ثبت شرکت در پاسارگاد

سپتامبر 08

ثبت شرکت در پاسارگاد

ثبت شرکت در پاسارگاد

اگر تصمیم به ایجاد یک شغل مناسب برای خود و دیگران را دارید و مممی خواهید تمام فعالیت های کاری خود به نتیجه برسد می بایست ثبت شرکت نمایید تا از فوایدی که ثبت شرکت در اختیار شما قرار می دهد بهره مند گردید و آن را در راستای رونق و توسعه کاری خود به کار ببرید. ثثبت شرکت در پاسارگاد یکی از این امور مهم می باشد. پاسارگاد یکی از شهرهای استان فارس می باشد که مرکز این شهر سعادت آباد است.

 

 

جمعیت این شهر طبق سرشماری سال 95 بالغ بر بیش از 30 هزار نفر می باشد. که در واقع پاسارگاد یک مجموعه باستانی تاریخی معروف در این شهر می باشد که مورد توجه از نظر جهانیان بخصوص علاقه مندان به همچنین میراث ملل است.

این شهر ویژگیهای تاریخی متعددی را دارا می باشد که از نظر قدمتی که دارد پیشینه ی تاریخی بسیار کهنی دارد. که از نظر ثبت شرکت گردشگری از اهمیت والایی برخوردار است. و می توانید از این طریق کسب در آمد نمایید.

و این شهر از لحاظ جاذبه های گردشگری از زیباترین شهرهای استان فارس در شمال آن می باشد بر خلاف عظمت و ارزشی که این بنای تاریخی آرامگاه کوروش و پاسارگاد در گردشگری، تاریخ، تمدن و ایرانشناسی دارا می باشد، این بنای تاریخی و فرهنگی جایگاه واقعی خود را در نگرش ما همچنان پیدا نکرده است و در حقیقت هنوز ما آن را نشناخته‌ایم پس جهت شناساندن این آثار تاریخی بهتر است ثبت شرکت نمایید تا با تبلیغاتی که این ثبت شرکت در اختیار قرار می دهد می توان به کل کشور و جهان معرفی نمود.

از نظر موقعیت جغرافیایی که این شهر دارا است از سمت شمال به شهرستان آباده و خرم بید، و از سمت جنوب به شهرستان مرودشت منتهی می گردد که این خود می تواند موقعیت مناسبی برای ثبت شرکت حمل و نقل فراهم باشد.

از یکی از مهمترین شهرستان هایی که در استان فارس در کشاورزی و دامداری دارای اهمیت می باشد شهر پاسارگاد می باشد. و بیشتر از 60 در صد مردم این شهر به این شغل اشتغال دارند که از فراورده های کشاورزی آن می توان به جو، گندم، صیفی جات، حبوبات، ذرت و ... اشاره نمود.

موسسه حقوقی تکسفیر جهت ثبت شرکت، تغییرات شرکت ، ثبت برند و ثبت برند در کرج سایر امور ثبتی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

انواع شرکت‌ های تجاری

شرکت ها بر حسب فعالیت و نوع تعامل مابین شرکا و سهامداران انواعی دارند به 8 نوع تقسیم بندی می شوند.

و مسلما بر حسب نوع شرکت قواعد و چارچوب حاکم و در نتیجه نوع قرارداد و مراحل ثبت شرکت نیز متفاوت خواهد بود.

1.ثبت شرکت سهامی خاص در پاسارگاد

2.ثبت شرکت سهامی عام در پاسارگاد

3.ثبت شرکت با مسئولیت محدود در پاسارگاد

4.ثبت شرکت تضامنی

5.ثبت شرکت تعاونی

6.ثبت شرکت مختلط سهامی

7.ثبت شرکت مختلط غیر سهامی

8.ثبت شرکت نسبی

از پرکاربردترین قالب ثبت شرکت ها در این شهر می توان به ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص اشاره نمود.

تعریف شرکت با مسئولیت محدود در پاسارگاد

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در پاسارگاد، شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد؛ فقط به میزان سرمایه‌ی خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است. در نام شرکت باید عبارت ‹‹‌با مسئولیت محدود›› ‌درج شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در پاسارگاد:

1.تهیه 2برگ تقاضانامه‌ی ثبت شرکت‌ها با مسئولیت محدود در پاسارگاد

2. تهیه 2 برگ شرکت نامه

3. تهیه 2 نسخه از اساسنامه

4.تهیه 2 نسخه صورت‌جلسه‌ی مجمع عمومی مؤسسین و هیأت مدیره

5. فتوکپی شناسنامه‌ی شرکا و مدیران و ارائه‌ی مجوز از مراجع ذیصلاح در صورت نیاز.

تعریف شرکت سهامی خاص در پاسارگاد

ثبت شرکت سهامی خاص در پاسارگاد شرکتی است بازرگانی (مگر اینکه موضوع عملیات آن،‌ امور بازرگانی نباشد) که تمام سرمایه‌ی آن منحصراً توسط مؤسسین،تأمین‌گردیده و سرمایه‌ی آن به سهام، تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام، ‌محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست. تعداد سهام‌داران نباید از سه نفر کمتر باشد و عنوان «‌شرکت سهامی خاص»‌ باید قبل از نام شرکت یا بعد از آن بدون فاصله با نام شرکت، به طور روشن و خوانا درج شود.

مدارک لازم ثبت شرکت سهامی خاص در پاسارگاد:

1.تهیه 2 برگ اظهارنامه‌ی تکمیل و پر شده‌ی شرکت سهامی خاص و امضا ذیل اظهارنامه توسط تمامی سهام داران

2.تهیه 2 جلد اساسنامه‌ی شرکت سهامی خاص و امضا ذیل تمام صفحات آن توسط تمامی سهام‌داران

3. 2 نسخه صورت جلسه‌ی مجمع عمومی مؤسسین که به امضای سهام‌داران و بازرسین رسیده باشد.

4. 2 نسخه صورت جلسه‌ی هیأت مدیره که به امضای مدیران منتخب مجمع، رسیده باشد

5.فتوکپی شناسنامه‌ی تمامی سهام‌داران و بازرسین ( برابر اصل در دادگستری‌)

6.ارائه‌ی گواهی پرداخت حداقل 35 درصد سرمایه‌ی شرکت از بانکی که حساب شرکت در حالِ تأسیس در آنجا باز شده است تذکر: درصورتی که مقداری از سرمایه‌ی شرکت، آورده‌ی غیرنقدی باشد ( اموال منقول و غیرمنقول ) ارائه‌ی تقویم نامه‌ی کارشناس رسمی دادگستری، الزامی است و در صورتی که اموال غیرمنقول، جزء سرمایه‌ی شرکت قرار داده شود؛ ارائه‌ی اصل سند مالکیت، ضروری است.

7.ارائه‌ی مجوز در صورت نیاز، بنا به اعلام کارشناس اداره‌ی ثبت شرکت‌ها.

مزایای ثبت شرکت در پاسارگاد

ثبت شرکت در پاسارگاد برای شروع یک فعالیت تجاری تولیدی خدماتی و …. در چارچوب و ضوابط تشیکل حقوقی امری ضروری و انکار ناپذیر می باشد. با ثبت شرکت فعالیت بنگاه در سایه حمایت های دولتی و قانون تجارت قرار داده می شود تا در خصوص پیگیری هایی که لازم است و در خصوص دعاوی و … امکان رسیدگی باشد.

از جمله سایر فواید و مزایای ثبت شرکت در پاسارگاد امکان عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصات و مزایدات تهیه و فراهم می شود.

با انجام مراحل ثبت شرکت در پاسارگاد وظایف و میزان سهام مؤسسین شرکت بر طبق مدارک قانونی و ثبتی مشخص شده و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان رسیدگی نیز وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات تکمیلی در زمینه مزایای ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 182 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 15:58
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image