ثبت شرکت در لالجین

سپتامبر 08

ثبت شرکت در لالجین

ثبت شرکت در لالجین

کسب در آمد از اموری است که هر فردی به ایجاد شغل و یا یافتن شغل مورد نیاز خود و علاقه اش می اندیشد تا متناسب با نوع روحیه خود شغلی را انتخاب کند و لی شاید این جمله کمی دور از انتظار به نظر برسد ولی در واقع ممکن می باشد. شما می توانید به هر حرفه ای که علاقه مندید با شرکت سرمایه گذاران اهداف کاری خود را به ثمر برسانید و مطابق با حرفه ای که دارا می باشید فعالیت نمایید و با ثبت شرکت می توانید فرصت های مناسب بسیاری را برای خود و اطرافیان فراهم نمایید.

یکی از مراکز گردشگری که در استان همدان قرار دارد از مراکز شناخته شده ای می باشد که یکی از شهرهایی است که در شمال استان همدان قرار دارد.

کشاورزی در این شهر از نظر اقتصادی دارای آب های زیرزمینی بسیار غنی می باشد که ساکنان آن در زمینه کشاورزی فعالیت می کنند که فراورده های غنی از قبیل: انگور، جو، سیب زمینی، گندم و ... اشاره نمود.

شهرت این شهر از لحاظ صنایع دستی می توان آن را به سفال اشاره نمود که در جهان شهرت جهانی را دارا می باشد.

ثبت شرکت در زمینه های بسیاری وجود دارد که بسته به شرایط و موقعیت خود یک انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید . به عنوان مثال فردی که در رشته حقوق فارغ التحصیل شده است بهتر است ثبت شرکت حقوقی نماید تا در کار خود موفق گردد. یک فردی که در هنرهای دستی ماهر است می بایست در ثبت شرکت کارهای هنری و صنایع دستی اقدام کند تا متناسب با نوع حرفه کاری خود یک ثبت شرکت موفقی را تجربه نماید.

شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

شرایط و انواع ثبت شرکت در لالجین

یکی از مهم ترین فعالیت هایی که اشخاص در شهر لالجین می توانند از طریق آن از تجربه و تخصص یکدیگر بهره مند گردند ثبت شرکت و ثبت برند در لالجین است. با توجه به موضوع فعالیت شرکت ها به ۷ قالب ثبتی دسته بندی می گردند که رایج ترین آن ها را می توان ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لالجین و ثبت شرکت سهامی خاص در لالجین نام برد. قالب ثبتی شرکت ها به استناد قانون تجارت به شرح موارد زیر می باشد:

1.ثبت شرکت های سهامی ( خاص و عام )

2.ثبت شرکت با مسئولیت محدود

3.ثبت شرکت تضامنی

4.ثبت شرکت تعاونی

5.ثبت شرکت نسبی

6.ثبت شرکت مختلط سهامی

7.ثبت شرکت مختلط غیرسهامی

که به اختصار توضیحاتی در این خصوص موارد می پردازیم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لالجین

جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لالجین به اقدام 2نفر یا بیشتر از 2نفر برای ثبت شرکت نیاز می باشد. سرمایه ثبت شرکت با مسئولیت محدود توسط موسسین باید تامین گردد .

سرمایه نزد مدیر عامل باقی می ماند و هر یک از شریکان به اندازه ی میزان سرمایه ای که قرار داده اند متعهد می باشند .

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود نباید نام یکی از اعضا یا شرکا را به عنوان اسم شرکت انتخاب نمود زیرا شخص مورد نظر مسئولیت تضامنی در برابر شرکت می یابد و همچنین در ثبت شرکت ها با مسئولیت محدود، باید عبارت مسئولیت محدود قبل یا بعد از نام شرکت درج و عنوان گردد .

باید تمامی سرمایه جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود اعلام گردد و متن شرکت نامه تنظیم و امضا گردد .

ثبت شرکت سهامی خاص در لالجین

جهت ثبت شرکت با سهامی خاص تمامی سرمایه ای که مورد نیاز می باشد برای بر پایی شرکت توسط موسسین تامین می گردد و 35 درصد از تمامی سرمایه به نام ثبت شرکت به حسابی که اعلام می شود واریز می گردد و 65 درصد بقیه سرمایه در تعهد سرمایه داران می ماند. برای ثبت این نوع شرکت ها گواهی بانکی که نشان دهنده واریز 35 درصدی از سرمایه می باشد لازم و ضروری است .

در ثبت شرکت سهامی خاص بعد از نام ثبتی شرکت باید عبارت سهامی خاص ذکر گردد. کمترین سرمایه در ثبت شرکت های سهامی خاص یک میلیون ریال (100 هزار تومان) می باشد.

تمامی شرکت های سهامی خاص باید یک جلد دفتر سهام جهت ثبت سهام شرکت تهیه و فراهم نمایند و تمامی تغییرات سهام نیز در آن ثبت گردد.

مزایا و فواید ثبت شرکت در لالجین

هر شخصی می‌تواند روزی قصد ثبت شرکت نماید و شرکت خودش را راه‌اندازی وتاسیس کند. امور و فعالیتی که باید انجام شود از جمله تولید یا خدمات باید سود آن هم در نظر گرفته شود. اگرچه می توان بدون ثبت شرکت هم در دنیای تجارت به فعالیت اموری خود ادامه داد اما به دلایل مختلفی ثبت شرکت انتخاب هوشمندانه ای برای انجام این امور می باشد.

از دیگر مزایای ثبت شرکت در لالجین می توان به محافظت از برند، مدیریت نمودن هزینه ها و کسب اعتبار از سوی مردم و ارگان های دولتی اشاره نمود.

با ثبت شرکت می توانید از نام شرکت تان نگه داری نموده و هیچ فرد دیگری اجازه ندارد شرکتی با نام شرکت شما ثبت کند. تصور کنید شرکت دیگری با نام شما فعالیت داشته باشد و شما هم شرکت خود را به ثبت نرسانده باشید در این صورت مشتریان به کدام یک می توانند اعتماد کنند؟ از جهت دیگر با ثبت شرکت در برخی موارد شما می توانید از مصونیت قانونی برخوردار می گردید و مسئولیت فردی متوجه شما نخواهد بود.

همچنین با ثبت شرکت راحت تر می توانید از بیمه های تجاری برخوردار شوید یا سرمایه گذاران را جذب کنید چراکه انها می دانند شما به شخصه مسئول بقای شرکت نیستید.

یکی دیگر از فواید ثبت شرکت این است که حتی اگر شما بیمار یا فوت شوید باز هم شرکت به فعالیت خود ادامه خواهد داد. یک شرکت ثبت شده در اصل یک نهاد با ماهیت خاص خود است بنابراین فرد دیگری می‌تواند آن را در اختیار و به دست بگیرد و اداره کند و یا حتی آن را بفروشد.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 205 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 15:23
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image