ثبت شرکت در هندیجان

سپتامبر 08

ثبت شرکت در هندیجان

ثبت شرکت در هندیجان

در برخی از شهرها و استان ها زمینه ی شغلی منحصر به فردی وجود دارد که با هر شهر دیگر ممکن است کاملا متفاوت باشد به عنوان مثال از نظر صنایع دستی که هر شهر دارای شهرت خاصی است و می تواند جهت توسعه کاری خود آن را ثبت شرکت نماید و مثلا در شهر دیگر از لحاظ مناطق دیدنی و گردشگری که دارد می تواند در ثبت شرکت گردشگری موفق باشد و این که چگونه این نوع شناخت ها را از شهرها می توان به دست آورد به مشاوران ثبت شرکت بر می گردد که راهنمایی های لازم را جهت انواع ثبت شرکت و فعالیت های آن می توان کسب نمود و با دیدی باز و روشن یک شغلی را ایجاد نماییم.

یکی از شهرهای تاریخی و قدیمی که بیشتر از 3هزار سال قدمت دارد شهر هندیجان در جنوب شرقی استان خوزستان است.

شغل و اقتصاد در این شهر ازنظر اقتصادی رودخانه "بندر هندیجان " نقش تعیین کننده‌ای را در زندگی مردم ایفا نموده است و این تأثیر گذاری به اندازه ای بوده است که قلمرو جغرافیایی و منطقه را نیز با نام رودخانه معین نموده اند. ضمن آنکه حاشیه رودخانه از دو قسمت شمالی و جنوب تا نزدیکی دریا قابل کشت است و با استفاده از آب این رودخانه انواع محصولات کشاورزی از جمله گندم، جو، دانه‌های روغنی، حبوبات و انواع صیفی جات کشت می‌گردد.

از کهن‌ترین صنایع در هندیجان صنعت شیلات بوده و می‌باشد که قدمت آن به سال ها پیش بر میگردد. منطقه بحرکان که جنوب هندیجان قرار دارد نیز از مناطق مهم گردشگری و صید میگوی صورتی و انواع دیگر میگوهای مرغوب منطقه خلیج فارس به شمار می‌رود که در حوزه صیادی هندیجان واقع است. و شما می توانید ثبت شرکت در حوزه صنعت شیلات نمایید.

جهت ثبت شرکت پرورش دام و طیور، یکی از نخستین اقداماتی که می توانیدتعیین نمایید موضوع فعالیت شرکت می باشد. در واقع ابتدا باید مشخص کنیم که می خواهیم در کدام زیرشاخه پرورش دام و طیور فعالیت کنیم. این نکته ضروری است که موضوع شرکت متاثر از نوع فعالیتی می باشد که شرکت برای آن موضوع تشکیل گردیده است که ناظر به امور انتفاعی اعم از امور تجاری و غیر تجاری است. تعیین موضوع هر شرکت نشان دهنده ی هدف آن شرکت می باشد.

همچنین گفتن این نکته لازم است که همچنان شغل مردم هندیجان در حال حاضر بر محور واردات کالا از کشورهای همسایه خلیج فارس است که هندیجان را به یک بندر تجاری تبدیل کرده است که بازارهای آن پر از کالاهای خانگی می باشد که موجب شده که از مناطق مختلف کشور به هندیجان سفر نمایند.

شما می توانید با ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت و... جهت گسترده نمودن فعالیت کاری خود با موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تماس حاصل فرمایید.

انواع ثبت شرکت در هندیجان

اشخاص متقاضی جهت ثبت شرکت می بایست به کلیه قوانین ثبت شرکت اشراف داشته واطلاعاتی از قبیل نوع شخصیت حقوقی و بررسی قوانین مرتبط با آن می باشد.

انواع اشخاص حقوقی برای ثبت شرکت:

شرکت با مسئولیت محدود در هندیجان

شرکت سهامی خاص در هندیجان

شرکت سهمی عام

شرکتهای تعاونی

شرکتهای مختلط سهامی و غیر سهامی

شرکتهای نسبی

شرکت های تضامنی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این نوع از شرکت ها و آگاهی نسبت به شرایط و قوانین هر یک از شرکتهای ذکر شده با دریافت اطلاعات ضروری از کارشناسان موسسه ما اقدام به ثبت شرکت در هندیجان نمایید.

اوراق ثبت شرکت در هندیجان

با توجه به نوع شرکت حقوقی که جهت ثبت انتخاب می شود نوع اوراق ثبتی متفاوت می باشد. به طور مثال اوراق ثبتی شرکتهای سهامی خاص شامل مدارک مورد نیاز از قبیل اساسنامه، اظهارنامه و صورتجلسه مجمع عمومی مؤسسین می باشد و اوراق شرکت های با مسئولیت محدود شامل اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه و صورتجلسه مجمع عمومی مؤسسین هستند. بقیه انواع شرکت های نام برده شده دارای اوراقی شبیه به هر دو نوع شرکت حقوقی ذکر شده (شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص) می باشند.

مزایای ثبت شرکت در هندیجان

ثبت شرکت برای شروع یک فعالیت تجاری تولیدی خدماتی و …. در چارچوب تشکل حقوقی امری الزامی و انکار ناپذیر می باشد. با ثبت شرکت فعالیت بنگاه در سایه حمایت های دولتی و قانون تجارت قرار میگیرد تا در خصوص پیگیری های لازم و در خصوص دعاوی و … امکان رسیدگی باشد. از جمله سایر فواید ثبت شرکت در هندیجان امکان عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصات و مزایدات فراهم می شود.

با انجام مراحل ثبت شرکت در هندیجان وظایف و میزان سهام مؤسسین شرکت بر طبق مدارک قانونی و ثبتی مشخص شده و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان رسیدگی نیز وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات تکمیلی در زمینه مزایای ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید.امور ثبت برند و ثبت برند در کرج را به ما بسپارید

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 146 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 14:21
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image