ثبت شرکت در شهر جدید هشتگرد

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 715

سپتامبر 10

ثبت شرکت در شهر جدید هشتگرد

ثبت شرکت در شهر جدید هشتگرد

در این مقاله قصد داریم که به چگونگی ثبت شرکت در شهر جدید هشتگرد بپردازیم زیرا این شهر از جمله شهرهایی در استان البرز می باشد که فرصت ویژه ای جهت ثبت شرکت در این شهر فراهم است و می توانید با ثبت شرکت خود از مزایای بسیاری بهره مند شوید و در چاچوب قانون موفقیت های زیادی را کسب نمایید.

یکی از شهرهای استان البرز شهر جدید هشتگرد می باشد. این شهر در مجاورت شهر هشتگرد واقع است و در همین سال‌های اخیر این شهر جدید بنا شده‌است. و در بخش مرکزی شهرستان ساوجبلاغ قرار دارد.

با ثبت شرکت خود در گسترش و توسعه ی فعالیت خود پیش خواهید رفت شهر جدید هشتگرد تشکیل شده از دو بخش عمده مسکونی و صنعتی که موقعیت مناسبی برای تاسیس و راه اندازی فعالیت های کاری و شرکتی می باشد و همچنین چون این شهر در حال آباد شدن می باشد و با توجه به تازه ساخت بودن این مرکز رفته رفته جمعیت آن رو به افزایش می باشد و یک فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاران و اشخاصی که تصمیم به تاسیس شرکت دارند می باشد و موسسه حقوقی تکسفیر در راستای امور ثبتی شرکت و خدمات دیگر آماده همکاری و پاسخکویی به شما عزیزان می باشد.

همچنین بخش صنعتی شهر جدید هشتگرد به مساحت حدود ۲۰۰ هکتار در اراضی جنوب اتوبان قرار گرفته است این بخش جهت تأمین اشتغال شهر جدید و جلوگیری از خوابگاهی بودن شهر طراحی و آماده شده‌است. به امید خدا پیش بینی شده است که بخش اشتغال تا ۳۵۰ هکتار توسعه و گسترش یابد. واحدهای مستقر در بخش صنعتی عمدتاً در دو دسته تقسیم‌بندی شده‌اند که عبارتند از:

۱. واحدهای کشوری قابل استقرار در استان تهران

۲. واحدهای ماشینی، قالب سازی، صنایع ظریف و کامپیوتر

تاکنون به بیش از ۱۶۰ واحد صنعتی که موافقت اصولی از وزارت صنایع و مجوز لازم از سازمان محیط زیست را دارند، در آنجا زمین واگذار شده‌است.

مدارک ثبت شرکت در شهر جدید هشتگرد

قبل از اینکه قصد ثبت شرکت را داشته باشید باید اطلاعات و دانستنی های موردنیاز شرکت ها را مطالعه و آگاهی کسب کنید و در صورت موافقت و توافق بین شریکان خود مدارک لازم را جهت اقدام به ثبت شرکت تهیه نمایید. به این دلیل می بایست به مدارکی که به شما معرفی می کنیم دقت لازم را در تهیه نمودن آن بنمایید و همه ی آنها را کامل آماده نمایید.

توجه نمایید که از ملزومات ضروری اعضای هیات مدیره بازرس می باشد که باید تعیین شده باشد و با اشخاص هیأت مدیر نیز رابطه خویشاوندی نداشته باشند.

مدارک ثبت شرکت

الف- فتوکپی شناسنامه و فتوکپی کارت ملی و گواهی عدم سوء پیشینه مدیر عامل و اعضای هیات مدیره

ب- فتوکپی شناسنامه و کارت ملی و گواهی عدم سوء پیشینه بازرس اصلی و علی البدل (در ثبت شرکت های سهامی خاص(

ج- انتخاب یک نام برای شرکت در شهر جدید هشتگرد

د- موضوع شرکت ثبتی

ذ- میزان سرمایه شرکت

و- مکان آدرس شرکت در نزدیکی منطقه ثبت شرکت باشد.

ه- مشخص نمودن سهامداران و میزان سهام آن ها و مشخص نمودن مدیران شرکت و مدیرعامل، رییس هیات مدیره، نایب رییس هیات مدیر

ر- حق امضای شرکت

و تعیین بازرسین شرکت فقط مخصوص ثبت شرکت سهامی خاص در شهر جدید هشتگرد می باشد.

بدین شکل می توانید به آسانی به ثبت شرکت خود در شهر جدید هشتگرد اقدام نمایید.

مدارک ضروری جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهر جدید هشتگرد

1.فتوکپی شناسنامه و فتوکپی کارت ملی

2.گواهی عدم سو پیشینه جهت اعضای موجود در شرکت

3.ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهر جدید هشتگرد حداقل با 2 نفر عضو تشکیل می شود و اگر رابطه خویشاوندی در بین اعضای تشکیل دهنده باشد مشکلی ندارد .

4.حداقل سرمایه در شرکت های با مسئولیت محدود یک میلیون ریال است.

5.سن اعضای هیئت مدیره می بایست بالای 18 سال باشد ولی سهامداران شرکت مجاز به زیر 18 سال می باشند.

با توجه به آمار اداره ثبت شرکت در شهر جدید هشتگرد 35 درصد از شرکت هایی که شرکت خود را به ثبت رسانده اند به صورت ثبت شرکت سهامی خاص در شهر جدید هشتگرد می باشند.در این نوع ثبت شرکت به دلیل تعهدات بالایی که هریک از سهام داران می دهند و به تعداد سهامی دارا می باشند مالک شرکت می باشند در ابتدا بهتر است برای جلوگیری از مشکلات احتمالی از سهام داران مطمئن استفاده کرد مانند خواهر، برادر، پدر، مادر و.. .

شرایط اصلی برای ثبت شرکت تحت عنوان شرکت سهامی خاص در شهر جدید هشتگرد

حداقل ۳ نفر عضو اصلی در شرکت که به سن قانونی رسیده باشند (سن قانونی 18 سال) که حداقل ۲نفر عضو هیئت مدیره و یک نفر سهامدار باشد، حداقل سرمایه شرکت باید صد هزار (۱۰۰٫۰۰۰) تومان باشد که ۳۵ درصد مبلغ تعهد شده را باید در حساب بانکی افتتاح شده واریز نمایند،حداقل ۲ نفر اعضا بازرس شامل بازرس اصلی و علی البدل که نباید هیچگونه رابطه نسبی با اعضای هیئت مدیره داشته باشند (خویشاوند نباشند) باید برای تشکیل شرکت معرفی گردد و اعضا و هیئت مدیره باید حداقل دارنده یک سهم باشند و نباید سوءپیشینه کیفری داشته باشند.

هر سوالی در مورد ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و ... داشتید موسسه حقوقی تکسفیر آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما دوستان خواهد بود و شما را در جهت تکمیل اطلاعات حقوقی و ثبتی به طور کامل راهنمایی می نمایند.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

بازدید 178 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 13:42
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image