده ، نمونه   تقاضانامه تکمیل نشده [ به منظور تمرین متقاضی جهت تهیه فرم اصلی ] )

دو برگ شرکت نامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل آن و امضاء ذیل شرکت نامه توسط کلیه سهامداران. ( نمونه شرکت نامه تکمیل شده ، نمونه شرکت نامه تکمیل نشده [ به منظور تمرین متقاضی جهت تهیه فرم اصلی ] )

تذکر : اوراق تقاضانامه و شرکت نامه به دلیل بهادار بودن صرفا می بایست از محل اداره ثبت شرکت ها تهیه گردند.

برای ثبت شرکت در کرج باید دو نسخه صورت جلسه هیئت مدیره که به امضاء مدیران منتخب مجمع رسیده باشد.

فتوکپی شناسنامه ومونه صورتجلسه هیئت مدیره )ثبت شرکت ها روش تعیین نام

کارت ملی برابر اصل شده کلیه سهامداران و در صورتیکه مدیر عامل خارج از اعضا ی هیئت مدیره باشد ( برابر اصل در مراجع قضائی یا دفاتر اسناد رسمی صورت می گیرد )

فتوکپی شناسنامه و کارت ملی بازرسین

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

بازدید 545 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 27 خرداد 1397 ساعت 15:31
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image